Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:56 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:16 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:33:23 Flašar Jan 1986 Čtyři Dvory České Budějovice 190 3. 190
4. 00:33:28 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5. 00:34:22 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 180 2. 195
6. 00:34:27 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:34:33 Hostička Jan 1979 Příbram 172 4. 185
8. 00:34:42 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 164 5. 180
10. 00:35:56 Semerád Antonín 1998 Kotlářka 160 6. 176
11. 00:35:57 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 156 2. 195
12. 00:36:00 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 152 7. 172
13. 00:36:37 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 148 3. 190
14. 00:36:54 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 8. 168
15. 00:37:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 140 4. 185
16. 00:37:38 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 4. 185
17. 00:37:52 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 134 1. 200
18. 00:38:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 5. 180
19. 00:38:03 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 6. 176
20. 00:38:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 9. 164
21. 00:38:14 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 122 10. 160
22. 00:38:39 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 7. 172
23. 00:38:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 11. 156
24. 00:39:07 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 113 5. 180
25. 00:39:34 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 110 12. 152
26. 00:39:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 108 13. 148
27. 00:40:05 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 106 14. 144
28. 00:40:11 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 104 15. 140
29. 00:40:15 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 102 16. 137
30. 00:40:25 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 100 17. 134
31. 00:40:28 Pergler Lukáš 1992 Komárov 98 18. 131
32. 00:40:32 Zíka Jan 1979 Zdar Bar 96 19. 128
33. 00:40:36 Bláha Jakub 1999 Beroun 94 2. 195
34. 00:40:36 Zábojník Marcel 1998 Beroun 92 20. 125
35. 00:40:41 Kovařík František 1998 Cerhovice 90 21. 122
36. 00:40:42 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 8. 168
37. 00:40:47 Kouřimský Marek 1986 Za sebe 86 22. 119
38. 00:40:48 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 84 23. 116
39. 00:40:52 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 82 9. 164
40. 00:41:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 80 24. 113
41. 00:41:11 Holub Ondřej 1977 Beroun 78 10. 160
42. 00:41:18 Brož Lubomír 1980 Příbram 76 25. 110
43. 00:41:19 Podlena Václav 1984 Plzeň 74 26. 108
44. 00:41:25 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 72 6. 176
45. 00:41:49 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 70 11. 156
46. 00:41:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 68 12. 152
47. 00:41:54 Kraus Jan 1974 3,2,1 start 66 13. 148
48. 00:42:08 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 14. 144
49. 00:42:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 62 15. 140
50. 00:42:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 60 27. 106
51. 00:42:16 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 58 16. 137
52. 00:42:17 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 56 17. 134
53. 00:42:20 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 54 7. 172
54. 00:42:23 Vlasák Jiří 1964 Plzeň 52 8. 168
55. 00:42:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 50 18. 131
56. 00:42:46 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 48 19. 128
57. 00:42:47 Matoušek Václav 1977 46 20. 125
58. 00:43:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 44 28. 104
59. 00:43:05 Turek Jiří 1962 Chaloupky 42 9. 164
60. 00:43:09 Zadražil Michal 1979 Hořovice 40 29. 102
61. 00:43:16 Peškař Petr 1973 Brdonoš 39 21. 122
62. 00:43:26 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 38 10. 160
63. 00:43:31 Vitásek Josef 1958 Buková 37 1. 200
64. 00:43:50 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 36 22. 119
65. 00:43:54 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 35 11. 156
66. 00:43:58 Brožík Valdemar 1976 --- 34 23. 116
67. 00:44:04 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 33 2. 195
68. 00:44:18 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 32 12. 152
69. 00:44:22 Kros Tomáš 1968 RH Mrtník 31 13. 148
70. 00:44:59 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 30 3. 190
71. 00:45:01 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 29 14. 144
72. 00:45:07 Holeček Michal 1974 Karlštejn 28 24. 113
73. 00:45:21 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 27 30. 100
74. 00:45:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 26 15. 140
75. 00:45:46 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 25 25. 110
76. 00:45:51 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 24 31. 98
77. 00:45:51 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 23 16. 137
78. 00:46:11 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 22 4. 185
79. 00:46:34 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 21 26. 108
80. 00:46:34 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 20 17. 134
81. 00:46:48 Vokurka Radek 1988 TOP RUN CLUB 19 32. 96
82. 00:47:02 Bauer Martin 1977 Chlustina 18 27. 106
83. 00:47:15 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 17 18. 131
84. 00:47:25 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 16 28. 104
85. 00:47:29 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 15 29. 102
86. 00:48:06 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 14 33. 94
87. 00:48:28 Sojka Karel 1977 Zbečno 13 30. 100
88. 00:48:34 Skalický Jan 1981 Láz 12 34. 92
89. 00:48:44 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 11 31. 98
90. 00:48:52 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 10 35. 90
91. 00:48:59 Haken Tomáš 1977 JINCE 9 32. 96
92. 00:49:06 Svoboda Jan 1943 Příbram 8 1. 200
93. 00:49:40 Hubička Filip 1975 Družec 7 33. 94
94. 00:49:43 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 6 34. 92
95. 00:50:01 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 5 5. 180
96. 00:50:30 Molčan Petr 1957 Příbram 4 6. 176
97. 00:50:42 Šilhánek Martin 1999 3 3. 190
98. 00:51:01 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 2 35. 90
99. 00:51:27 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 1 2. 195
100. 00:51:46 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 36. 88
101. 00:52:32 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 36. 88
102. 00:52:58 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 37. 86
103. 00:53:11 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 0 38. 84
104. 00:54:20 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 19. 128
105. 00:54:27 Gregor Martin 1971 Komárov 0 37. 86
106. 00:54:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 38. 84
107. 00:55:01 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 20. 125
108. 00:56:40 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 21. 122
109. 00:58:11 Blecha Vladislav 1964 Líbeznice 0 22. 119
110. 00:58:50 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 23. 116
111. 00:58:57 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 7. 172
112. 01:05:31 Březina Petr 1946 SABZO 0 3. 190
113. 01:06:42 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 0 39. 82
114. 01:06:57 Wiener Antonín 1956 Praha 7 0 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: