Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2258 (10) 13
2. Šolcová Veronika 1976 Šolc Team2220 (10) 13
3. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2148 (20) 14
4. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1991 (20) 14
5. Večerková Marcela 1981 Veverky1707 (0) 10
6. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1663 (0) 11
7. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1521 (0) 11
8. Houžvičková Kateřina 1984 Křesťanské centrum Příbram1481 (0) 11
9. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1330 (0) 7
10. Hořejšová Hana 1960 Příbram1231 (0) 11
11. Mališová Karla 1960 USK Praha1227 (0) 7
12. Povalová Eva 1984 1208 (0) 8
13. Bartošová Milada 1953 Příbram1108 (10) 13
14. Kafková Lucie 1982 Zdice969 (0) 7
15. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz896 (0) 6
16. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun839 (0) 7
17. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram760 (0) 4
18. Burianová Andrea 1989 714 (0) 6
19. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram689 (0) 4
20. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami652 (0) 4
21. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni651 (0) 4
22. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice647 (0) 6
23. Svobodová Dana 1952 Příbram627 (0) 5
24. Gregorová Daniela 1974 Komárov604 (0) 4
25. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
26. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha594 (0) 7
27. Poborská Helena 1978 Kerteam585 (0) 3
28. Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC540 (0) 3
29. Krůtová Marcela 1971 Lhota531 (0) 5
30. Prunerová Eva 1979 ---488 (0) 4
31. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť486 (0) 3
32. Bartoňová Jana 1982 470 (0) 4
33. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany468 (0) 3
34. Nováková Kamila 1989 456 (0) 3
35. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram420 (0) 3
36. Urbanová Zora 1974 ---406 (0) 3
37. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B385 (0) 2
38. Hiršová Lenka 1993 Břasy380 (0) 2
39. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun372 (0) 4
40. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun371 (0) 2
41. Štefaničová Hana 1976 Příbram370 (0) 2
42. Kršíková Marie 1987 Libomyšl363 (0) 3
43. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák344 (0) 4
44. Šedivá Lenka 1993 332 (0) 2
45. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky316 (0) 2
46. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice312 (0) 2
47. Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková312 (0) 2
48. Sedláčková Denisa 1977 310 (0) 3
49. Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram308 (0) 2
50. Hošková Martina 1973 Buková300 (0) 3
51. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš288 (0) 2
52. Svozilová Ludmila 1983 Veverky286 (0) 2
53. Gregorová Jitka 1991 Žleby274 (0) 2
54. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš266 (0) 2
55. Kroupova Petra 1984 265 (0) 2
56. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice263 (0) 2
57. Jeřábková Jana 1984 260 (0) 2
58. Vesecká Renáta 1973 Příbram259 (0) 2
59. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška239 (0) 2
60. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři238 (0) 2
61. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B235 (0) 2
62. Hartmanová Stanislava 1958 ---234 (0) 2
63. Nováková Lenka 1975 227 (0) 2
64. Součková Helena 1962 Tochovice216 (0) 2
65. Burianová Martina 1970 Březnice209 (0) 2
66. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha204 (0) 2
67. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
68. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
69. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1
70. Stýblová Bára 1999 LOKO Beroun200 (0) 1
71. Čípová Magda 1984 200 (0) 1
72. Kotlíková Petra 1982 200 (0) 1
73. Šindelářová Blanka 1972 200 (0) 1
74. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník200 (0) 2
75. Maříková Veronika 1984 žádný klub198 (0) 2
76. Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky196 (0) 2
77. Klimešová Lucie 1983 Praha195 (0) 1
78. Zvir Bernarda 1958 DEO PODKRIŽNIK195 (0) 1
79. Grygarová Jana 1979 Kokrdov195 (0) 1
80. Hajduková Michaela 1996 Dukla Praha195 (0) 1
81. Schwalbe Ulrike 1978 ATS Kulmbach195 (0) 1
82. Petáková Kateřina 1982 ....194 (0) 2
83. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice190 (0) 1
84. Hejtíková Gabriela 1981 ---190 (0) 1
85. Havránková Marta 1989 Behej Brno.com190 (0) 1
86. Hofmanová Markéta 1984 190 (0) 1
87. Honzáková Jiřina 1965 CZ185 (0) 1
88. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha185 (0) 1
89. Zoulová Dominika 1992 185 (0) 1
90. Šibravová Lenka 1982 Kerteam185 (0) 1
91. Eliášová Barbora Eva 2009 Gymnázium Příbram185 (0) 1
92. Jehličková Šárka 1979 183 (0) 2
93. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer180 (0) 1
94. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka180 (0) 1
95. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha176 (0) 1
96. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
97. Matoušková Jana 1968 Česká pojišťovna176 (0) 2
98. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček174 (0) 2
99. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany172 (0) 1
100. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk172 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: