Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 107   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2395 (20) 14
2. Turek Jiří 1962 Chaloupky2166 (10) 13
3. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1994 (10) 13
4. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1492 (0) 8
5. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1400 (0) 7
6. Šnobl Jiří 1959 Příbram1034 (0) 6
7. Šiman Eduard 1965 Praha 10878 (0) 5
8. Váňa Miloslav 1963 Bohutín867 (0) 5
9. Butzke Petr 1959 Kotva Braník801 (0) 5
10. Raboch Ivan 1966 Žebrák785 (0) 4
11. Vitásek Josef 1958 Buková755 (0) 4
12. Svátek Lubomír 1958 Praha646 (0) 4
13. Šourek Václav 1966 Strýčkovy636 (0) 4
14. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice598 (0) 4
15. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov547 (0) 3
16. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice543 (0) 3
17. Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO509 (0) 3
18. Petrilák Miroslav 1966 Příbram437 (0) 3
19. Gregořica Miroslav 1967 Příbram435 (0) 3
20. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka396 (0) 3
21. Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján375 (0) 2
22. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram371 (0) 2
23. Flaks Jan 1966 AC Nýřany365 (0) 2
24. Fencl Radek 1965 SK Vlaška365 (0) 2
25. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec357 (0) 2
26. Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany356 (0) 2
27. Kreuzer Milan 1963 Milevsko324 (0) 2
28. Schovánek Milan 1962 Krčský les B316 (0) 2
29. Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava308 (0) 2
30. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun298 (0) 2
31. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO265 (0) 2
32. Buřil František 1966 Vidochov200 (0) 1
33. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
34. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod195 (0) 1
35. Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava195 (0) 1
36. Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě195 (0) 1
37. Živný Michal 1963 Stromovka190 (0) 1
38. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice190 (0) 1
39. Černý Michal 1964 MAGMA Liberec190 (0) 1
40. Smělý Jaroslav 1962 Beroun190 (0) 1
41. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří185 (0) 1
42. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein185 (0) 1
43. Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice185 (0) 1
44. Velehradský Petr 1959 Nučice185 (0) 1
45. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1185 (0) 1
46. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS180 (0) 1
47. Šedivý Michal 1965 Podluhy180 (0) 1
48. Pospíšil Antonín 1960 TJ Tlučná180 (0) 1
49. Fanta Ladislav 1966 Maraton klub Kladno180 (0) 1
50. Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun176 (0) 1
51. Bareš Michal 1959 Blast Team176 (0) 1
52. Franěk Vlastimil 1960 Vysol176 (0) 1
53. Kříž Daniel 1967 Příbram172 (0) 1
54. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team172 (0) 1
55. Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák172 (0) 1
56. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany172 (0) 1
57. Kortan František 1961 172 (0) 1
58. Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku168 (0) 1
59. Švanda Petr 1967 IThinkBeer168 (0) 1
60. Nečas Arnošt 1963 168 (0) 1
61. Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda164 (0) 1
62. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice164 (0) 1
63. Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha164 (0) 1
64. Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK164 (0) 1
65. Novák Václav 1963 Sokol Milevsko164 (0) 1
66. Josl Lubomir 1962 Praha164 (0) 1
67. Havrlík Miloslav 1965 164 (0) 1
68. Vizina Petr 1967 SK Babice160 (0) 1
69. Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň160 (0) 1
70. Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team160 (0) 1
71. Wiesner Konstantin 1966 CZ - Runningklap160 (0) 1
72. Hlaváč Miroslav 1965 160 (0) 1
73. Beránek Josef 1958 MK Kladno160 (0) 1
74. Protivanský Michal 1964 Pražské lamy156 (0) 1
75. Písek Tomáš 1959 Ciguloo Olomouc156 (0) 1
76. Vladika Honza 1958 kola vladika156 (0) 1
77. Emmerling Peter 1959 TRI Team Geisenfeld156 (0) 1
78. Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4156 (0) 1
79. Šťástka Jiří 1958 Chotilsko156 (0) 1
80. Detz Martin 1962 LTF Koellertal152 (0) 1
81. Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund148 (0) 1
82. Sukdolák Petr 1964 144 (0) 1
83. Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf144 (0) 1
84. Háva Jaroslav 1965 HS Šneci144 (0) 1
85. Liška Libor 1961 140 (0) 1
86. Muster Bernward 1965 Koln140 (0) 1
87. Häusler Václav 1963 137 (0) 1
88. Prošek Josef 1963 Strašáci Strašecí137 (0) 1
89. Říman Petr 1967 SK BabiceTeam137 (0) 1
90. Rampas Václav 1967 131 (0) 1
91. Menčík Luděk 1964 131 (0) 1
92. Kubica Berno 1959 SAMYY JOGGER128 (0) 1
93. Magera Petr 1966 Příbram128 (0) 1
94. Sedlák Jiří 1958 Přelouč128 (0) 1
95. Barták Robert 1967 Březnice125 (0) 1
96. Beuchert Matthias 1967 125 (0) 1
97. Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights122 (0) 1
98. Dolejš Radomír 1958 SABZO122 (0) 1
99. Cílek Miroslav 1965 KTP Tábor119 (0) 1
100. Frischat Dirk 1962 Elbhupfer Meissen119 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 107   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: