Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 426   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany2360 (10) 13
2. Bonk Roman 1993 Internet Příbram2224 (0) 12
3. Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram2223 (90) 21
4. Franěk Ondřej 1990 Praha 62205 (70) 19
5. Širanec Peter 1981 Koněprusy2177 (30) 15
6. Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram1961 (0) 11
7. Škrlant Martin 1979 Žebrák1890 (20) 14
8. Brož Lubomír 1980 Příbram1881 (20) 14
9. Flachs Michal 1987 Podlesí1824 (70) 19
10. Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál1740 (0) 9
11. Skalický Jan 1981 Láz1621 (60) 18
12. Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy1605 (40) 16
13. Pergler Lukáš 1992 Komárov1539 (0) 11
14. Sladký Lukáš 1987 Vorvani1459 (10) 13
15. Sirůček Kamil 1979 Příbram1366 (30) 15
16. Šťastný Tomáš 1979 Modřany1108 (0) 6
17. Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun1082 (0) 8
18. Hostička Jan 1979 Příbram1071 (0) 6
19. Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex1004 (0) 7
20. Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice992 (0) 6
21. Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři855 (0) 5
22. Charvát Jan 1998 Zaječov787 (0) 6
23. Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno746 (0) 4
24. Toušek Petr 1980 Salviaparadise632 (0) 4
25. Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram610 (0) 4
26. Zadražil Michal 1979 Hořovice591 (0) 5
27. Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun552 (0) 3
28. Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň549 (0) 3
29. Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram512 (0) 5
30. Podlena Václav 1984 Plzeň478 (0) 4
31. Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz469 (0) 3
32. Hradecký Jan 1983 Internet Příbram463 (0) 3
33. Novotný Martin 1980 Bohutín452 (0) 3
34. Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice434 (0) 3
35. Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince430 (0) 4
36. Král Václav 1983 Plzeň429 (0) 4
37. Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun420 (0) 3
38. Horáček Petr 1980 418 (0) 4
39. Štilec Jindřich 1979 414 (0) 4
40. Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem405 (0) 3
41. Procházka Jan 1982 Inov 8 Team400 (0) 2
42. Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn390 (0) 2
43. Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník385 (0) 3
44. Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun376 (0) 2
45. Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ358 (0) 2
46. Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT354 (0) 2
47. Břicháček Miloš 1981 Počaply349 (0) 3
48. Kovařík František 1998 Cerhovice342 (0) 3
49. Škeřík Robert 1979 Ropeta340 (0) 2
50. Kulík David 1989 sk zahořany340 (0) 2
51. Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC340 (0) 3
52. Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy334 (0) 3
53. Burian Michal 1994 Vyběhej se333 (0) 2
54. Čekan Václav 1992 Vyběhej se330 (0) 3
55. Picka Jan 1997 gymkc330 (0) 3
56. Bodický Michal 1997 ---328 (0) 2
57. Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko328 (0) 3
58. Hlas Jakub 1989 KERTEAM324 (0) 2
59. Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři320 (0) 2
60. Smítal Jan 1985 Drahlín317 (0) 3
61. Zeman Václav 1984 Bell316 (0) 2
62. Kopecký Jiří 1983 Kladno316 (0) 2
63. Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé316 (0) 2
64. Petranyi Radoslav 1986 Bonbon314 (0) 3
65. Košťálek Josef 1984 Loko Beroun312 (0) 2
66. Koláček Jan 1985 ---308 (0) 2
67. Cibulka Lukáš 1993 277 (0) 2
68. Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie274 (0) 2
69. Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři269 (0) 2
70. Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram266 (0) 2
71. Kozelka Pavel 1988 ---265 (0) 2
72. Špecián Jiří 1982 262 (0) 2
73. Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn259 (0) 2
74. Korba Lukáš 1983 Novovesáci253 (0) 2
75. Novotný David 1981 Bonus245 (0) 2
76. Trčka Ondřej 1981 Březnice242 (0) 2
77. Hrubý Richard 1986 Zdice236 (0) 2
78. Furst Jan 1998 Mníšek p. Brdy235 (0) 2
79. Vávra Pavel 1990 Vorvani235 (0) 3
80. Blahovec Václav 1983 234 (0) 2
81. Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous230 (0) 2
82. Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček223 (0) 2
83. Herink Ondřej 1989 Sádek220 (0) 2
84. Čanda Jan 1985 SK Tochovice219 (0) 2
85. Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice212 (0) 2
86. Tománek Jiří 1981 dobris.net210 (0) 2
87. Lisner Jakub 1985 Rokycany208 (0) 2
88. Vašíček Milan 1980 Příbram208 (0) 2
89. Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy208 (0) 2
90. Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz204 (0) 2
91. Palan Matyáš 1988 Spartak Žebrák203 (0) 2
92. Diviš Miroslav 1995 202 (0) 2
93. Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team201 (0) 3
94. Ďuk Jan 1981 Hisport team200 (0) 1
95. Csirik Jiří 1992 Atletika Písek200 (0) 1
96. Pechek Petr 1983 Kerteam200 (0) 1
97. Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB200 (0) 1
98. Juřica Pavel 1979 Česká republika200 (0) 1
99. Mwetich Silos 1997 Eidoret200 (0) 1
100. Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki200 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 426   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: