Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (13)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
4. 00:33:28 Minařík Petr 1976 Rokycany 185 1. 200
5. 00:34:22 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 180 2. 195
6. 00:34:27 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
15. 00:37:28 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 140 4. 185
18. 00:38:03 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 5. 180
19. 00:38:03 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 6. 176
22. 00:38:39 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 7. 172
36. 00:40:42 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 88 8. 168
39. 00:40:52 Hnízdil Stanislav 1973 CK Záluží 82 9. 164
41. 00:41:11 Holub Ondřej 1977 Beroun 78 10. 160
45. 00:41:49 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 70 11. 156
46. 00:41:51 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 68 12. 152
47. 00:41:54 Kraus Jan 1974 3,2,1 start 66 13. 148
48. 00:42:08 Špína Martin 1974 Milfisk alto 64 14. 144
49. 00:42:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 62 15. 140
51. 00:42:16 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 58 16. 137
52. 00:42:17 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 56 17. 134
55. 00:42:38 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 50 18. 131
56. 00:42:46 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 48 19. 128
57. 00:42:47 Matoušek Václav 1977 46 20. 125
61. 00:43:16 Peškař Petr 1973 Brdonoš 39 21. 122
64. 00:43:50 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 36 22. 119
66. 00:43:58 Brožík Valdemar 1976 --- 34 23. 116
72. 00:45:07 Holeček Michal 1974 Karlštejn 28 24. 113
75. 00:45:46 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 25 25. 110
79. 00:46:34 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 21 26. 108
82. 00:47:02 Bauer Martin 1977 Chlustina 18 27. 106
84. 00:47:25 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 16 28. 104
85. 00:47:29 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 15 29. 102
87. 00:48:28 Sojka Karel 1977 Zbečno 13 30. 100
89. 00:48:44 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 11 31. 98
91. 00:48:59 Haken Tomáš 1977 JINCE 9 32. 96
93. 00:49:40 Hubička Filip 1975 Družec 7 33. 94
94. 00:49:43 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 6 34. 92
98. 00:51:01 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 2 35. 90
101. 00:52:32 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 36. 88
105. 00:54:27 Gregor Martin 1971 Komárov 0 37. 86
106. 00:54:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 38. 84
113. 01:06:42 Kyncl Radek 1976 Doubravan Újezd 0 39. 82

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: