Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 1071   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany2385 (40) 16
2. Bonk Roman 1993 Internet Příbram2260 (20) 14
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun2213 (0) 12
4. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2173 (120) 24
5. Franěk Ondřej 1990 Praha 62064 (100) 22
6. Širanec Peter 1981 Koněprusy2053 (60) 18
7. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram2035 (20) 14
8. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2024 (120) 24
9. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1956 (80) 20
10. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1905 (0) 11
11. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1858 (60) 18
12. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1816 (0) 10
13. Rataj Pavel 1969 Rokycany1719 (20) 14
14. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1646 (10) 13
15. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1609 (50) 17
16. Škrlant Martin 1979 Žebrák1567 (40) 16
17. Brož Lubomír 1980 Příbram1505 (40) 16
18. Minařík Petr 1976 Rokycany1475 (0) 8
19. Šťastný Tomáš 1979 Modřany1418 (0) 8
20. Vitásek Josef 1958 Buková1387 (50) 17
21. Flachs Michal 1987 Podlesí1386 (100) 22
22. Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram1380 (0) 7
23. Pergler Lukáš 1992 Komárov1326 (20) 14
24. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1300 (60) 18
25. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany1285 (100) 22
26. Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň1279 (0) 8
27. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1170 (110) 23
28. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice1150 (0) 8
29. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani1146 (70) 19
30. Hostička Jan 1979 Příbram1130 (0) 7
31. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1037 (0) 9
32. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun1024 (20) 14
33. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1013 (70) 19
34. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex983 (0) 9
35. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb978 (0) 9
36. Raboch Ivan 1966 Žebrák951 (0) 7
37. Mejzr Dušan 1974 Veverky937 (0) 10
38. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři934 (0) 6
39. Skalický Jan 1981 Láz933 (80) 20
40. Šnobl Jiří 1959 Příbram887 (0) 12
41. Bauer Martin 1977 Chlustina873 (80) 20
42. Sojka Karel 1977 Zbečno867 (60) 18
43. Charvát Jan 1998 Zaječov857 (0) 9
44. Sladký Lukáš 1987 Vorvani841 (30) 15
45. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb819 (0) 9
46. Turek Jiří 1962 Chaloupky809 (30) 15
47. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun786 (0) 9
48. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram785 (0) 5
49. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun730 (0) 5
50. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno729 (0) 4
51. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň717 (0) 4
52. Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun692 (0) 5
53. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club657 (30) 15
54. Dočkálek Libor 1973 Dobříš640 (0) 4
55. Čermák Martin 1976 Stěžov637 (0) 9
56. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš630 (0) 8
57. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy617 (0) 7
58. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky608 (30) 15
59. Svoboda Jan 1943 Příbram607 (40) 16
60. Rendl Josef 1976 tj packa praha595 (0) 4
61. Beshir Ervin 1967 SK Zdice592 (0) 4
62. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram592 (0) 5
63. Gerych David 1977 AK Kroměříž585 (0) 3
64. Ungr Antonín 1952 Kozojedy584 (0) 12
65. Špína Martin 1974 Milfisk alto581 (0) 9
66. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany573 (0) 6
67. Nový Lukáš 1976 BH Triatlon560 (0) 4
68. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň555 (60) 18
69. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr545 (0) 7
70. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram544 (0) 5
71. Butzke Petr 1959 Kotva Braník535 (10) 13
72. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory533 (0) 5
73. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram532 (0) 4
74. Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy519 (0) 6
75. Sirůček Kamil 1979 Příbram510 (30) 15
76. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky504 (0) 3
77. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky495 (10) 13
78. Toušek Petr 1980 Salviaparadise488 (0) 4
79. Brabec Miloslav 1956 Rokycany472 (0) 10
80. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem469 (0) 4
81. Urx Radek 1976 448 (0) 4
82. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun445 (0) 4
83. Kašák Lubuš 1968 Višňová427 (0) 4
84. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez424 (0) 8
85. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři406 (0) 3
86. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team400 (0) 2
87. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz394 (0) 3
88. Zadražil Michal 1979 Hořovice391 (0) 6
89. Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn390 (0) 2
90. Janoušek Milan 1991 385 (0) 2
91. Prenosil Stanislav 1972 Březnice385 (0) 7
92. Karban Zdeněk 1977 --375 (0) 3
93. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team374 (0) 4
94. Skála Milan 1960 --373 (0) 7
95. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun364 (0) 2
96. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška358 (0) 5
97. Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň356 (0) 2
98. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice356 (0) 4
99. Rektor Antonín 1975 Modřany353 (0) 2
100. Voříšek Jan 1973 Vorvani352 (0) 8

Záznamů: 1-100 z celkem 1071   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: