Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (57)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (128)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 307   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2370 (10) 13
2. Sládeček Jakub 1974 Senešnice2325 (60) 18
3. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2313 (90) 21
4. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice2301 (50) 17
5. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram2092 (40) 16
6. Mejzr Dušan 1974 Veverky2031 (30) 15
7. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1947 (90) 21
8. Hřídel Radek 1974 Příbram1870 (40) 16
9. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1563 (0) 9
10. Šolc Jan 1974 Šolc team1450 (0) 10
11. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club1329 (0) 11
12. Hošek Stanislav 1974 Buková1149 (0) 8
13. Bejček Michal 1977 SK Bejkovo1024 (0) 6
14. Kašák Lubuš 1968 Višňová985 (0) 6
15. Minařík Petr 1976 Rokycany975 (0) 5
16. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram894 (0) 6
17. Rataj Pavel 1969 Rokycany838 (0) 5
18. Haken Tomáš 1977 JINCE835 (0) 7
19. Voříšek Jan 1973 Vorvani777 (0) 6
20. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram723 (0) 6
21. Mařík Miroslav 1972 není671 (0) 6
22. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez670 (0) 5
23. Novák Aleš 1976 Internet Příbram644 (0) 5
24. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš638 (0) 4
25. Bauer Martin 1977 SK Ďolín636 (0) 5
26. Prenosil Stanislav 1972 Březnice594 (0) 5
27. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky590 (0) 3
28. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň590 (0) 3
29. Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B571 (0) 3
30. Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun570 (0) 3
31. Chrastina Jaroslav 1973 ---565 (0) 4
32. Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon560 (0) 4
33. Čekan Václav 1969 Vyběhej se543 (0) 4
34. Moulis Petr 1971 Hořovice528 (0) 3
35. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun521 (0) 4
36. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr518 (0) 4
37. Čermák Martin 1976 Stěžov507 (0) 4
38. Bábíček Matěj 1974 Příbram503 (0) 4
39. Homolka Petr 1974 Hořovice484 (0) 3
40. Brožík Valdemar 1976 ---461 (0) 3
41. Veselý Michal 1975 CK Záluží460 (0) 4
42. Hrubec Martin 1973 Březnice446 (0) 5
43. Fořt Jiří 1970 1970.0442 (0) 4
44. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram425 (0) 3
45. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram424 (0) 3
46. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice417 (0) 3
47. Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko414 (0) 3
48. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
49. Rendl Josef 1976 tj packa praha400 (0) 2
50. Dočkálek Libor 1973 Dobříš390 (0) 2
51. Havelka Petr 1972 Eleven Run Team390 (0) 2
52. Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec390 (0) 2
53. Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České380 (0) 2
54. Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť375 (0) 2
55. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram366 (0) 3
56. Scheu Harald 1969 LMB365 (0) 2
57. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery356 (0) 2
58. Matyáš Radek 1977 Háje352 (0) 3
59. Folber Vladimír 1977 --340 (0) 2
60. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno336 (0) 2
61. Vlk Pavel 1969 332 (0) 3
62. Chochola Petr 1977 Florbal NS328 (0) 2
63. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice320 (0) 2
64. Vondráček Gustav 1972 320 (0) 2
65. Bubeník Martin 1969 Boxing Restart312 (0) 2
66. Kindl Marek 1969 Loko Beroun312 (0) 2
67. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily310 (0) 2
68. Holeček Michal 1974 Karlštejn308 (0) 2
69. Pichlík Roman 1977 Cerhovice308 (0) 2
70. Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta307 (0) 3
71. Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha301 (0) 2
72. Martinek Jiří 1970 Ženci296 (0) 2
73. Kučera Václav 1976 Sparta Věšín294 (0) 3
74. Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost293 (0) 2
75. Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš292 (0) 2
76. Duník Štěpán 1975 Příbram287 (0) 2
77. Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer283 (0) 2
78. Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic283 (0) 3
79. Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99280 (0) 2
80. Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice279 (0) 2
81. Matoušek Václav 1977 275 (0) 2
82. Kareš Martin 1973 Vižina273 (0) 2
83. Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská268 (0) 3
84. Kůstka Josef 1973 SKP ŠPS Domažlice266 (0) 2
85. Šebek Dušan 1972 SK Neumětely265 (0) 2
86. Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí264 (0) 2
87. Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd256 (0) 2
88. Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky256 (0) 2
89. Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo253 (0) 2
90. Pech Luboš 1974 248 (0) 2
91. Morav Pavel 1972 247 (0) 2
92. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory244 (0) 2
93. Jindřich Josef 1973 Zlej sen239 (0) 2
94. Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram238 (0) 2
95. Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B235 (0) 2
96. Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb228 (0) 2
97. Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek218 (0) 2
98. Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory203 (0) 2
99. Rektor Antonín 1975 Modřany200 (0) 1
100. Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník200 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 307   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: