Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (64)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 173   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno2375 (50) 17
2. Kubínová Ivana 1980 2300 (20) 14
3. Kafková Lucie 1982 Zdice2165 (10) 13
4. Gregorová Daniela 1974 Komárov2144 (30) 15
5. Sirůčková Jana 1980 Příbram1940 (40) 16
6. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1775 (0) 9
7. Nováková Lenka 1975 1705 (0) 12
8. Večerková Marcela 1981 Veverky1306 (0) 7
9. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1282 (0) 8
10. Krejčíková Jana 1982 1098 (0) 7
11. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1088 (0) 6
12. Urbanová Zora 1974 ---848 (0) 5
13. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun795 (0) 4
14. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram780 (0) 4
15. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice697 (0) 4
16. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška652 (0) 4
17. Křenková Renata 1980 648 (0) 4
18. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram644 (0) 4
19. Bartoňová Jana 1982 620 (0) 4
20. Gerychová Michaela 1982 Zaječov595 (0) 3
21. Štefaničová Hana 1976 Příbram570 (0) 3
22. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha544 (0) 4
23. Suttrová Petra 1974 Maratonci542 (0) 3
24. Prunerová Eva 1979 ---488 (0) 3
25. Sedláčková Denisa 1977 433 (0) 3
26. Kárová Iveta 1977 Maratonci423 (0) 3
27. Štilcová Michaela 1981 421 (0) 3
28. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!402 (0) 3
29. Šnebergerová Lucie 1983 Praha400 (0) 2
30. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov395 (0) 2
31. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň375 (0) 2
32. Hrubá Gábina 1977 Skálíci365 (0) 2
33. Štefanová Lucie 1979 348 (0) 2
34. Hrachová Jitka 1980 za sebe344 (0) 2
35. Žežulková Lenka 1982 Žebrák344 (0) 2
36. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine344 (0) 2
37. Škvárová Michaela 1979 Nárysov332 (0) 2
38. Tymichová Ivana 1980 Academia Latina329 (0) 3
39. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín328 (0) 2
40. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon328 (0) 2
41. Stibalová Petra 1976 brouky320 (0) 2
42. Kašpírková Radka 1981 Dobříš305 (0) 2
43. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 293 (0) 2
44. Seemanova Jana 1975 SABZO293 (0) 2
45. Palková Mirka 1979 Újezd289 (0) 2
46. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram282 (0) 2
47. Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM267 (0) 2
48. Šnoblová Klára 1980 ---265 (0) 2
49. Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu210 (0) 2
50. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram208 (0) 2
51. Accardo Francesca 1977 AC Laura200 (0) 1
52. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
53. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
54. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
55. Kubicová Ivana 1981 SDH Svinaře200 (0) 1
56. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
57. Rippelová Hana 1983 Rippel200 (0) 1
58. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice195 (0) 1
59. Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno195 (0) 1
60. Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2195 (0) 1
61. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team190 (0) 1
62. Bartošová Lenka 1982 Plzeň190 (0) 1
63. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd190 (0) 1
64. Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team190 (0) 1
65. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha185 (0) 1
66. Blažková Jana 1977 Rokycany185 (0) 1
67. Šarochová Petra 1975 -185 (0) 1
68. Hájková Linda 1981 Modřany185 (0) 1
69. Skalinová Kamila 1974 SK Babice185 (0) 1
70. Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha180 (0) 1
71. Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu180 (0) 1
72. Šibravová Lenka 1982 Kerteam180 (0) 1
73. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy176 (0) 1
74. Bauerová Markéta 1980 Chlum176 (0) 1
75. Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS176 (0) 1
76. Bierhanzlová Dagmar 1976 176 (0) 1
77. Stárková Alena 1977 SK Babice176 (0) 1
78. Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy176 (0) 1
79. Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun172 (0) 1
80. Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM/Praha172 (0) 1
81. Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika172 (0) 1
82. Hrušková Markéta 1974 Praha172 (0) 1
83. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk168 (0) 1
84. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň168 (0) 1
85. Jarolímková Martina 1980 Lazaři168 (0) 1
86. Urešová Sylvie 1976 Příbram168 (0) 1
87. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec168 (0) 1
88. Elčunerová Jiřina 1982 Mníšek pod Brdy168 (0) 1
89. Matejkova Adel 1983 Tinnum168 (0) 1
90. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram164 (0) 1
91. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun164 (0) 1
92. Mošnová Markéta 1976 164 (0) 1
93. Brožová Michaela 1983 SOH Týček164 (0) 1
94. Vladykova Lucie 1980 164 (0) 1
95. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd160 (0) 1
96. Chocholová Jana 1978 Praha 2160 (0) 1
97. Merhoutová Veronika 1982 Jince160 (0) 1
98. Vyšínská Michaela 1976 Neratovice160 (0) 1
99. Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax160 (0) 1
100. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy156 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 173   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: