Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (83)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 887   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2241 (0) 12
2. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1878 (20) 14
3. Franěk Jan 1998 Triklub Příbram1874 (0) 10
4. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1797 (0) 10
5. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1779 (10) 13
6. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1644 (30) 15
7. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1496 (0) 11
8. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram1295 (0) 12
9. Hostička Jan 1979 Příbram1274 (0) 7
10. Sedláček Miroslav 1999 Hořovice1250 (0) 10
11. Flachs Michal 1987 Podlesí1225 (20) 14
12. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1223 (0) 7
13. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1214 (0) 7
14. Mejzr Dušan 1974 Veverky1192 (0) 12
15. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1146 (0) 6
16. Škrlant Martin 1979 Žebrák1115 (0) 10
17. Turek Jiří 1962 Chaloupky1077 (10) 13
18. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1051 (10) 13
19. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1039 (0) 10
20. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1028 (0) 6
21. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex960 (0) 7
22. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani956 (30) 15
23. Hřídel Radek 1974 Příbram940 (0) 12
24. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun927 (0) 5
25. Minařík Petr 1976 Rokycany888 (0) 5
26. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb885 (0) 8
27. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři792 (0) 6
28. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun765 (0) 7
29. Franěk Ondřej 1990 Praha 6746 (0) 6
30. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany716 (0) 4
31. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz619 (0) 4
32. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy589 (0) 7
33. Šolc Jan 1974 Šolc team575 (0) 8
34. Rataj Pavel 1969 Rokycany574 (0) 5
35. Raboch Ivan 1966 Žebrák566 (0) 4
36. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky563 (10) 13
37. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky544 (0) 3
38. Vávra Pavel 1990 Vorvani544 (10) 13
39. Charvát Jan 1998 Zaječov524 (0) 4
40. Cikán Jaroslav 1955 Příbram524 (0) 10
41. Vitásek Josef 1958 Buková522 (0) 4
42. Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB499 (0) 3
43. Brož Lubomír 1980 Příbram492 (0) 5
44. Širanec Peter 1981 Koněprusy480 (0) 3
45. Hlas Jakub 1989 KERTEAM476 (0) 3
46. Šnobl Jiří 1959 Příbram476 (0) 6
47. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun472 (0) 3
48. Šiman Eduard 1965 Praha 10450 (0) 5
49. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo447 (0) 4
50. Kašák Lubuš 1968 Višňová430 (0) 4
51. Molčan Petr 1957 Příbram424 (0) 7
52. Hošek Stanislav 1974 Buková420 (0) 5
53. Toušek Petr 1980 Salviaparadise416 (0) 3
54. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram401 (0) 3
55. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
56. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo390 (0) 2
57. Brabec Miloslav 1956 Rokycany390 (0) 7
58. Sladký Lukáš 1987 Vorvani378 (0) 7
59. Minchev Ivan 1957 Just377 (0) 3
60. Svoboda Jan 1943 Příbram372 (0) 10
61. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno371 (0) 2
62. Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram370 (0) 2
63. Váňa Miloslav 1963 Bohutín369 (0) 5
64. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov365 (0) 3
65. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec363 (0) 2
66. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři352 (0) 2
67. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram346 (0) 5
68. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B345 (0) 2
69. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram342 (0) 2
70. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť337 (0) 2
71. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb337 (0) 2
72. Lisner Jakub 1985 Rokycany336 (0) 3
73. Vávra Petr 1994 Vorvani334 (0) 10
74. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun332 (0) 2
75. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team332 (0) 2
76. Sůsa Jakub 1988 Koko Team332 (0) 2
77. Burian Michal 1994 Vyběhej se328 (0) 2
78. Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram323 (0) 9
79. Ungr Antonín 1952 Kozojedy322 (0) 7
80. Koláček Jan 1985 ---320 (0) 2
81. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice316 (0) 2
82. Hejl Libor 1982 Hostomice309 (0) 4
83. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři304 (0) 2
84. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha304 (0) 8
85. Novák Aleš 1976 Internet Příbram287 (0) 5
86. Scheu Harald 1969 LMB284 (0) 2
87. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí283 (0) 2
88. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery280 (0) 2
89. Homolka Petr 1974 Hořovice280 (0) 3
90. Smítal Jan 1985 Drahlín280 (0) 4
91. Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján274 (0) 2
92. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš267 (0) 3
93. Moulis Petr 1971 Hořovice259 (0) 2
94. Bodický Michal 1997 ---253 (0) 2
95. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon249 (0) 3
96. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram248 (0) 3
97. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO248 (0) 3
98. Čekan Václav 1969 Vyběhej se247 (0) 4
99. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram246 (0) 2
100. Flaks Jan 1966 AC Nýřany241 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 887   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: