Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (22)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:56 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:16 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:33:23 Flašar Jan 1986 Čtyři Dvory České Budějovice 190 3. 190
7. 00:34:33 Hostička Jan 1979 Příbram 172 4. 185
9. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 164 5. 180
10. 00:35:56 Semerád Antonín 1998 Kotlářka 160 6. 176
12. 00:36:00 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 152 7. 172
14. 00:36:54 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 8. 168
20. 00:38:10 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 125 9. 164
21. 00:38:14 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 122 10. 160
23. 00:38:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 116 11. 156
25. 00:39:34 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 110 12. 152
26. 00:39:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 108 13. 148
27. 00:40:05 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 106 14. 144
28. 00:40:11 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 104 15. 140
29. 00:40:15 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 102 16. 137
30. 00:40:25 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 100 17. 134
31. 00:40:28 Pergler Lukáš 1992 Komárov 98 18. 131
32. 00:40:32 Zíka Jan 1979 Zdar Bar 96 19. 128
34. 00:40:36 Zábojník Marcel 1998 Beroun 92 20. 125
35. 00:40:41 Kovařík František 1998 Cerhovice 90 21. 122
37. 00:40:47 Kouřimský Marek 1986 Za sebe 86 22. 119
38. 00:40:48 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 84 23. 116
40. 00:41:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 80 24. 113
42. 00:41:18 Brož Lubomír 1980 Příbram 76 25. 110
43. 00:41:19 Podlena Václav 1984 Plzeň 74 26. 108
50. 00:42:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 60 27. 106
58. 00:43:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 44 28. 104
60. 00:43:09 Zadražil Michal 1979 Hořovice 40 29. 102
73. 00:45:21 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 27 30. 100
76. 00:45:51 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 24 31. 98
81. 00:46:48 Vokurka Radek 1988 TOP RUN CLUB 19 32. 96
86. 00:48:06 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 14 33. 94
88. 00:48:34 Skalický Jan 1981 Láz 12 34. 92
90. 00:48:52 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 10 35. 90
100. 00:51:46 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 36. 88
102. 00:52:58 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 37. 86
103. 00:53:11 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 0 38. 84

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: