Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 307   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2071 (10) 13
2. Franěk Ondřej 1990 Praha 61988 (0) 12
3. Bonk Roman 1993 Internet Příbram1653 (0) 9
4. Flachs Michal 1987 Podlesí1601 (0) 12
5. Škrlant Martin 1979 Žebrák1523 (0) 10
6. Širanec Peter 1981 Koněprusy1389 (0) 8
7. Skalický Jan 1981 Láz1337 (0) 12
8. Brož Lubomír 1980 Příbram1320 (0) 9
9. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1267 (0) 11
10. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany1175 (0) 6
11. Sirůček Kamil 1979 Příbram942 (0) 10
12. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice870 (0) 5
13. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál780 (0) 4
14. Sladký Lukáš 1987 Vorvani746 (0) 7
15. Hostička Jan 1979 Příbram731 (0) 4
16. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram704 (0) 4
17. Pergler Lukáš 1992 Komárov697 (0) 5
18. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun694 (0) 5
19. Charvát Jan 1998 Zaječov693 (0) 5
20. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram610 (0) 4
21. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno566 (0) 3
22. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun552 (0) 3
23. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň549 (0) 3
24. Šťastný Tomáš 1979 Modřany546 (0) 3
25. Zadražil Michal 1979 Hořovice523 (0) 4
26. Podlena Václav 1984 Plzeň478 (0) 4
27. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice434 (0) 3
28. Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince430 (0) 4
29. Král Václav 1983 Plzeň429 (0) 4
30. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram410 (0) 4
31. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex399 (0) 3
32. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník385 (0) 3
33. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram375 (0) 2
34. Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ358 (0) 2
35. Břicháček Miloš 1981 Počaply349 (0) 3
36. Škeřík Robert 1979 Ropeta340 (0) 2
37. Kulík David 1989 sk zahořany340 (0) 2
38. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy334 (0) 3
39. Burian Michal 1994 Vyběhej se333 (0) 2
40. Čekan Václav 1992 Vyběhej se330 (0) 3
41. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko328 (0) 3
42. Hlas Jakub 1989 KERTEAM324 (0) 2
43. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři316 (0) 2
44. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun316 (0) 2
45. Zeman Václav 1984 Bell316 (0) 2
46. Toušek Petr 1980 Salviaparadise312 (0) 2
47. Novotný Martin 1980 Bohutín300 (0) 2
48. Kovařík František 1998 Cerhovice278 (0) 2
49. Cibulka Lukáš 1993 277 (0) 2
50. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem271 (0) 2
51. Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři269 (0) 2
52. Kozelka Pavel 1988 ---265 (0) 2
53. Špecián Jiří 1982 262 (0) 2
54. Korba Lukáš 1983 Novovesáci253 (0) 2
55. Petranyi Radoslav 1986 Bonbon244 (0) 2
56. Trčka Ondřej 1981 Březnice242 (0) 2
57. Vávra Pavel 1990 Vorvani235 (0) 3
58. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous230 (0) 2
59. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček223 (0) 2
60. Čanda Jan 1985 SK Tochovice219 (0) 2
61. Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC212 (0) 2
62. Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice212 (0) 2
63. Smítal Jan 1985 Drahlín211 (0) 2
64. Lisner Jakub 1985 Rokycany208 (0) 2
65. Diviš Miroslav 1995 202 (0) 2
66. Ďuk Jan 1981 Hisport team200 (0) 1
67. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun200 (0) 1
68. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team200 (0) 1
69. Pechek Petr 1983 Kerteam200 (0) 1
70. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB200 (0) 1
71. Juřica Pavel 1979 Česká republika200 (0) 1
72. Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM195 (0) 1
73. Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team195 (0) 1
74. Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí195 (0) 1
75. Jančí Rastislav 1982 Velké Přílepy190 (0) 1
76. Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn190 (0) 1
77. Flašar Jan 1986 Čtyři Dvory České Budějovice190 (0) 1
78. Fejfar Ondřej 1989 Inov-8 team190 (0) 1
79. Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo185 (0) 1
80. Souček Jiří 1993 TTT Praha185 (0) 1
81. Horna Michal 1980 CZ185 (0) 1
82. Janoušek Milan 1991 185 (0) 1
83. Hotový Ivo 1982 Fakeer Team185 (0) 1
84. Hofman Jiří 1986 SK Halouny180 (0) 1
85. Krajíček Václav 1980 4.brn180 (0) 1
86. Jirásek Tomáš 1983 Rouningstones180 (0) 1
87. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři176 (0) 1
88. Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram176 (0) 1
89. Semerád Antonín 1998 Kotlářka176 (0) 1
90. Heřmánek Jakub 1991 176 (0) 1
91. Sita Martin 1988 Nusle176 (0) 1
92. Štilec Jindřich 1979 174 (0) 2
93. Košťálek Josef 1984 Loko Beroun172 (0) 1
94. Kotěra Marek 1979 Musashi172 (0) 1
95. Hubáček Pavel 1984 Plzeň172 (0) 1
96. Schoř Jakub 1983 TJ Sokol Unhošť172 (0) 1
97. Kočí Petr 1986 Příbram172 (0) 1
98. Kopecký Jiří 1983 Kladno172 (0) 1
99. Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé172 (0) 1
100. Sůsa Jakub 1988 Koko Team168 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 307   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: