Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 424   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2315 (0) 12
2. Flachs Michal 1987 Podlesí1801 (20) 14
3. Škrlant Martin 1979 Žebrák1544 (0) 10
4. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1486 (0) 10
5. Hostička Jan 1979 Příbram1321 (0) 7
6. Vávra Pavel 1990 Vorvani1288 (10) 13
7. Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb1285 (0) 7
8. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1171 (0) 6
9. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1145 (0) 7
10. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1097 (0) 6
11. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun1076 (0) 7
12. Vávra Petr 1994 Vorvani990 (0) 10
13. Franěk Ondřej 1990 Praha 6964 (0) 6
14. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun955 (0) 5
15. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy923 (0) 7
16. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany746 (0) 4
17. Brož Lubomír 1980 Příbram728 (0) 5
18. Sladký Lukáš 1987 Vorvani717 (0) 7
19. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz688 (0) 4
20. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram622 (0) 5
21. Čanda Jan 1985 SK Tochovice573 (0) 6
22. Hejl Libor 1982 Hostomice564 (0) 4
23. Širanec Peter 1981 Koněprusy546 (0) 3
24. Hlas Jakub 1989 KERTEAM527 (0) 3
25. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun516 (0) 3
26. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram488 (0) 3
27. Smítal Jan 1985 Drahlín482 (0) 4
28. Lisner Jakub 1985 Rokycany465 (0) 3
29. Krahulec Marek 1988 Lochovice464 (0) 5
30. Toušek Petr 1980 Salviaparadise459 (0) 3
31. Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice395 (0) 3
32. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo390 (0) 2
33. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky382 (0) 4
34. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři380 (0) 2
35. Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince376 (0) 3
36. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno375 (0) 2
37. Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb372 (0) 2
38. Sůsa Jakub 1988 Koko Team370 (0) 2
39. Špecián Jiří 1982 369 (0) 3
40. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram363 (0) 2
41. Koláček Jan 1985 ---357 (0) 2
42. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice356 (0) 2
43. Čekan Václav 1992 Vyběhej se356 (0) 4
44. Burian Michal 1994 Vyběhej se349 (0) 2
45. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy349 (0) 4
46. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři348 (0) 2
47. Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun340 (0) 3
48. Břicháček Miloš 1981 Počaply322 (0) 4
49. Zych Jakub 1994 Přední Pořičí313 (0) 2
50. Bodický Michal 1997 ---312 (0) 2
51. Fousek Vlastimil 1978 PBC311 (0) 3
52. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy290 (0) 3
53. Pech Jindřich 1980 Žleby288 (0) 2
54. Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice284 (0) 2
55. Hurajt Marek 1987 Hořovice282 (0) 2
56. Lacina Josef 1978 CK Záluží281 (0) 2
57. Bambas Petr 1981 ---278 (0) 2
58. Holeček Petr 1996 Vyběhej se277 (0) 3
59. Hejnic Tomáš 1980 Obecnice276 (0) 3
60. Turský Tomáš 1983 ---274 (0) 2
61. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček272 (0) 2
62. Kšára Martin 1987 270 (0) 2
63. Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun262 (0) 2
64. Kraus Daniel 1990 Cheznovice262 (0) 2
65. Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí258 (0) 3
66. Zadražil Michal 1979 Hořovice250 (0) 2
67. Král Václav 1983 Plzeň250 (0) 3
68. Melichar Miroslav 1981 mirusrufem246 (0) 2
69. Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic242 (0) 4
70. Benda Jaroslav 1991 Jerusalém241 (0) 2
71. Novák Tomáš 1982 Občov223 (0) 2
72. Provazník Jan 1979 Bohutín214 (0) 2
73. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team200 (0) 1
74. Pechek Petr 1983 Kerteam200 (0) 1
75. Downs Fabian 1986 LC Brühl Leichtatletik200 (0) 1
76. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB200 (0) 1
77. Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup200 (0) 2
78. Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk198 (0) 2
79. Uldrych Dušan 1978 196 (0) 2
80. Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice195 (0) 1
81. Šmíd Martin 1980 Střelka Brno195 (0) 1
82. Ježek Přemysl 1982 AC Slovan Liberec195 (0) 1
83. Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn195 (0) 1
84. Ďuk Jan 1981 Hisport team190 (0) 1
85. Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz190 (0) 1
86. Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM190 (0) 1
87. Cenefels Filip 1994 Decathlon190 (0) 1
88. Čtvrtníček Jakub 1990 Behej Brno.com190 (0) 1
89. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník190 (0) 2
90. Šťastný Tomáš 1979 Modřany185 (0) 1
91. Řezáč Martin 1979 Elab185 (0) 1
92. Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř185 (0) 1
93. Jerie Marek 1983 SK MUP185 (0) 1
94. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous182 (0) 2
95. Novotný David 1981 Bonus182 (0) 2
96. Herda Jan 1983 SKP Nymburk180 (0) 1
97. Janeček Petr 1979 Praha180 (0) 1
98. Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky180 (0) 1
99. Touška Kryštof 1987 180 (0) 1
100. Beniška Michal 1978 Písek Semice180 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 424   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: