Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (34)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-33 z celkem 33   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha1142 (0) 6
2. Vitásek Josef 1958 Buková980 (0) 5
3. Ungr Antonín 1952 Kozojedy928 (0) 5
4. Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři370 (0) 2
5. Brabec Miloslav 1956 Rokycany359 (0) 2
6. Filip Karel 1955 MK Kladno350 (0) 2
7. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany200 (0) 1
8. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal200 (0) 1
9. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890195 (0) 1
10. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe195 (0) 1
11. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1195 (0) 1
12. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice190 (0) 1
13. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť190 (0) 1
14. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice185 (0) 1
15. Hejzlar Jaroslav 1957 Praha 10185 (0) 1
16. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha180 (0) 1
17. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice180 (0) 1
18. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk180 (0) 1
19. Molčan Petr 1957 Příbram176 (0) 1
20. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE176 (0) 1
21. Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec176 (0) 1
22. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team172 (0) 1
23. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno172 (0) 1
24. Wiener Antonín 1956 Praha 7168 (0) 1
25. Hlava Ondřej 1953 Příbram168 (0) 1
26. Laštovka Petr 1952 -164 (0) 1
27. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov156 (0) 1
28. Strejc Václav 1956 Nepomuk152 (0) 1
29. Mráz Miloslav 1949 Blatná148 (0) 1
30. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál144 (0) 1
31. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky140 (0) 1
32. Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti137 (0) 1
33. Scheinherr Jiří 1951 Blatná134 (0) 1

Záznamů: 1-33 z celkem 33   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: