Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-69 z celkem 69   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy1088 (0) 6
2. Fencl Radek 1965 SK Vlaška1080 (0) 6
3. Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany871 (0) 5
4. Turek Jiří 1962 Chaloupky809 (0) 5
5. Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani808 (0) 5
6. Švarc Petr 1966 Triklub Příbram800 (0) 4
7. Dítě Martin 1968 Štěchovice730 (0) 5
8. Butzke Petr 1959 Kotva Braník626 (0) 4
9. Karas Tomáš 1967 Internet Příbram570 (0) 3
10. Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky452 (0) 3
11. Raboch Ivan 1966 Žebrák395 (0) 2
12. Mareš Martin 1963 Zruč-Senec395 (0) 3
13. Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb365 (0) 2
14. Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec344 (0) 2
15. Šnobl Jiří 1959 Příbram336 (0) 2
16. Nesvačil Tomáš 1968 Příbram328 (0) 2
17. Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany316 (0) 2
18. Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun295 (0) 2
19. Gregořica Miroslav 1967 Příbram292 (0) 2
20. Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice286 (0) 2
21. Schovánek Milan 1962 Krčský les B285 (0) 2
22. Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein200 (0) 1
23. Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA195 (0) 1
24. Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun195 (0) 1
25. Marek Pavel 1968 CZ - ČAU195 (0) 1
26. Beshir Ervin 1967 SK Zdice190 (0) 1
27. Živný Michal 1963 Stromovka190 (0) 1
28. Prokop Ondřej 1962 ČAV190 (0) 1
29. Novák Václav 1963 Sokol Milevsko185 (0) 1
30. Jörg Schreiber 1963 TV Kempten185 (0) 1
31. Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov180 (0) 1
32. Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice180 (0) 1
33. Vladyka Jiří 1963 AC Praha 1890180 (0) 1
34. Král Jiří 1964 Písek176 (0) 1
35. Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf176 (0) 1
36. Schütz Petr 1962 Orlová176 (0) 1
37. Rohr Petr 1965 CZ172 (0) 1
38. Kašák Lubuš 1968 Višňová172 (0) 1
39. Basel Miroslav 1967 Kralupy nad Vltavou172 (0) 1
40. Vlasák Jiří 1964 Plzeň168 (0) 1
41. Rimarcik Martin 1966 168 (0) 1
42. Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod164 (0) 1
43. Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka160 (0) 1
44. Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund160 (0) 1
45. Štros Ota 1965 Bonbon Praha160 (0) 1
46. Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO156 (0) 1
47. Rampas Václav 1967 156 (0) 1
48. Horník Martin 1967 156 (0) 1
49. Kozlík Otakar 1959 Radioklub OK1OMY Hostovice152 (0) 1
50. Král Robert 1964 Osada Buňatka152 (0) 1
51. Kros Tomáš 1968 RH Mrtník148 (0) 1
52. Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha148 (0) 1
53. Szabó Ludvík 1963 CZ148 (0) 1
54. Skála Milan 1960 --144 (0) 1
55. Barták Robert 1967 Březnice140 (0) 1
56. Bičár Štefan 1961 -137 (0) 1
57. Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd134 (0) 1
58. Redlich Roman 1965 San Piego131 (0) 1
59. Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice131 (0) 1
60. Vyvryčuk Václav 1959 Dobříš128 (0) 1
61. Šourek Václav 1966 Strýčkovy125 (0) 1
62. Pouček Ivan 1968 Libčice125 (0) 1
63. Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť122 (0) 1
64. Blecha Vladislav 1964 Líbeznice119 (0) 1
65. Karas Jiří 1964 119 (0) 1
66. Olbert Tomáš 1964 MK Herducka116 (0) 1
67. Volný Petr 1959 Relax Medvědice116 (0) 1
68. Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha113 (0) 1
69. Brt Milan 1959 Unhošť108 (0) 1

Záznamů: 1-69 z celkem 69   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: