Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:11 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:43 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 195 2. 195
3. 00:34:04 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
4. 00:34:18 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 185 1. 200
5. 00:34:28 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 180 2. 195
6. 00:34:31 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 3. 190
7. 00:34:45 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 172 4. 185
8. 00:35:17 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 168 4. 185
9. 00:35:25 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 164 1. 200
10. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 160 5. 180
11. 00:35:42 Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 156 6. 176
12. 00:36:08 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 152 7. 172
13. 00:36:09 Majer Jan 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 148 8. 168
14. 00:36:41 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 9. 164
15. 00:37:03 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 5. 180
16. 00:37:23 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 137 1. 200
17. 00:37:30 Ježek Petr 1977 IAMX 134 10. 160
18. 00:37:33 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 131 11. 156
19. 00:37:39 Zahradník Štěpán 0000 Trisk České Budějovice 128 12. 152
20. 00:37:40 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 125 6. 176
21. 00:37:51 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 122 13. 148
22. 00:37:55 Puschek Pavel 0000 Top Running 119 14. 144
23. 00:37:56 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 116 7. 172
24. 00:38:13 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 113 15. 140
25. 00:38:33 Bos Tim 1981 PSK Olymp Praha 110 16. 137
26. 00:39:03 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 108 1. 200
27. 00:39:03 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 106 17. 134
28. 00:39:05 Černohorský Karel 0000 Praha 104 18. 131
29. 00:39:09 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 102 19. 128
30. 00:39:10 Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň 100 20. 125
31. 00:39:16 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 98 2. 195
32. 00:39:22 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 96 21. 122
33. 00:39:23 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 94 2. 195
34. 00:39:38 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 92 3. 190
35. 00:39:44 Werner Lukáš 0000 Zelená Výška 90 22. 119
36. 00:39:59 Moudrý Ondřej 1981 321START 88 23. 116
37. 00:40:23 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 86 4. 185
38. 00:40:27 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 84 8. 168
39. 00:40:28 Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice 82 24. 113
40. 00:40:58 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 80 9. 164
41. 00:41:04 Prouza Milan 0000 SC Radotín 78 25. 110
42. 00:41:05 Redlich Tomáš 1988 San Piego 76 26. 108
43. 00:41:05 Voráček Karel 1963 Sokol Dolany 74 5. 180
44. 00:41:10 Vitásek Josef 1958 Buková 72 6. 176
45. 00:41:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 70 10. 160
46. 00:41:15 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 68 11. 156
47. 00:41:25 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 66 7. 172
48. 00:41:43 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 64 12. 152
49. 00:42:17 Ungr Vlastimil 1981 Slavoj Osek 62 27. 106
50. 00:42:17 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 60 28. 104
51. 00:42:22 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 58 13. 148
52. 00:42:29 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 56 8. 168
53. 00:42:49 Rataj Pavel 1969 Rokycany 54 14. 144
54. 00:43:00 Škrlant Martin 1979 Žebrák 52 29. 102
55. 00:43:03 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 50 15. 140
56. 00:43:19 Šiman Eduard 1965 Praha 10 48 9. 164
57. 00:43:20 Lunter Martin 0000 Starý Plzenec 46 30. 100
58. 00:43:36 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 44 3. 190
59. 00:43:36 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 42 4. 185
60. 00:43:42 Holeček Michal 1974 Karlštejn 40 16. 137
61. 00:43:45 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 39 31. 98
62. 00:43:54 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 38 17. 134
63. 00:43:56 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 37 32. 96
64. 00:44:01 Hanák Michal 0000 RAC Cerhovice 36 18. 131
65. 00:44:05 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 35 19. 128
66. 00:44:05 Vokáč Roman 1962 Zdice 34 10. 160
67. 00:44:09 Lukačišin Milan 1955 CKS Malát Klatovy 33 5. 180
68. 00:44:16 Mejzr Dušan 1974 Veverky 32 20. 125
69. 00:44:18 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 31 33. 94
70. 00:44:19 Hošek Stanislav 1974 Buková 30 21. 122
71. 00:44:22 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 29 34. 92
72. 00:44:24 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 28 11. 156
73. 00:44:34 Ekl Jiří 0000 AC Falcon Rokycany 27 12. 152
74. 00:44:37 Turek Jiří 1962 Chaloupky 26 13. 148
75. 00:44:44 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 25 14. 144
76. 00:44:48 Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 24 35. 90
77. 00:44:55 Kros Tomáš 0000 RH Mrtník 23 22. 119
78. 00:44:58 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 22 36. 88
79. 00:45:00 Vokůrka Tomáš 0000 Frantačerný TEAM 21 23. 116
80. 00:45:09 Polívka Roman 0000 Hořovice 20 37. 86
81. 00:45:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 19 38. 84
82. 00:45:29 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 18 39. 82
83. 00:45:29 Čečil Milan 1965 Plzenští běžci 17 15. 140
84. 00:45:34 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 16 24. 113
85. 00:45:39 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 15 25. 110
86. 00:46:10 Hřídel Radek 1974 Příbram 14 26. 108
87. 00:46:10 Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 13 27. 106
88. 00:46:33 Cirkva Lukáš 0000 12 40. 80
89. 00:46:41 Nádhera Petr 0000 Hradec Králové 11 28. 104
90. 00:46:47 Lacina Josef 1978 CK Záluží 10 41. 78
91. 00:46:59 Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň 9 42. 76
92. 00:47:04 Navrátil Josef 0000 SK Stránčice 8 6. 176
93. 00:47:16 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 7 29. 102
94. 00:47:29 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 6 7. 172
95. 00:47:33 Svoboda Jiří 0000 Total Vital 5 43. 74
96. 00:47:39 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 4 16. 137
97. 00:47:41 Král Stanislav 0000 Run the world 3 30. 100
98. 00:47:44 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 2 31. 98
99. 00:48:07 Spousta Tadeáš 0000 Jince 1 44. 72
100. 00:48:12 Vachurka Radek 0000 Top Running 0 45. 70
101. 00:48:18 Vlach Miroslav 0000 CK Záluží 0 32. 96
102. 00:48:34 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 0 33. 94
103. 00:48:35 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 46. 68
104. 00:48:36 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 47. 66
105. 00:48:40 Šlapák Dušan 1981 Komárov 0 48. 64
106. 00:48:49 Fedorčák Ondřej 0000 Big Bulls 0 49. 62
107. 00:48:56 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 8. 168
108. 00:48:59 Náhlík Jan 0000 Total Vital 0 50. 60
109. 00:49:00 Gabriel Václav 0000 Run the world 0 34. 92
110. 00:49:18 Škrland Radek 0000 Plískov 0 35. 90
111. 00:49:28 Titka Kristián 0000 Dlouhoprsťák 0 51. 58
112. 00:49:32 Dvořák Vladimír 0000 Spartak Žebrák 0 52. 56
113. 00:49:33 Pech Jakub 0000 Hořovice 0 53. 54
114. 00:49:40 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
115. 00:49:51 Pech David 0000 Hořovice 0 54. 52
116. 00:49:57 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 0 55. 50
117. 00:50:17 Komárek René 0000 KICBOX Žebrák 0 9. 164
118. 00:50:24 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 56. 48
119. 00:50:36 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
120. 00:50:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 36. 88
121. 00:50:46 Novotný Břetislav 0000 Fit Gym Osov 0 57. 46
122. 00:51:04 Novák Radmil 0000 AC Nýřany 0 37. 86
123. 00:51:10 Brož David 1958 AB Řež 0 58. 44
124. 00:51:18 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 18. 131
125. 00:51:41 Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 0 10. 160
126. 00:51:41 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 11. 156
127. 00:52:10 Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd 0 38. 84
128. 00:52:42 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 0 59. 42
129. 00:53:14 Müller Jiří 0000 Hostomice 0 39. 82
130. 00:53:44 Koval Miroslav 0000 Hořovice 0 60. 40
131. 00:54:05 Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice 0 40. 80
132. 00:55:00 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 19. 128
133. 00:55:32 Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 0 61. 39
134. 00:55:38 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 2. 195
135. 00:55:41 Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 0 41. 78
136. 00:55:53 Podzemský Jan 1984 Praha 0 62. 38
137. 00:55:59 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 20. 125
138. 00:56:03 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 0 63. 37
139. 00:56:03 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 42. 76
140. 01:01:21 Kroužek Jan 0000 Total Vital 0 65. 35
141. 01:02:51 Peterka Ladislav 0000 Bood Camp 0 64. 36
142. 01:14:18 Kučera Vilém 0000 Slovan Hradištko 0 12. 152
143. 01:45:00 Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: