Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.1.2017 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:19 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 200 1. 200
2. 00:35:43 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 00:35:51 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 190 1. 200
4. 00:36:02 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 185 2. 195
5. 00:36:08 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 3. 190
6. 00:36:09 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:36:14 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 172 3. 190
8. 00:36:25 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:36:36 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 164 4. 185
10. 00:37:19 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 160 4. 185
11. 00:37:49 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 156 5. 180
12. 00:38:34 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 152 6. 176
13. 00:39:29 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 148 2. 195
14. 00:39:34 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 144 7. 172
15. 00:40:17 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 140 3. 190
16. 00:40:28 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 137 4. 185
17. 00:41:09 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 134 2. 195
18. 00:42:10 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 5. 180
19. 00:42:42 Stančík Tomáš 1976 Plzeň 128 6. 176
20. 00:43:07 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 125 8. 168
21. 00:43:07 Szappanos Pavel 1964 Svatý Ján 122 5. 180
22. 00:43:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 119 3. 190
23. 00:43:49 Mejzr Dušan 1974 Veverky 116 7. 172
24. 00:44:02 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 113 8. 168
25. 00:44:02 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 110 9. 164
26. 00:44:06 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 108 10. 160
27. 00:44:13 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 106 12. 152
28. 00:44:39 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 104 9. 164
29. 00:44:40 Matoušek Václav 1977 102 11. 156
30. 00:44:42 Přibil Pavel 1990 Slavoj Osek 100 10. 160
31. 00:44:50 Kouřinský Marek 1985 Praha 98 11. 156
32. 00:44:56 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 96 12. 152
33. 00:45:03 Hurajt Marek 1987 Hořovice 94 13. 148
34. 00:45:06 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 92 14. 144
35. 00:45:08 Holeček Michal 1974 Karlštejn 90 13. 148
36. 00:45:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 88 15. 140
37. 00:45:11 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 86 14. 144
38. 00:45:16 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 84 15. 140
39. 00:45:26 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 82 16. 137
40. 00:45:36 Ungr Vlastimil 1981 Slavoj Osek 80 16. 137
41. 00:45:41 Vlach Zbyněk 1986 Osek 78 17. 134
42. 00:45:44 Turek Jiří 1962 Chaloupky 76 6. 176
43. 00:46:11 Flachs Michal 1987 Podlesí 74 18. 131
44. 00:46:32 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 72 7. 172
45. 00:46:40 Hošek Stanislav 1974 Buková 70 17. 134
46. 00:46:59 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 68 8. 168
47. 00:47:01 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 66 19. 128
48. 00:47:06 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 64 20. 125
49. 00:47:10 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 62 21. 122
50. 00:47:17 Šolc Jan 1974 Šolc team 60 18. 131
51. 00:47:55 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 58 19. 128
52. 00:47:56 Daněk Petr 1991 Slavoj Osek 56 22. 119
53. 00:48:39 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 54 20. 125
54. 00:48:39 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 52 21. 122
55. 00:49:07 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 50 22. 119
56. 00:49:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 48 9. 164
57. 00:49:33 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 46 23. 116
58. 00:49:36 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 44 23. 116
59. 00:49:39 Hřídel Radek 1974 Příbram 42 24. 113
60. 00:49:42 Doležal David 1980 Slavoj Osek 40 24. 113
61. 00:50:08 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 39 25. 110
62. 00:50:27 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 38 25. 110
63. 00:50:28 Erdinger Josef 1981 Komárov 37 26. 108
64. 00:50:28 Šlapák Dušan 1981 Komárov 36 27. 106
65. 00:50:39 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 35 1. 200
66. 00:50:48 Kubal Vlastimil 1950 Stod 34 2. 195
67. 00:51:05 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 33 10. 160
68. 00:51:13 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 32 3. 190
69. 00:51:29 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 31 26. 108
70. 00:51:49 Voříšek Jaroslav 1994 SRTE Rokycany 30 28. 104
71. 00:51:56 Svoboda Jan 1943 Příbram 29 1. 200
72. 00:52:50 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 28 4. 185
73. 00:53:40 Veselý Michal 1975 CK Záluží 27 27. 106
74. 00:54:59 Písek Tomáš 1959 Ciguloo Olomouc 26 11. 156
75. 00:56:22 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 25 29. 102
76. 00:57:41 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 24 12. 152
77. 00:59:40 Krušina Petr 1987 Sokol Mirovice 23 30. 100
78. 00:59:50 Procházka Petr 1973 Doubravan Újezd 22 28. 104
79. 01:01:26 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 21 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

partyzanska_stezka_2017.xls
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: