Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 633   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1721 (0) 11
2. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram1633 (0) 11
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1487 (0) 8
4. Franěk Ondřej 1990 Praha 61430 (0) 10
5. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1424 (0) 9
6. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1303 (0) 7
7. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1241 (0) 7
8. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram1200 (0) 8
9. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1127 (0) 8
10. Škrlant Martin 1979 Žebrák1113 (0) 9
11. Širanec Peter 1981 Koněprusy1064 (0) 7
12. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany980 (0) 5
13. Fencl Radek 1965 SK Vlaška980 (0) 10
14. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram979 (0) 8
15. Flachs Michal 1987 Podlesí944 (0) 10
16. Brož Lubomír 1980 Příbram902 (0) 8
17. Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice823 (0) 5
18. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany803 (0) 9
19. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál775 (0) 4
20. Vitásek Josef 1958 Buková763 (0) 8
21. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři759 (0) 6
22. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha730 (0) 10
23. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun716 (0) 8
24. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani712 (0) 9
25. Hostička Jan 1979 Příbram696 (0) 4
26. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram657 (0) 4
27. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice654 (0) 4
28. Skalický Jan 1981 Láz599 (0) 11
29. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy585 (0) 9
30. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb569 (0) 5
31. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno553 (0) 3
32. Minařík Petr 1976 Rokycany551 (0) 3
33. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun527 (0) 5
34. Rataj Pavel 1969 Rokycany521 (0) 4
35. Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy519 (0) 6
36. Bauer Martin 1977 Chlustina519 (0) 11
37. Pergler Lukáš 1992 Komárov512 (0) 5
38. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb507 (0) 5
39. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun505 (0) 3
40. Charvát Jan 1998 Zaječov503 (0) 5
41. Skalička Jan 2000 Triklub Příbram498 (0) 3
42. Sojka Karel 1977 Zbečno493 (0) 8
43. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram479 (0) 4
44. Raboch Ivan 1966 Žebrák472 (0) 3
45. Butzke Petr 1959 Kotva Braník436 (0) 9
46. Kašák Lubuš 1968 Višňová427 (0) 4
47. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
48. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš400 (0) 5
49. Šnobl Jiří 1959 Příbram379 (0) 5
50. Turek Jiří 1962 Chaloupky362 (0) 6
51. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club362 (0) 7
52. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky356 (0) 2
53. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez347 (0) 5
54. Šťastný Tomáš 1979 Modřany344 (0) 2
55. Mejzr Dušan 1974 Veverky342 (0) 4
56. Ungr Antonín 1952 Kozojedy338 (0) 6
57. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory334 (0) 3
58. Valek Marian 1975 KB Kapslovna332 (0) 2
59. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice332 (0) 3
60. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram329 (0) 3
61. Burian Michal 1994 Vyběhej se314 (0) 2
62. Zadražil Michal 1979 Hořovice312 (0) 4
63. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery310 (0) 2
64. Sladký Lukáš 1987 Vorvani304 (0) 5
65. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky298 (0) 7
66. Hlas Jakub 1989 KERTEAM292 (0) 2
67. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr285 (0) 3
68. Král Václav 1983 Plzeň278 (0) 4
69. Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň268 (0) 8
70. Špína Martin 1974 Milfisk alto259 (0) 4
71. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři256 (0) 2
72. Matějka Josef 1973 Praha 9256 (0) 2
73. Nový Lukáš 0000 BH Triatlon256 (0) 2
74. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko256 (0) 3
75. Karban Zdeněk 1977 --250 (0) 2
76. Sirůček Kamil 1979 Příbram245 (0) 8
77. Svoboda Jan 1943 Příbram244 (0) 7
78. Zeman Václav 1984 Bell241 (0) 2
79. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany235 (0) 2
80. Toušek Petr 1980 Salviaparadise232 (0) 2
81. Brožík Valdemar 1976 ---228 (0) 3
82. Břicháček Miloš 1981 Počaply226 (0) 3
83. Podlena Václav 1984 Plzeň224 (0) 3
84. Novotný Martin 1980 Bohutín222 (0) 2
85. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník219 (0) 3
86. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem217 (0) 2
87. Cibulka Lukáš 1993 212 (0) 2
88. Kovařík František 1998 Cerhovice209 (0) 2
89. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex208 (0) 2
90. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram208 (0) 3
91. Čermák Martin 1976 Stěžov203 (0) 3
92. Dubský Dalibor 1971 Plzeň201 (0) 3
93. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun200 (0) 1
94. Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno200 (0) 1
95. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team200 (0) 1
96. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB200 (0) 1
97. Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram200 (0) 1
98. Hřídel Radek 1974 Příbram200 (0) 6
99. Ďuk Jan 1981 Hisport team195 (0) 1
100. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team195 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 633   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: