Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (76)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.7.2018 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:58 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:25:31 Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí 195 2. 195
3. 00:25:35 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 190 3. 190
4. 00:25:53 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 185 4. 185
6. 00:26:02 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 176 5. 180
7. 00:26:09 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 6. 176
9. 00:26:25 Škeřík Robert 1979 Ropeta 164 7. 172
10. 00:26:26 Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ 160 8. 168
11. 00:26:39 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 156 9. 164
12. 00:26:43 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 152 10. 160
15. 00:27:24 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 140 11. 156
16. 00:27:30 Moravec Jiří 1996 JM Team Letohrad 137 12. 152
19. 00:27:55 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 128 13. 148
21. 00:28:31 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 122 14. 144
25. 00:28:59 Kulík David 1989 sk zahořany 110 15. 140
26. 00:29:01 Čermák Vratislav 1981 Nusle 108 16. 137
28. 00:29:06 Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny 104 17. 134
31. 00:29:49 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 98 18. 131
32. 00:29:50 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 96 19. 128
38. 00:31:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 84 20. 125
39. 00:31:09 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 82 21. 122
44. 00:31:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 72 22. 119
45. 00:31:44 Vladyka Jan 1992 70 23. 116
52. 00:33:08 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 56 24. 113
54. 00:33:26 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 52 25. 110
59. 00:34:13 Novotný David 1981 Bonus 42 26. 108
64. 00:34:46 Hartman Marek 1990 Florbal NS 36 27. 106
66. 00:35:03 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 34 28. 104
68. 00:35:19 Hula Radek 1982 SK Jince 32 29. 102
73. 00:35:59 Hejl Libor 1982 Hostomice 27 30. 100
77. 00:36:24 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 23 31. 98
81. 00:36:51 Konopásek Radek 1989 Krušovice 19 32. 96
85. 00:37:13 Chaloupka Jan 1990 Hladkov Široký důl 15 33. 94
86. 00:37:17 Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 14 34. 92
88. 00:37:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 12 35. 90
89. 00:37:47 Hanousek Jakub 1991 Praha 4 11 36. 88
92. 00:37:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 8 37. 86
93. 00:38:07 Elsnic Jan 1988 Nové STrašecí 7 38. 84
94. 00:38:38 Hula Aleš 1980 SK Jince 6 39. 82
106. 00:41:01 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 40. 80
107. 00:41:11 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 41. 78
108. 00:41:40 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 42. 76
113. 00:43:37 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 43. 74
120. 00:47:04 Krnanec Jan 1982 0 44. 72
123. 00:51:13 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 45. 70

Soubory k závodu od pořadatelů:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie, kontrolní záběry z cíle, Dětské závody

Fotky: Úvod, Fotky od Věry Zvoníčkové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: