Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (20)
12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.6.2018 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:27 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 200 1. 200
2. 00:24:44 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:25:08 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 190 3. 190
4. 00:25:08 Širanec Peter 1981 Koněprusy 185 4. 185
5. 00:25:31 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 180 5. 180
6. 00:25:57 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:26:00 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 1. 200
8. 00:26:05 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 168 6. 176
9. 00:26:44 Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé 164 7. 172
10. 00:26:52 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 2. 195
11. 00:27:01 Škrlant Martin 1979 Žebrák 156 8. 168
12. 00:27:04 Brož Lubomír 1980 Příbram 152 9. 164
13. 00:27:14 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 148 10. 160
14. 00:27:18 Klepetko David 1968 Šutry 144 2. 195
15. 00:27:31 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 140 11. 156
16. 00:27:50 Chochola Petr 1977 Florbal NS 137 3. 190
17. 00:27:52 Pergler Lukáš 1992 Komárov 134 12. 152
18. 00:28:01 Vitásek Josef 1958 Buková 131 1. 200
19. 00:28:22 Král Václav 1983 Plzeň 128 13. 148
20. 00:28:24 Flachs Michal 1987 Podlesí 125 14. 144
21. 00:28:38 Novotný Martin 1980 Bohutín 122 15. 140
22. 00:28:44 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 119 3. 190
23. 00:29:24 Mraček Lukáš 1987 RSáci/Big bulls Rpety 116 16. 137
24. 00:29:28 Osladil Miroslav 1977 SK HZ Team 113 4. 185
25. 00:29:29 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 110 4. 185
26. 00:29:33 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 108 5. 180
27. 00:29:47 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 106 5. 180
28. 00:29:55 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 2. 195
29. 00:30:03 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 6. 176
30. 00:30:17 Štufka Milan 1989 KV Dobříš 100 17. 134
31. 00:30:25 Kebrle Jaroslav 1988 Bigbulls Rpety 98 18. 131
32. 00:30:29 Skopový Luboš 1970 Jince 96 7. 172
33. 00:30:30 Sojka Karel 1977 Zbečno 94 8. 168
34. 00:30:55 Peškař Otakar 1973 Peškař family 92 9. 164
35. 00:31:14 Skalický Jan 1981 Láz 90 19. 128
36. 00:31:25 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 88 20. 125
37. 00:31:40 Skála Milan 1960 -- 86 6. 176
38. 00:32:10 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 84 21. 122
39. 00:32:20 Bauer Martin 1977 Chlustina 82 10. 160
40. 00:32:55 Hřídel Radek 1974 Příbram 80 11. 156
41. 00:33:13 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 7. 172
42. 00:33:15 Svoboda Jan 1943 Příbram 76 1. 200
43. 00:33:39 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 74 22. 119
44. 00:33:56 Tržil Robert 1982 Jince 72 23. 116
45. 00:34:25 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 70 2. 195
46. 00:35:04 Sirůček Kamil 1979 Příbram 68 24. 113
47. 00:35:19 Magera Petr 1966 Příbram 66 8. 168
48. 00:35:20 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 64 12. 152
49. 00:35:52 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 62 3. 190
50. 00:36:02 Dítě Martin 1968 Štěchovice 60 9. 164
51. 00:36:32 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 58 25. 110
52. 00:37:20 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 56 13. 148
53. 00:37:51 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 54 26. 108
54. 00:40:59 Houžvička Miloš 1978 Příbram 52 14. 144
55. 00:41:09 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 50 4. 185
56. 00:41:48 Uxa Lukáš 1972 Chvojkovice Brod 48 15. 140
57. 00:43:06 Růžička Tomáš 1985 Chovatelé Jince 46 27. 106
58. 00:45:47 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 44 5. 180
59. 00:49:36 Nýdl Miroslav 1981 RSáci 42 28. 104
60. 01:01:04 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 40 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, Kategorie

Fotky od Věry Zvoníčkové, Fotky z dětských závodů, Záznam od časomíry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: