Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

13.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti
20.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
24.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:11 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:43 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 195 2. 195
3. 00:34:04 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
8. 00:35:17 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 168 4. 185
10. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 160 5. 180
11. 00:35:42 Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 156 6. 176
12. 00:36:08 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 152 7. 172
13. 00:36:09 Majer Jan 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 148 8. 168
14. 00:36:41 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 9. 164
17. 00:37:30 Ježek Petr 1977 IAMX 134 10. 160
18. 00:37:33 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 131 11. 156
21. 00:37:51 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 122 13. 148
24. 00:38:13 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 113 15. 140
25. 00:38:33 Bos Tim 1981 PSK Olymp Praha 110 16. 137
27. 00:39:03 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 106 17. 134
29. 00:39:09 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 102 19. 128
32. 00:39:22 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 96 21. 122
36. 00:39:59 Moudrý Ondřej 1981 321START 88 23. 116
42. 00:41:05 Redlich Tomáš 1988 San Piego 76 26. 108
49. 00:42:17 Ungr Vlastimil 1981 Slavoj Osek 62 27. 106
50. 00:42:17 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 60 28. 104
54. 00:43:00 Škrlant Martin 1979 Žebrák 52 29. 102
61. 00:43:45 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 39 31. 98
63. 00:43:56 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 37 32. 96
69. 00:44:18 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 31 33. 94
71. 00:44:22 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 29 34. 92
76. 00:44:48 Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 24 35. 90
78. 00:44:58 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 22 36. 88
81. 00:45:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 19 38. 84
82. 00:45:29 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 18 39. 82
90. 00:46:47 Lacina Josef 1978 CK Záluží 10 41. 78
103. 00:48:35 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 46. 68
104. 00:48:36 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 47. 66
105. 00:48:40 Šlapák Dušan 1981 Komárov 0 48. 64
116. 00:49:57 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 0 55. 50
118. 00:50:24 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 56. 48
128. 00:52:42 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 0 59. 42
136. 00:55:53 Podzemský Jan 1984 Praha 0 62. 38
138. 00:56:03 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 0 63. 37

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: