Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

16.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (245)
30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 1090   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2365 (60) 18
2. Franěk Jan 1998 Triklub Příbram2321 (20) 14
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2198 (10) 13
4. Hostička Jan 1979 Příbram2019 (0) 11
5. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2010 (70) 19
6. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1961 (0) 11
7. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1897 (70) 19
8. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1847 (100) 22
9. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1842 (60) 18
10. Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice1748 (20) 14
11. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1735 (0) 10
12. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1530 (0) 9
13. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1493 (40) 16
14. Škrlant Martin 1979 Žebrák1477 (30) 15
15. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1471 (0) 8
16. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1402 (20) 14
17. Franěk Ondřej 1990 Praha 61401 (0) 11
18. Mejzr Dušan 1974 Veverky1392 (40) 16
19. Flachs Michal 1987 Podlesí1377 (90) 21
20. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun1317 (0) 7
21. Turek Jiří 1962 Chaloupky1316 (80) 20
22. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1273 (10) 13
23. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1207 (0) 9
24. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy1206 (20) 14
25. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1204 (0) 10
26. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB1190 (0) 7
27. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1176 (100) 22
28. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1162 (50) 17
29. Hřídel Radek 1974 Příbram1156 (50) 17
30. Brož Lubomír 1980 Příbram1099 (0) 11
31. Raboch Ivan 1966 Žebrák1050 (0) 7
32. Minařík Petr 1976 Rokycany888 (0) 5
33. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany880 (0) 5
34. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři811 (0) 5
35. Molčan Petr 1957 Příbram804 (20) 14
36. Šnobl Jiří 1959 Příbram803 (0) 10
37. Sůsa Jakub 1988 Koko Team788 (0) 5
38. Vitásek Josef 1958 Buková766 (0) 6
39. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun765 (0) 7
40. Šolc Jan 1974 Šolc team759 (0) 11
41. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice754 (0) 5
42. Vávra Pavel 1990 Vorvani751 (60) 18
43. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky750 (70) 19
44. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky724 (0) 4
45. Cikán Jaroslav 1955 Příbram711 (30) 15
46. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno708 (0) 4
47. Kašák Lubuš 1968 Višňová690 (0) 6
48. Hošek Stanislav 1974 Buková684 (0) 8
49. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo653 (0) 6
50. Ungr Antonín 1952 Kozojedy643 (10) 13
51. Charvát Jan 1998 Zaječov640 (0) 5
52. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram620 (0) 8
53. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz619 (0) 4
54. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun616 (0) 4
55. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun608 (0) 4
56. Rataj Pavel 1969 Rokycany608 (0) 6
57. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři605 (0) 4
58. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram575 (0) 7
59. Brabec Miloslav 1956 Rokycany561 (0) 10
60. Šiman Eduard 1965 Praha 10550 (0) 6
61. Svoboda Jan 1943 Příbram535 (20) 14
62. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň530 (0) 3
63. Sladký Lukáš 1987 Vorvani529 (0) 10
64. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B525 (0) 3
65. Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB519 (0) 4
66. Burian Michal 1994 Vyběhej se500 (0) 3
67. Rendl Josef 1976 tj packa praha493 (0) 3
68. Butzke Petr 1959 Kotva Braník493 (0) 11
69. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky488 (0) 10
70. Širanec Peter 1981 Koněprusy480 (0) 3
71. Hlas Jakub 1989 KERTEAM476 (0) 3
72. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club458 (0) 11
73. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov431 (0) 4
74. Pergler Lukáš 1992 Komárov423 (0) 4
75. Toušek Petr 1980 Salviaparadise416 (0) 3
76. Havrlík Matouš 1990 Lhotka406 (0) 3
77. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha405 (0) 11
78. Moulis Petr 1971 Hořovice403 (0) 3
79. Vávra Petr 1994 Vorvani403 (0) 12
80. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram401 (0) 3
81. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
82. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team400 (0) 2
83. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB395 (0) 2
84. Fencl Radek 1965 SK Vlaška393 (0) 5
85. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo390 (0) 2
86. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš386 (0) 5
87. Minchev Ivan 1957 Just377 (0) 3
88. Dočkálek Libor 1973 Dobříš376 (0) 2
89. Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram370 (0) 2
90. Váňa Miloslav 1963 Bohutín369 (0) 5
91. Hejl Libor 1982 Hostomice369 (0) 5
92. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec363 (0) 2
93. Černý Lukáš 1988 Nárysov356 (0) 3
94. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon355 (0) 4
95. Smítal Jan 1985 Drahlín354 (0) 5
96. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram342 (0) 2
97. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť337 (0) 2
98. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb337 (0) 2
99. Soukup Josef 1987 Zliv336 (0) 2
100. Lisner Jakub 1985 Rokycany336 (0) 3

Záznamů: 1-100 z celkem 1090   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: