Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (83)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 129   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Šolcová Veronika 1976 Šolc Team2365 (10) 13
2. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1989 (0) 11
3. Večerková Marcela 1981 Veverky1911 (0) 10
4. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1903 (0) 11
5. Kafková Lucie 1982 Zdice1210 (0) 7
6. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1106 (0) 7
7. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha966 (0) 7
8. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram785 (0) 4
9. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram761 (0) 4
10. Gregorová Daniela 1974 Komárov726 (0) 4
11. Prunerová Eva 1979 ---656 (0) 4
12. Bartoňová Jana 1982 640 (0) 4
13. Poborská Helena 1978 Kerteam590 (0) 3
14. Urbanová Zora 1974 ---524 (0) 3
15. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram516 (0) 3
16. Sedláčková Denisa 1977 448 (0) 3
17. Hošková Martina 1973 Buková436 (0) 3
18. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B395 (0) 2
19. Štefaničová Hana 1976 Příbram380 (0) 2
20. Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková354 (0) 2
21. Vesecká Renáta 1973 Příbram328 (0) 2
22. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice328 (0) 2
23. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři316 (0) 2
24. Nováková Lenka 1975 316 (0) 2
25. Jehličková Šárka 1979 293 (0) 2
26. Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka288 (0) 2
27. Petáková Kateřina 1982 ....287 (0) 2
28. Mudrová Bohumila 1982 267 (0) 2
29. Šmídová Iva 1982 253 (0) 2
30. Procházková Ivona 1975 Blatná244 (0) 2
31. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov200 (0) 1
32. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1
33. Šibravová Lenka 1982 Kerteam200 (0) 1
34. Schwalbe Ulrike 1978 ATS Kulmbach200 (0) 1
35. Kotlíková Petra 1982 200 (0) 1
36. Hejtíková Gabriela 1981 ---195 (0) 1
37. Grygarová Jana 1979 Kokrdov195 (0) 1
38. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd195 (0) 1
39. Fílová Lenka 1973 ATOM team195 (0) 1
40. Čapková Martina 1977 Příbram190 (0) 1
41. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz190 (0) 1
42. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí190 (0) 1
43. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží185 (0) 1
44. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk185 (0) 1
45. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM185 (0) 1
46. Rottová Kateřina 1976 185 (0) 1
47. Jirásková Kateřina 1976 Praha 9185 (0) 1
48. Tichá Libuše 1982 Brnířov180 (0) 1
49. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha180 (0) 1
50. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr180 (0) 1
51. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice180 (0) 1
52. Wendlerová Kristýna 1980 UWG180 (0) 1
53. Jílková Alena 1979 Ptákov180 (0) 1
54. Pankowská Anna 1981 Beroun180 (0) 1
55. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy180 (0) 1
56. Bartušková Jana 1977 Češnovice180 (0) 1
57. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram176 (0) 1
58. Egemová Linda 1981 Valoa Race176 (0) 1
59. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň176 (0) 1
60. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy176 (0) 1
61. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly172 (0) 1
62. Gruberova Marketa 1982 MK Kladno172 (0) 1
63. Pertlová Martina 1974 Beroun172 (0) 1
64. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram168 (0) 1
65. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška168 (0) 1
66. Bartošová Lenka 1982 Plzeň168 (0) 1
67. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely168 (0) 1
68. Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince168 (0) 1
69. Červenková Michaela 1976 168 (0) 1
70. Moulisová Helena 1974 Mirošov168 (0) 1
71. Mušínská Martina 1974 Zdice168 (0) 1
72. Ouredniková Klára 1979 Ujezd164 (0) 1
73. Dědková Klára 1978 164 (0) 1
74. Milcová Magdaléna 1976 164 (0) 1
75. Vilímová Renata 1975 Zdice164 (0) 1
76. Kubešová Radana 1975 164 (0) 1
77. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team160 (0) 1
78. Suttrová Petra 1974 Maratonci160 (0) 1
79. Gololobovová Blanka 1973 AVC160 (0) 1
80. Malleková Dana 1977 No Asphalt!160 (0) 1
81. Matulová Alice 1978 relax156 (0) 1
82. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka156 (0) 1
83. Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany156 (0) 1
84. Kárová Iveta 1977 Maratonci156 (0) 1
85. Dvořáková Petra 1974 Atlet Šestajovice156 (0) 1
86. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice152 (0) 1
87. Dolečková Leona 1982 Praha152 (0) 1
88. Doležalová Renata 1979 152 (0) 1
89. Smíšková Olga 1979 152 (0) 1
90. Prokopová Petra 1974 Beroun152 (0) 1
91. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška148 (0) 1
92. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři148 (0) 1
93. Kotásková Dáša 1981 Slivka Team148 (0) 1
94. Šnoblová Klára 1980 ---144 (0) 1
95. Hasmanová Lenka 1981 Újezd144 (0) 1
96. Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy144 (0) 1
97. Jarolímková Martina 1980 Lazaři144 (0) 1
98. Dohnalová Milada 1974 SRTG Strupčice144 (0) 1
99. Skálová Marie 1976 Amatérky Dobříš140 (0) 1
100. Rýparová Hana 1980 140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 129   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: