Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (15)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.3.2018 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:31 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
2. 00:28:16 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
4. 00:29:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:29:33 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 180 4. 185
7. 00:30:00 Širanec Peter 1981 Koněprusy 172 5. 180
9. 00:30:20 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 6. 176
11. 00:30:27 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 156 7. 172
16. 00:31:50 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 8. 168
17. 00:32:16 Cibulka Lukáš 1993 134 9. 164
19. 00:32:41 Škrlant Martin 1979 Žebrák 128 10. 160
22. 00:33:33 Kovařík František 1998 Cerhovice 119 11. 156
23. 00:33:49 Podlena Václav 1984 Plzeň 116 12. 152
25. 00:34:01 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 13. 148
34. 00:35:57 Zadražil Michal 1979 Hořovice 92 14. 144
37. 00:36:54 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 86 15. 140
38. 00:37:19 Křížek Martin 1992 Union Cerhovice 84 16. 137
41. 00:38:20 Pergler Lukáš 1992 Komárov 78 17. 134
47. 00:40:15 Skalický Jan 1981 Láz 66 18. 131
48. 00:40:23 Maruš Lukáš 1980 64 19. 128
49. 00:40:33 Almir Hanuš 1981 62 20. 125
51. 00:41:02 Picka Jan 1997 gymkc 58 21. 122
55. 00:43:33 Vávra Pavel 1990 Vorvani 50 22. 119
56. 00:43:56 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 48 23. 116
59. 00:45:31 Augustin Tomáš 1980 Příbram 42 24. 113
60. 00:45:44 Brož David 1985 SDH Týček 40 25. 110
65. 00:47:59 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 35 26. 108
68. 00:49:34 Sirůček Kamil 1979 Příbram 32 27. 106

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Děti, dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: