Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha2267 (0) 12
2. Vitásek Josef 1958 Buková1970 (0) 10
3. Ungr Antonín 1952 Kozojedy1108 (0) 6
4. Brabec Miloslav 1956 Rokycany897 (0) 5
5. Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany785 (0) 4
6. Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice545 (0) 3
7. Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice541 (0) 3
8. Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky505 (0) 3
9. Filip Karel 1955 MK Kladno498 (0) 3
10. Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice390 (0) 2
11. Svátek Lubomír 1958 Praha385 (0) 2
12. Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890375 (0) 2
13. Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři370 (0) 2
14. Werner Petr 1951 Liga 100 Praha365 (0) 2
15. Chochola Vladimír 1950 MK Kladno334 (0) 2
16. Smrčka Miloš 1954 BK Říčany200 (0) 1
17. Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal200 (0) 1
18. Voříšek Jaroslav 1956 200 (0) 1
19. Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe195 (0) 1
20. Frič Pavel 1955 Checomacoco195 (0) 1
21. Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1195 (0) 1
22. Havlín Antonín 1955 Praha 5190 (0) 1
23. Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť190 (0) 1
24. Doležal Jaromír 1957 SABZO190 (0) 1
25. Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice190 (0) 1
26. Hejzlar Jaroslav 1957 Praha 10185 (0) 1
27. Panuška Přemysl 1957 VK Blesk180 (0) 1
28. Beránek Josef 1958 MK Kladno180 (0) 1
29. Lípa Václav 1952 Černošice176 (0) 1
30. Molčan Petr 1957 Příbram176 (0) 1
31. Hrdina Vilém 1956 BOHNICE176 (0) 1
32. Doucha František 1952 AVC Praha176 (0) 1
33. Vokuš Zdeněk 1956 CZ - Liberec176 (0) 1
34. Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice176 (0) 1
35. Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team172 (0) 1
36. Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno172 (0) 1
37. Šorna Josef 1953 MK ventil172 (0) 1
38. Flegl Vlastimil 1953 Brtev172 (0) 1
39. Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři168 (0) 1
40. Wiener Antonín 1956 Praha 7168 (0) 1
41. Hlava Ondřej 1953 Příbram168 (0) 1
42. Boris Sedlák 1949 AVC Praha164 (0) 1
43. Pechek František 1953 Maratonstav Úpice164 (0) 1
44. Laštovka Petr 1952 -164 (0) 1
45. Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov156 (0) 1
46. Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha156 (0) 1
47. Šťástka Jiří 1958 Chotilsko152 (0) 1
48. Strejc Václav 1956 Nepomuk152 (0) 1
49. Mráz Miloslav 1949 Blatná148 (0) 1
50. Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál144 (0) 1
51. Šesták Jindřich 1956 KKK Praha140 (0) 1
52. Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti137 (0) 1
53. Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány137 (0) 1
54. Scheinherr Jiří 1951 Blatná134 (0) 1
55. Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota134 (0) 1
56. Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha128 (0) 1

Záznamů: 1-56 z celkem 56   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: