Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1082 (0) 6
2. Medová Ivana 1977 Zbečno926 (0) 5
3. Povalová Eva 1984 768 (0) 5
4. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram749 (0) 5
5. Gregorová Daniela 1974 Komárov700 (0) 5
6. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram672 (0) 4
7. Kubínová Ivana 1980 672 (0) 4
8. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká620 (0) 4
9. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun601 (0) 5
10. Kroupova Petra 1984 593 (0) 4
11. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun585 (0) 3
12. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun565 (0) 3
13. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška549 (0) 5
14. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun534 (0) 3
15. Hartmanová Stanislava 1958 ---517 (0) 5
16. Jeřábková Jana 1984 516 (0) 3
17. Sirůčková Jana 1980 Příbram516 (0) 6
18. Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna510 (0) 4
19. Kafková Lucie 1982 Zdice506 (0) 4
20. Svobodová Dana 1952 Příbram475 (0) 5
21. Burianová Andrea 1989 467 (0) 4
22. Suttrová Petra 1974 Maratonci461 (0) 3
23. Jandurová Iva 1985 za sebe411 (0) 3
24. Perglerová Anna 2010 Komárov390 (0) 2
25. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B369 (0) 3
26. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
27. Mališová Karla 1960 USK Praha328 (0) 2
28. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
29. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák328 (0) 5
30. Nováková Lenka 1975 298 (0) 3
31. Hořejšová Hana 1960 Příbram282 (0) 3
32. Bartošová Milada 1953 Příbram263 (0) 4
33. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník254 (0) 3
34. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
35. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd245 (0) 3
36. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram238 (0) 2
37. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!225 (0) 3
38. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
39. Krejčíková Jana 1982 206 (0) 2
40. Šnebergerová Lucie 1983 Praha200 (0) 1
41. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
42. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram200 (0) 1
43. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
44. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
45. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
46. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka195 (0) 1
47. Accardo Francesca 1977 AC Laura195 (0) 1
48. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno190 (0) 1
49. Palková Mirka 1979 Újezd186 (0) 2
50. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team185 (0) 1
51. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
52. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
53. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
54. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť180 (0) 1
55. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram180 (0) 1
56. Šedivá Lenka 1993 180 (0) 1
57. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 180 (0) 2
58. Třísková Katarina 1971 Praha 6176 (0) 1
59. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
60. Krůtová Marcela 1971 Lhota176 (0) 2
61. Hrubá Gábina 1977 Skálíci172 (0) 1
62. Šolcová Tereza 2000 Šolc Team172 (0) 1
63. Bartošová Lenka 1982 Plzeň168 (0) 1
64. Šarochová Petra 1975 -168 (0) 1
65. Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS168 (0) 1
66. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým164 (0) 1
67. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno164 (0) 1
68. Šnáblová Jana 1984 BKČS164 (0) 1
69. Večerková Marcela 1981 Veverky160 (0) 1
70. Horáková Renata 1972 CZ - Děčín160 (0) 1
71. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk156 (0) 1
72. Poľaková Lucia 1987 156 (0) 1
73. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun152 (0) 1
74. Blažková Jana 1977 Rokycany152 (0) 1
75. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy152 (0) 2
76. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb148 (0) 1
77. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš148 (0) 1
78. Čížková Martina 1990 Příbram148 (0) 1
79. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM144 (0) 1
80. Chocholová Jana 1978 Praha 2144 (0) 1
81. Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů140 (0) 1
82. Sedláčková Denisa 1977 140 (0) 2
83. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice137 (0) 1
84. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
85. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team134 (0) 1
86. Žežulková Lenka 1982 Žebrák134 (0) 1
87. Křenková Renata 1980 134 (0) 1
88. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany131 (0) 1
89. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín131 (0) 1
90. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine131 (0) 1
91. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun129 (0) 2
92. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun128 (0) 1
93. Pulkrábková Mirka 1989 128 (0) 1
94. Rumpíková Kristina 1989 128 (0) 1
95. Kristýna Leksová 1994 128 (0) 1
96. Thienelová Nikola 1992 Není důležité vyhrát, ale nevz125 (0) 1
97. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE122 (0) 1
98. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška122 (0) 1
99. Prunerová Eva 1979 ---122 (0) 1
100. Bauerová Markéta 1980 Chlum122 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 184   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: