Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (38)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 205   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Pejša Jan 1975 Smí být prázdné2077 (0) 11
2. Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice1695 (0) 9
3. Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun1585 (0) 8
4. Sládeček Jakub 1974 Senešnice1444 (0) 8
5. Bauer Martin 1977 Chlustina1343 (0) 11
6. Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram1338 (0) 8
7. Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun1252 (0) 8
8. Sojka Karel 1977 Zbečno1080 (0) 8
9. Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři1020 (0) 6
10. Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club892 (0) 7
11. Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb828 (0) 5
12. Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš715 (0) 5
13. Rataj Pavel 1969 Rokycany702 (0) 4
14. Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez698 (0) 5
15. Hřídel Radek 1974 Příbram673 (0) 6
16. Mejzr Dušan 1974 Veverky616 (0) 4
17. Minařík Petr 1976 Rokycany600 (0) 3
18. Špína Martin 1974 Milfisk alto566 (0) 4
19. Skalička Jiří 1974 Internet Příbram492 (0) 3
20. Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr492 (0) 3
21. Gregor Martin 1971 Komárov477 (0) 5
22. Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory476 (0) 3
23. Plavec Hynek 1978 D.Dušníky436 (0) 4
24. Brožík Valdemar 1976 ---428 (0) 3
25. Dubský Dalibor 1971 Plzeň422 (0) 3
26. Gerych David 1977 AK Kroměříž400 (0) 2
27. Haken Tomáš 1977 JINCE399 (0) 4
28. Hubička Filip 1975 Družec398 (0) 4
29. Štika Dušan 1972 Březnice396 (0) 3
30. Fousek Vlastimil 1978 PBC396 (0) 3
31. Čermák Martin 1976 Stěžov392 (0) 3
32. Prenosil Stanislav 1972 Březnice392 (0) 3
33. Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky390 (0) 2
34. Valek Marian 1975 KB Kapslovna385 (0) 2
35. Voříšek Jan 1973 Vorvani380 (0) 3
36. Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy372 (0) 3
37. Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery370 (0) 2
38. Karban Zdeněk 1977 --344 (0) 2
39. Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice328 (0) 2
40. Vlk Pavel 1969 327 (0) 3
41. Matějka Josef 1973 Praha 9320 (0) 2
42. Homolka Petr 1974 Hořovice309 (0) 2
43. Marsa Martin 1974 309 (0) 3
44. Hošek Stanislav 1974 Buková305 (0) 2
45. Čekan Václav 1969 Vyběhej se284 (0) 2
46. Pichlík Roman 1977 Cerhovice283 (0) 2
47. Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice279 (0) 2
48. Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice278 (0) 2
49. Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška277 (0) 2
50. Peškař Petr 1973 Brdonoš274 (0) 2
51. Beran Václav 1977 SKB Nesvačily250 (0) 2
52. Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy246 (0) 2
53. Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí241 (0) 2
54. Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd233 (0) 2
55. Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK222 (0) 2
56. Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram212 (0) 2
57. Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš206 (0) 2
58. Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno200 (0) 1
59. Rendl Josef 1976 tj packa praha195 (0) 1
60. Procházka Josef 1971 ASK Děčín195 (0) 1
61. Miklík Marek 1977 Perun195 (0) 1
62. Chochola Petr 1977 Florbal NS190 (0) 1
63. Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník190 (0) 1
64. Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ190 (0) 1
65. Kreidl Ondřej 1970 Došlap190 (0) 1
66. Dočkálek Libor 1973 Dobříš185 (0) 1
67. Rusnák Marian 1974 CZ185 (0) 1
68. Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice185 (0) 1
69. Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team185 (0) 1
70. Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha180 (0) 1
71. Hokes Martin 1977 180 (0) 1
72. Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti176 (0) 1
73. Šerák Martin 1978 Česká republika176 (0) 1
74. Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim172 (0) 1
75. Skopový Luboš 1970 Jince172 (0) 1
76. Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno168 (0) 1
77. Doucha Filip 1970 CZ - Praha168 (0) 1
78. Urx Radek 1976 168 (0) 1
79. Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží164 (0) 1
80. Michálek Martin 1975 Triklub Příbram164 (0) 1
81. Bezecný Robert 1977 Dobříš164 (0) 1
82. Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha164 (0) 1
83. Krejzlík Václav 1977 Klínec164 (0) 1
84. Rábik Jan 1978 Noufýr164 (0) 1
85. Materna Jan 1971 Cyklo Adam Praha164 (0) 1
86. Peškař Otakar 1973 Peškař family164 (0) 1
87. Suchánek Petr 1972 AC OH Praha160 (0) 1
88. Lukavský Simon 1974 K Komárov160 (0) 1
89. Svoboda Lukáš 1977 CZ160 (0) 1
90. Holub Ondřej 1977 Beroun160 (0) 1
91. Kára Milan 1972 158 (0) 2
92. Polívka Petr 1976 CZ156 (0) 1
93. Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS156 (0) 1
94. Ulrych Dušan 1978 156 (0) 1
95. Noháč Jiří 1972 Petr Čech sport MTB156 (0) 1
96. Kasík Václav 1975 TK Březnice152 (0) 1
97. Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí152 (0) 1
98. Mastný Martin 1975 Řevnice152 (0) 1
99. Beran Luboš 1975 150 (0) 2
100. Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové150 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 205   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: