Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 174   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun1600 (0) 8
2. Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun1424 (40) 12
3. Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák1113 (0) 6
4. Míková Marie 2012 Domeček Hořovice807 (0) 5
5. Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram792 (0) 5
6. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram709 (0) 4
7. Husáková Alena 2011 Příbram670 (0) 4
8. Schöbelová Nikolka 2011 565 (0) 3
9. Bezrouková Alžběta 2012 Beroun562 (0) 3
10. Dřížďalová Gabriela 2012 Beroun553 (0) 3
11. Hatinová Majda 2012 Střela Žebrák540 (0) 3
12. Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316535 (0) 5
13. Diallo Anna zahara 2011 SK HRANčany531 (0) 3
14. Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr525 (0) 3
15. Hradečná Nela 2012 Lokomotiva Beroun519 (0) 3
16. Hánová Ema 2012 Sport-Medicine Rokycany519 (0) 3
17. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři477 (0) 3
18. Brožíková Valerie 2012 447 (0) 3
19. Štílcová Kateřina 2011 382 (0) 3
20. Kučerová Veronika 2011 Zbečno376 (0) 2
21. Havlíčková Eliška 2011 ---370 (0) 2
22. Kalová Tereza 2011 Příbram370 (0) 2
23. Schusová Marie 2011 Řevnice362 (0) 2
24. Lajbnerová Lucie 2011 356 (0) 2
25. Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram352 (0) 2
26. Šípková Natálka 2011 Příbram 506332 (0) 2
27. Smolařová Tereza 2013 325 (0) 3
28. Drbohlavová Magdaléna 2012 Bikeclinic Junior Team313 (0) 2
29. Dědinová Anna 2014 299 (0) 3
30. Brožová Markéta 2013 MŠ Školní269 (0) 2
31. Diallo Beata Mariam 2013 Stará Huť268 (0) 2
32. Bodnárová Marika 2014 262 (0) 3
33. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ250 (0) 2
34. Večerková Nikola 2012 Veverky250 (0) 2
35. Štilcová Adéla 2015 242 (0) 3
36. Brlai Nela 2013 234 (0) 2
37. Osladilová Sára 2014 216 (0) 2
38. Zástěrová Eliška 2015 Tušovice201 (0) 2
39. Jirásková Barbora 2011 195 (0) 1
40. Čížková Viktorie 2011 Praga Praha195 (0) 1
41. Nová Barbora 2011 Příbram195 (0) 1
42. Guttenbergová Terezie 2011 195 (0) 1
43. Jirásková Tereza 2011 195 (0) 1
44. Krahulcova Diana 2012 Lochovice190 (0) 1
45. Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou190 (0) 1
46. Vaníčková Eliška 2011 Střela Žebrák190 (0) 1
47. Smělá Tereza 2014 Višňová186 (0) 2
48. Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín185 (0) 1
49. Kašková Veronika 2011 185 (0) 1
50. Švarcová Adéla 2011 Domeček Hořovice185 (0) 1
51. Lisá Barbora 2012 Střela Žebrák185 (0) 1
52. Plachá Natálie 2011 Žebrák185 (0) 1
53. Hanácková Sabina 2013 182 (0) 2
54. Sládečková Denisa 2011 Semešnice 21180 (0) 1
55. Tůmová Vaneska 2012 MS Jince180 (0) 1
56. Řeháková Valerie 2012 Atletika Benešov180 (0) 1
57. Komínková Barunka 2011 Domeček Hořovice176 (0) 1
58. Jarošová Johana 2011 Střela Žebrák176 (0) 1
59. Černá Alžběta 2015 176 (0) 1
60. Hamerníková Adrianka 2012 Dobříš176 (0) 1
61. Altová Kateřina 2011 Příbram176 (0) 1
62. Hlinkova Nela 2014 Příbram176 (0) 2
63. Humlová Aneta 2012 Domeček Hořovice172 (0) 1
64. Součková Agátka 2016 TJ Tochovice172 (0) 1
65. Růžičková Kateřina 2012 MŠ Jince172 (0) 1
66. Studená Karolína 2011 Dobříš172 (0) 1
67. Horáková Eliška 2012 Kunice172 (0) 1
68. Pankunčová Julie 2014 172 (0) 2
69. Dandová Aneta 2014 170 (0) 2
70. Štufková Petra 2011 168 (0) 1
71. Pánková Lucie 2011 Pavlíkov168 (0) 1
72. Marková Natálie 2011 168 (0) 1
73. Zemanová Ema 2011 Bell168 (0) 1
74. Marvánová Lotta 2012 Králův Dvůr164 (0) 1
75. Mandová Eliška 2012 Kazín164 (0) 1
76. Králová Žofie 2011 164 (0) 1
77. Immerová Eliška 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří164 (0) 1
78. Rozmajzlová Anna 2014 164 (0) 2
79. Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka160 (0) 1
80. Truská Barbora 2012 160 (0) 1
81. Uriková Šárka 2011 Spartak Žebrák160 (0) 1
82. Bezoušková Barbora 2011 160 (0) 1
83. Vojtěchová Tereza 2012 Kazín156 (0) 1
84. Buršíková Petra 2011 156 (0) 1
85. Rojová Nikolka 2011 Příbram VII152 (0) 1
86. Veselá Viktorie 2012 Beroun152 (0) 1
87. Hršelová Emma 2012 Mníšek p. Brdy152 (0) 1
88. Veronika Hradecká 2012 Triatlon Team Příbram152 (0) 1
89. Koláčková Valentýna 2015 152 (0) 2
90. Marková Klára 2011 MŠ Sluníčko148 (0) 1
91. Fatková Sofie 2012 Karlův Dvůr148 (0) 1
92. Pilousková Agáta 2013 148 (0) 1
93. Vojtěchová Klára 2012 Kazín148 (0) 1
94. Zbíral Julie 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří148 (0) 1
95. Šebelková Aneta 2013 Kunice - Vidovice148 (0) 1
96. Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka148 (0) 2
97. Tomašovičová Zuzana 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří144 (0) 1
98. Šinfeldová Magda 2011 BK Vevežec144 (0) 1
99. Kinterová Eliška 2011 MŠ Obecnice140 (0) 1
100. Kreuzová Ema 2013 140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 174   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: