Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 158   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné1107 (0) 6
2. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1069 (0) 6
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun985 (0) 5
4. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice925 (0) 5
5. Bauer Martin 1977 Chlustina696 (0) 6
6. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram630 (0) 4
7. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club627 (0) 5
8. Sojka Karel 1977 Zbečno619 (0) 5
9. Minařík Petr 1976 Rokycany600 (0) 3
10. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun600 (0) 4
11. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři512 (0) 3
12. Gregor Martin 1971 Komárov477 (0) 5
13. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš440 (0) 3
14. Haken Tomáš 1977 JINCE399 (0) 4
15. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky390 (0) 2
16. Hřídel Radek 1974 Příbram389 (0) 4
17. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez386 (0) 3
18. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy372 (0) 3
19. Rataj Pavel 1969 Rokycany332 (0) 2
20. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr316 (0) 2
21. Hubička Filip 1975 Družec314 (0) 3
22. Homolka Petr 1974 Hořovice309 (0) 2
23. Marsa Martin 1974 309 (0) 3
24. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb295 (0) 2
25. Pichlík Roman 1977 Cerhovice283 (0) 2
26. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice279 (0) 2
27. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice278 (0) 2
28. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška277 (0) 2
29. Brožík Valdemar 1976 ---268 (0) 2
30. Špína Martin 1974 Milfisk alto266 (0) 2
31. Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí241 (0) 2
32. Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd233 (0) 2
33. Čermák Martin 1976 Stěžov232 (0) 2
34. Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK222 (0) 2
35. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky207 (0) 2
36. Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno200 (0) 1
37. Rendl Josef 1976 tj packa praha195 (0) 1
38. Procházka Josef 1971 ASK Děčín195 (0) 1
39. Miklík Marek 1977 Perun195 (0) 1
40. Valek Marian 1975 KB Kapslovna190 (0) 1
41. Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník190 (0) 1
42. Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ190 (0) 1
43. Dočkálek Libor 1973 Dobříš185 (0) 1
44. Rusnák Marian 1974 CZ185 (0) 1
45. Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice185 (0) 1
46. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery180 (0) 1
47. Hokes Martin 1977 180 (0) 1
48. Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti176 (0) 1
49. Šerák Martin 1978 Česká republika176 (0) 1
50. Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim172 (0) 1
51. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno168 (0) 1
52. Doucha Filip 1970 CZ - Praha168 (0) 1
53. Urx Radek 1976 168 (0) 1
54. Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží164 (0) 1
55. Bezecný Robert 1977 Dobříš164 (0) 1
56. Krejzlík Václav 1977 Klínec164 (0) 1
57. Rábik Jan 1978 Noufýr164 (0) 1
58. Suchánek Petr 1972 AC OH Praha160 (0) 1
59. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice160 (0) 1
60. Svoboda Lukáš 1977 CZ160 (0) 1
61. Holub Ondřej 1977 Beroun160 (0) 1
62. Kára Milan 1972 158 (0) 2
63. Polívka Petr 1976 CZ156 (0) 1
64. Ulrych Dušan 1978 156 (0) 1
65. Kasík Václav 1975 TK Březnice152 (0) 1
66. Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí152 (0) 1
67. Mastný Martin 1975 Řevnice152 (0) 1
68. Beran Luboš 1975 150 (0) 2
69. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory148 (0) 1
70. Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň148 (0) 1
71. Fajmon Petr 1974 RTA Zdice148 (0) 1
72. Kraus Jan 1974 3,2,1 start148 (0) 1
73. Juenger Jupp 1971 DJK Schwaebisch Gmuend148 (0) 1
74. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram144 (0) 1
75. Matějka Josef 1973 Praha 9144 (0) 1
76. Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy144 (0) 2
77. Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram142 (0) 2
78. Mejzr Dušan 1974 Veverky140 (0) 1
79. Dohnal Robert 1970 CZ140 (0) 1
80. Šaman Hynek 1974 Beroun140 (0) 1
81. Hošek Stanislav 1974 Buková137 (0) 1
82. Tichý Jiří 1975 Czech Outdoor Extréme Team137 (0) 1
83. Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd134 (0) 1
84. Rudolf Jan 1971 Hvozdnice134 (0) 1
85. Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod134 (0) 1
86. Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno131 (0) 1
87. Dubský Dalibor 1971 Plzeň131 (0) 1
88. Šťáska Svatopluk 1978 -131 (0) 1
89. Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer128 (0) 1
90. Čekan Václav 1969 Vyběhej se128 (0) 1
91. Šopejstál Petr 1978 Slivka Team128 (0) 1
92. Feudl Ondřej 1976 Klínec128 (0) 1
93. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily125 (0) 1
94. Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice125 (0) 1
95. Matoušek Václav 1977 125 (0) 1
96. Bodnar Pavel 1976 Maratón klub Kladno125 (0) 1
97. Červenka Daniel 1975 Ženci122 (0) 1
98. Peškař Petr 1973 Brdonoš122 (0) 1
99. Líška Miroslav 1977 Lochovice122 (0) 1
100. Kučera Pavel 1971 OK Dobříš119 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 158   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: