Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-51 z celkem 51   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha2385 (10) 13
2. Cikán Jaroslav 1955 Příbram1873 (0) 10
3. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha1430 (0) 8
4. Brabec Miloslav 1956 Rokycany1360 (0) 7
5. Ungr Antonín 1952 Kozojedy1312 (0) 7
6. Molčan Petr 1957 Příbram1248 (0) 7
7. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice713 (0) 4
8. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky692 (0) 4
9. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice630 (0) 4
10. Minchev Ivan 1957 Just595 (0) 3
11. Havlín Antonín 1955 Praha 5546 (0) 3
12. Doležal Jaromír 1957 SABZO544 (0) 3
13. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov529 (0) 3
14. Kuncl Franta 1950 Příbram500 (0) 3
15. Lípa Václav 1952 Černošice380 (0) 2
16. Gregor Jaroslav 1951 Běchovice368 (0) 2
17. Rock Jan 1954 Sokol Unhošť357 (0) 2
18. Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana353 (0) 2
19. Filip Karel 1955 MK Kladno342 (0) 2
20. Scheinherr Jiří 1951 Blatná320 (0) 2
21. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno320 (0) 2
22. Paďour František 1957 Dobříš200 (0) 1
23. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
24. Fryč Miloslav 1955 CZ200 (0) 1
25. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE195 (0) 1
26. Frič Pavel 1955 Checomacoco195 (0) 1
27. Kubal Vlastimil 1950 Stod195 (0) 1
28. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal195 (0) 1
29. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe190 (0) 1
30. Holý Bohuslav 1954 žížnivá čára/česká bříza190 (0) 1
31. Krupička Miroslav 1953 Jiskra Ústí n./Orlic190 (0) 1
32. Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice185 (0) 1
33. Marek Václav 1956 Sherpa185 (0) 1
34. Pirk Jan 1948 Lékařský Triklub Praha185 (0) 1
35. Folber Vladimír 1951 PSK Olymp180 (0) 1
36. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť180 (0) 1
37. Pechek František 1953 Maratonstav Úpice180 (0) 1
38. Jelínek Karel 1951 PSK Olymp Praha180 (0) 1
39. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team176 (0) 1
40. Zelený Kamil 1955 Herbalife176 (0) 1
41. Doucha František 1952 AVC Praha172 (0) 1
42. Javůrek Jiří 1948 Maratonstav172 (0) 1
43. Vimer Jan 1955 Kladno168 (0) 1
44. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno168 (0) 1
45. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři168 (0) 1
46. Cipl František 1951 Bonbon160 (0) 1
47. Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město156 (0) 1
48. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál156 (0) 1
49. Hovorka Bohuslav 1952 AC Ústí nad Labem152 (0) 1
50. Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav148 (0) 1
51. Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány137 (0) 1

Záznamů: 1-51 z celkem 51   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: