Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.11.2015 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:21 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:25:15 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 00:25:21 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:25:46 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 2. 195
5. 00:25:55 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 180 3. 190
6. 00:26:07 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 4. 185
7. 00:26:34 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 3. 190
8. 00:26:49 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:27:31 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 164 6. 176
10. 00:27:53 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 7. 172
11. 00:28:22 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 156 4. 185
12. 00:28:32 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 152 8. 168
13. 00:28:57 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 148 1. 200
14. 00:29:00 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 5. 180
15. 00:29:15 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 140 1. 200
16. 00:29:16 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 137 6. 176
17. 00:29:29 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 134 9. 164
18. 00:29:35 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 131 10. 160
19. 00:29:42 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 128 1. 200
20. 00:29:49 Klepetko David 1968 Šutry 125 7. 172
21. 00:30:04 Redlich Tomáš 1988 San Piego 122 11. 156
22. 00:30:09 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 119 8. 168
23. 00:30:25 Vitásek Josef 1958 Buková 116 2. 195
24. 00:30:46 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 113 12. 152
25. 00:31:02 Mejzr Dušan 1974 Veverky 110 9. 164
26. 00:31:03 Lípa Václav 1952 Černošice 108 2. 195
27. 00:31:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 106 13. 148
28. 00:31:15 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 3. 190
29. 00:31:16 Trčka Ondřej 1981 Březnice 102 14. 144
30. 00:31:17 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 100 4. 185
31. 00:31:21 Kubeš Jiří 1995 98 15. 140
32. 00:31:30 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 96 16. 137
33. 00:31:39 Mixl Lubomír 1978 94 17. 134
34. 00:31:41 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 92 18. 131
35. 00:31:45 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 90 10. 160
36. 00:31:52 Štohanzl Jaromír 1979 88 19. 128
37. 00:32:09 Šíma Karel 1975 Sokol 86 11. 156
38. 00:32:13 Květoň Tomáš 1991 Bělčice 84 20. 125
39. 00:32:21 Souček Filip 1984 82 21. 122
40. 00:32:23 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 80 12. 152
41. 00:32:23 Novotný Michal 1977 SK Pýcha 78 22. 119
42. 00:32:32 Redlich Roman 1965 San Piego 76 5. 180
43. 00:32:35 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 74 23. 116
44. 00:32:41 Kasal Miroslav 1988 SDH Tochovice 72 24. 113
45. 00:32:54 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 70 6. 176
46. 00:33:19 Karásek Lukáš 1989 AC Počáply 68 25. 110
47. 00:33:23 Vaccino Simone 1973 66 13. 148
48. 00:33:46 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 64 3. 190
49. 00:34:04 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 62 26. 108
50. 00:34:15 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 60 4. 185
51. 00:34:31 Bernášek Aleš 1978 --- 58 27. 106
52. 00:34:41 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 56 28. 104
53. 00:34:57 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 54 7. 172
54. 00:35:13 Vondrášek Martin 1986 52 29. 102
55. 00:35:33 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 50 30. 100
56. 00:35:47 Let Radek 1973 LetBaist Team 48 14. 144
57. 00:35:50 Karas Martin 1988 46 31. 98
58. 00:35:54 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 44 1. 200
59. 00:35:55 Hřídel Radek 1974 Příbram 42 15. 140
60. 00:35:58 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 40 16. 137
61. 00:36:04 Mařík Michal 1975 Praha 39 17. 134
62. 00:36:19 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 38 8. 168
63. 00:37:05 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 37 18. 131
64. 00:37:53 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 36 5. 180
65. 00:37:54 Slavík Luboš 1978 35 32. 96
66. 00:37:54 Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice 34 9. 164
67. 00:38:04 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 33 10. 160
69. 00:39:49 Svoboda Jan 1943 Příbram 31 2. 195
70. 00:40:00 Kuchařík Jan 1979 Serval KPKS 30 34. 92
71. 00:40:26 Blecha Vladislav 1964 Líbeznice 29 11. 156
72. 00:41:30 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 28 19. 128
73. 00:43:14 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 27 12. 152
74. 00:43:28 März František 1943 Sokol Kout na Šumavě 26 3. 190
75. 00:46:23 Roušal Michal 1988 25 35. 90
76. 00:46:36 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 24 6. 176
77. 00:46:55 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 23 7. 172
78. 00:51:13 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 22 4. 185
79. 00:58:04 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 21 5. 180
80. 01:04:37 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 20 8. 168
81. 01:07:18 Sedlák Boris 1949 AVC Praha 19 9. 164

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: