Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 140   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram2415 (40) 16
2. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany2238 (70) 19
3. Fencl Radek 1965 SK Vlaška2227 (30) 15
4. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani2154 (50) 17
5. Turek Jiří 1962 Chaloupky1987 (10) 13
6. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram1800 (0) 9
7. Šnobl Jiří 1959 Příbram1746 (0) 10
8. Butzke Petr 1959 Kotva Braník1716 (0) 11
9. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky1697 (0) 11
10. Raboch Ivan 1966 Žebrák1370 (0) 7
11. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb1305 (0) 7
12. Dítě Martin 1968 Štěchovice1167 (0) 8
13. Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy1088 (0) 6
14. Magera Petr 1966 Příbram1088 (0) 7
15. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice860 (0) 6
16. Gregořica Miroslav 1967 Příbram817 (0) 5
17. Skála Milan 1960 --812 (0) 5
18. Kašák Lubuš 1968 Višňová737 (0) 4
19. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram668 (0) 4
20. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec645 (0) 5
21. Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun590 (0) 3
22. Beshir Ervin 1967 SK Zdice585 (0) 3
23. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO585 (0) 4
24. Puškar Ivan 1965 Gelnica570 (0) 3
25. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov565 (0) 3
26. Živný Michal 1963 Stromovka547 (0) 3
27. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod480 (0) 3
28. Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany464 (0) 3
29. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun426 (0) 3
30. Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť419 (0) 3
31. Smělý Jaroslav 1962 Beroun370 (0) 2
32. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec344 (0) 2
33. Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha344 (0) 2
34. Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka336 (0) 2
35. Häusler Václav 1963 308 (0) 2
36. Šourek Václav 1966 Strýčkovy293 (0) 2
37. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice286 (0) 2
38. Schovánek Milan 1962 Krčský les B285 (0) 2
39. Liška Libor 1961 282 (0) 2
40. Nový Vladislav 1961 1. BTO280 (0) 2
41. Volný Petr 1959 Relax Medvědice232 (0) 2
42. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein200 (0) 1
43. Klepetko David 1968 Šutry195 (0) 1
44. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
45. Kahoun Filip 1968 HC Dobříš195 (0) 1
46. Vlček Bohumil 1960 Praha 13195 (0) 1
47. Marek Pavel 1968 CZ - ČAU195 (0) 1
48. Sedlák František 1963 Praha195 (0) 1
49. Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram190 (0) 1
50. Prokop Ondřej 1962 ČAV190 (0) 1
51. Vaněk Pavel 1964 Praha190 (0) 1
52. Karfík David 1967 190 (0) 1
53. Schovánek Petr 1965 Krčský les185 (0) 1
54. Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice185 (0) 1
55. Novák Václav 1963 Sokol Milevsko185 (0) 1
56. Jörg Schreiber 1963 TV Kempten185 (0) 1
57. Eichler Ivo 1961 USK Praha185 (0) 1
58. Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje185 (0) 1
59. Šálek Martin 1967 Triklub Příbram180 (0) 1
60. Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice180 (0) 1
61. Vladyka Jiří 1963 AC Praha 1890180 (0) 1
62. Gajdošík Miroslav 1965 180 (0) 1
63. Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha180 (0) 1
64. Havlíček Ivo 1966 Lánov180 (0) 1
65. Pekárek Milan 1965 Žižkovský tygři180 (0) 1
66. Král Jiří 1964 Písek176 (0) 1
67. Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf176 (0) 1
68. Schütz Petr 1962 Orlová176 (0) 1
69. Ondrůšek Libor 1960 Tempomakers176 (0) 1
70. Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek176 (0) 1
71. Mikolášek Arnošt 1965 Nákří172 (0) 1
72. Rohr Petr 1965 CZ172 (0) 1
73. Josl Lubomir 1962 Praha172 (0) 1
74. Basel Miroslav 1967 Kralupy nad Vltavou172 (0) 1
75. Fronk Jiří 1965 Praha172 (0) 1
76. Jakl Jaroslav 1967 Třebsko172 (0) 1
77. Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team168 (0) 1
78. Šiman Eduard 1965 Praha 10168 (0) 1
79. Rada Petr 1966 ACOH Praha168 (0) 1
80. Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS168 (0) 1
81. Hlaváč Miroslav 1965 168 (0) 1
82. Vlasák Jiří 1964 Plzeň168 (0) 1
83. Rimarcik Martin 1966 168 (0) 1
84. Hruška David 1968 Praha168 (0) 1
85. Příhod Jaroslav 1966 Bohutín168 (0) 1
86. Kříž Daniel 1967 Příbram164 (0) 1
87. Menčík Luděk 1964 164 (0) 1
88. Dettlef Ben 1966 LC Dosse Wittstock164 (0) 1
89. Jelínek Jiří 1964 BBK Benešov164 (0) 1
90. Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund160 (0) 1
91. Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram160 (0) 1
92. Štros Ota 1965 Bonbon Praha160 (0) 1
93. Maruška Zdeněk 1960 Diamant160 (0) 1
94. Jindra Štěpán 1961 Yentac praha160 (0) 1
95. Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha156 (0) 1
96. Rampas Václav 1967 156 (0) 1
97. Horník Martin 1967 156 (0) 1
98. Vrba Jan 1968 Praha156 (0) 1
99. Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák152 (0) 1
100. Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna152 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 140   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: