Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
19. 00:37:39 Zahradník Štěpán 0000 Trisk České Budějovice 128 12. 152
21. 00:49:16 Eliášová Petra 0000 Top Running 122 11. 156
22. 00:37:55 Puschek Pavel 0000 Top Running 119 14. 144
28. 00:39:05 Černohorský Karel 0000 Praha 104 18. 131
30. 00:39:10 Michalík Michal 0000 Pětiboj Plzeň 100 20. 125
31. 00:55:10 Vysloužilová Kateřina 0000 Total Vital 98 5. 180
32. 00:55:13 Babková Lenka 0000 96 8. 168
35. 00:39:44 Werner Lukáš 0000 Zelená Výška 90 22. 119
35. 00:57:31 Štamberová Michaela 0000 Stará Huť 90 16. 137
39. 00:40:28 Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice 82 24. 113
41. 00:41:04 Prouza Milan 0000 SC Radotín 78 25. 110
57. 00:43:20 Lunter Martin 0000 Starý Plzenec 46 30. 100
64. 00:44:01 Hanák Michal 0000 RAC Cerhovice 36 18. 131
73. 00:44:34 Ekl Jiří 0000 AC Falcon Rokycany 27 12. 152
77. 00:44:55 Kros Tomáš 0000 RH Mrtník 23 22. 119
79. 00:45:00 Vokůrka Tomáš 0000 Frantačerný TEAM 21 23. 116
80. 00:45:09 Polívka Roman 0000 Hořovice 20 37. 86
88. 00:46:33 Cirkva Lukáš 0000 12 40. 80
89. 00:46:41 Nádhera Petr 0000 Hradec Králové 11 28. 104
91. 00:46:59 Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň 9 42. 76
92. 00:47:04 Navrátil Josef 0000 SK Stránčice 8 6. 176
95. 00:47:33 Svoboda Jiří 0000 Total Vital 5 43. 74
97. 00:47:41 Král Stanislav 0000 Run the world 3 30. 100
99. 00:48:07 Spousta Tadeáš 0000 Jince 1 44. 72
100. 00:48:12 Vachurka Radek 0000 Top Running 0 45. 70
101. 00:48:18 Vlach Miroslav 0000 CK Záluží 0 32. 96
106. 00:48:49 Fedorčák Ondřej 0000 Big Bulls 0 49. 62
108. 00:48:59 Náhlík Jan 0000 Total Vital 0 50. 60
109. 00:49:00 Gabriel Václav 0000 Run the world 0 34. 92
110. 00:49:18 Škrland Radek 0000 Plískov 0 35. 90
111. 00:49:28 Titka Kristián 0000 Dlouhoprsťák 0 51. 58
112. 00:49:32 Dvořák Vladimír 0000 Spartak Žebrák 0 52. 56
113. 00:49:33 Pech Jakub 0000 Hořovice 0 53. 54
115. 00:49:51 Pech David 0000 Hořovice 0 54. 52
117. 00:50:17 Komárek René 0000 KICBOX Žebrák 0 9. 164
121. 00:50:46 Novotný Břetislav 0000 Fit Gym Osov 0 57. 46
122. 00:51:04 Novák Radmil 0000 AC Nýřany 0 37. 86
127. 00:52:10 Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd 0 38. 84
129. 00:53:14 Müller Jiří 0000 Hostomice 0 39. 82
130. 00:53:44 Koval Miroslav 0000 Hořovice 0 60. 40
131. 00:54:05 Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice 0 40. 80
133. 00:55:32 Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 0 61. 39
135. 00:55:41 Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 0 41. 78
140. 01:01:21 Kroužek Jan 0000 Total Vital 0 65. 35
141. 01:02:51 Peterka Ladislav 0000 Bood Camp 0 64. 36
142. 01:14:18 Kučera Vilém 0000 Slovan Hradištko 0 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: