Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.4.2018 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:58 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:31:21 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 195 2. 195
3. 00:31:37 Fejfar Ondřej 1989 Inov-8 team 190 3. 190
4. 00:31:55 Janoušek Milan 1991 185 4. 185
5. 00:32:44 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 180 5. 180
6. 00:32:49 Minařík Petr 1976 Rokycany 176 1. 200
7. 00:33:08 Procházka Josef 1971 ASK Děčín 172 2. 195
8. 00:33:09 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 168 6. 176
9. 00:33:16 Schoř Jakub 1983 TJ Sokol Unhošť 164 7. 172
10. 00:33:50 Škeřík Robert 1979 Ropeta 160 8. 168
11. 00:34:25 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 156 9. 164
12. 00:34:34 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:34:42 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 148 10. 160
14. 00:34:46 Hostička Jan 1979 Příbram 144 11. 156
15. 00:34:53 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 140 12. 152
16. 00:35:05 Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ 137 3. 190
17. 00:35:11 Burian Michal 1994 Vyběhej se 134 13. 148
18. 00:35:36 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 131 1. 200
19. 00:35:45 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 128 14. 144
20. 00:35:55 Kuna Alois 1988 Kilpi racing team 125 15. 140
21. 00:36:23 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 122 16. 137
22. 00:36:30 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 119 4. 185
23. 00:36:58 Karban Jan 1995 karbikesport 116 17. 134
24. 00:37:10 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 113 18. 131
25. 00:37:22 Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA 110 2. 195
26. 00:37:36 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 108 19. 128
27. 00:37:49 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 106 2. 195
28. 00:37:51 Hájek Jan 1980 AC Čimelice 104 20. 125
29. 00:37:52 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 102 3. 190
30. 00:37:55 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 100 5. 180
31. 00:38:01 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 98 1. 200
32. 00:38:08 Nový Lukáš 0000 BH Triatlon 96 6. 176
33. 00:38:13 Širanec Peter 1981 Koněprusy 94 21. 122
34. 00:38:15 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 92 22. 119
35. 00:38:17 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 90 7. 172
36. 00:38:27 Urx Radek 1976 88 8. 168
37. 00:38:29 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 86 9. 164
38. 00:38:30 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 84 23. 116
39. 00:38:31 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 82 10. 160
40. 00:38:41 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 80 2. 195
41. 00:38:49 Cibulka Lukáš 1993 78 24. 113
42. 00:38:57 Svatoň Michal 1979 76 25. 110
43. 00:39:00 Rataj Pavel 1969 Rokycany 74 11. 156
44. 00:39:04 Kasík Václav 1975 TK Březnice 72 12. 152
45. 00:39:08 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 70 13. 148
46. 00:39:18 Lomský Tomáš 1984 Black Dub 68 26. 108
47. 00:39:26 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 66 27. 106
48. 00:39:29 Štěpánek Kamil 1985 RUN magazine team 64 28. 104
49. 00:39:30 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 62 14. 144
50. 00:39:37 Mejzr Dušan 1974 Veverky 60 15. 140
51. 00:39:39 Hesoun Tomáš 1987 58 29. 102
52. 00:39:48 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 56 30. 100
53. 00:39:54 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 54 31. 98
54. 00:39:59 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 52 32. 96
55. 00:40:06 Trčka Ondřej 1981 Březnice 50 33. 94
56. 00:40:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 48 34. 92
57. 00:40:16 Brož Lubomír 1980 Příbram 46 35. 90
58. 00:40:22 Markup Michal 1986 Nova Sport 44 36. 88
59. 00:40:24 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 42 37. 86
60. 00:40:33 Homolka Petr 1974 Hořovice 40 16. 137
61. 00:40:37 Bukovjan Petr 1985 BUKY MALAMUT 39 38. 84
62. 00:40:43 Novák Václav 1963 Sokol Milevsko 38 4. 185
63. 00:40:46 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 37 39. 82
64. 00:40:54 Souček Filip 1984 Tochovice 36 40. 80
65. 00:40:56 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 35 5. 180
66. 00:41:02 Podlena Václav 1984 Plzeň 34 41. 78
67. 00:41:05 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 33 3. 190
68. 00:41:12 Charvát Jan 1998 Zaječov 32 42. 76
69. 00:41:13 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 31 17. 134
70. 00:41:17 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 30 43. 74
71. 00:41:20 Hejzlar Jaroslav 1957 Praha 10 29 4. 185
72. 00:41:22 Král Jiří 1964 Písek 28 6. 176
73. 00:41:37 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 27 18. 131
74. 00:41:45 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 26 7. 172
75. 00:41:46 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 25 44. 72
76. 00:41:53 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 24 8. 168
77. 00:41:55 Flachs Michal 1987 Podlesí 23 45. 70
78. 00:42:01 Břicháček Miloš 1981 Počaply 22 46. 68
79. 00:42:03 Marx William 1980 21 47. 66
80. 00:42:03 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 20 19. 128
81. 00:42:06 Vitásek Josef 1958 Buková 19 5. 180
82. 00:42:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 18 9. 164
83. 00:42:14 Lisner Jakub 1985 Rokycany 17 48. 64
84. 00:42:22 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 16 20. 125
85. 00:42:26 Nedvěd Roman 1998 AK Škoda Plzeň 15 50. 60
86. 00:42:26 Černý Lukáš 1988 Nárysov 14 49. 62
87. 00:42:33 Špína Martin 1974 Milfisk alto 13 21. 122
88. 00:42:39 Diviš Miroslav 1995 12 51. 58
89. 00:42:39 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 11 52. 56
90. 00:42:53 Pichlík Roman 1977 Cerhovice 10 22. 119
91. 00:43:00 Citerbart Martin 1988 Ciťa 9 53. 54
92. 00:43:24 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 8 54. 52
93. 00:43:24 Šnobl Jiří 1959 Příbram 7 10. 160
94. 00:43:27 Grubner Jan 1994 Kotenčice 6 55. 50
95. 00:43:29 Čermák Martin 1976 Stěžov 5 23. 116
96. 00:43:31 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 4 56. 48
97. 00:43:31 David Hartman 1980 České Budějovice 3 57. 46
98. 00:43:43 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 2 58. 44
99. 00:43:43 Rampas Václav 1967 1 11. 156
100. 00:43:50 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 60. 40
101. 00:43:50 Horáček Petr 1980 0 59. 42
102. 00:43:53 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 0 62. 38
103. 00:43:53 Smítal Jan 1985 Drahlín 0 61. 39
104. 00:44:04 Uldrych Dušan 1978 0 24. 113
105. 00:44:12 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 63. 37
106. 00:44:25 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 25. 110
107. 00:44:27 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 12. 152
108. 00:44:37 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 0 13. 148
109. 00:44:44 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 64. 36
110. 00:44:53 Hutera Milan 1978 0 26. 108
111. 00:44:54 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 0 6. 176
112. 00:45:01 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 27. 106
113. 00:45:09 Zeithaml Matěj 1984 0 65. 35
114. 00:45:11 Chvojka Štěpán 1991 Velké Hamry 0 66. 34
115. 00:45:25 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 0 28. 104
116. 00:45:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 0 7. 172
117. 00:45:34 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 67. 33
118. 00:45:38 Dvořák Filip 1991 0 68. 32
119. 00:45:43 Beniška Michal 1978 Písek Semice 0 29. 102
120. 00:45:45 Hána Petr 1960 Sport Medica Rokycany 0 14. 144
121. 00:45:51 Altschmied Radek 1981 Laufteam Písek 0 69. 31
122. 00:45:52 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 71. 29
123. 00:45:52 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 72. 28
124. 00:45:52 Červenka Martin 1981 0 70. 30
125. 00:45:55 Štika Dušan 1972 Březnice 0 30. 100
126. 00:46:02 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 73. 27
127. 00:46:07 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 0 74. 26
128. 00:46:13 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 31. 98
129. 00:46:15 Král Václav 1983 Plzeň 0 75. 25
130. 00:46:15 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 0 76. 24
131. 00:46:24 Boukal Josef 1994 0 77. 23
132. 00:46:28 Kubr Martin 1974 AC Laura 0 32. 96
133. 00:46:34 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 8. 168
134. 00:46:39 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 33. 94
135. 00:46:43 Barták Robert 1967 Březnice 0 15. 140
136. 00:46:46 Turek Jiří 1962 Chaloupky 0 16. 137
137. 00:46:57 Vácha Tomáš 1991 0 78. 22
138. 00:47:00 Kuban Lukáš 1987 0 79. 21
139. 00:47:03 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 0 80. 20
140. 00:47:15 Herman Petr 1974 Euro Sitex 0 34. 92
141. 00:47:20 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 0 81. 19
142. 00:47:34 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 0 9. 164
143. 00:47:36 Štilec Jindřich 1979 0 82. 18
144. 00:47:41 Haník Michal 1990 0 83. 17
145. 00:47:43 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 0 35. 90
146. 00:47:44 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 0 36. 88
147. 00:47:45 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 37. 86
148. 00:47:55 Vlk Pavel 1969 0 38. 84
149. 00:47:58 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 0 84. 16
150. 00:48:00 Vošmik Jiří 1985 0 85. 15
151. 00:48:02 Gabriel Miloš 1972 Basicshop.cz 0 39. 82
152. 00:48:04 Mansfield Jim 1975 0 40. 80
153. 00:48:07 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
154. 00:48:08 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 41. 78
155. 00:48:10 Štěpánek Petr 1976 Sokol Petrovice 0 42. 76
156. 00:48:12 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 0 19. 128
157. 00:48:12 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 18. 131
158. 00:48:18 Krameš Jaroslav 1974 Praha 8-Trója 0 43. 74
159. 00:48:22 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 86. 14
160. 00:48:30 Hubička Filip 1975 Družec 0 44. 72
161. 00:48:37 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
162. 00:48:41 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 87. 13
163. 00:48:42 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 0 88. 12
164. 00:48:44 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 45. 70
165. 00:48:55 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 0 20. 125
166. 00:49:04 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 46. 68
167. 00:49:05 Bauer Martin 1977 Chlustina 0 48. 64
168. 00:49:05 Flíček Libor 1974 Čápata Březnice 0 47. 66
170. 00:49:22 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
171. 00:49:33 Holák František 1979 0 90. 10
172. 00:49:37 Skalický Jan 1981 Láz 0 91. 9
173. 00:49:51 Haken Tomáš 1977 JINCE 0 49. 62
174. 00:49:52 Procházka Jan 1996 Walkers 0 92. 8
175. 00:49:53 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 50. 60
176. 00:50:08 Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál 0 93. 7
177. 00:50:18 Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 0 51. 58
178. 00:50:32 Pondělíček Radko 1982 nic 0 94. 6
179. 00:50:38 Filip Karel 1955 MK Kladno 0 10. 160
180. 00:50:42 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 0 11. 156
181. 00:50:55 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 0 52. 56
182. 00:51:02 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 0 53. 54
183. 00:51:05 Novotný Pavel 1976 Brno 0 54. 52
184. 00:51:05 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
185. 00:51:15 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 4. 185
186. 00:51:18 Marsa Martin 1974 0 55. 50
187. 00:51:21 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 95. 5
188. 00:51:30 Žalud Roman 1990 Life Gym Příbram 0 96. 4
189. 00:51:31 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 97. 3
190. 00:51:34 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 98. 2
191. 00:51:36 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 0 56. 48
192. 00:51:39 Břicháček Lukáš 1988 0 99. 1
193. 00:51:46 Hons Pavel 1980 0 100. 0
194. 00:51:55 Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň 0 101. 0
195. 00:52:03 Padevět Vojtěch 1994 0 102. 0
196. 00:52:19 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 0 21. 122
197. 00:52:29 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 57. 46
198. 00:52:38 Šmídl Václav 1989 0 103. 0
199. 00:52:40 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 0 104. 0
200. 00:52:44 Strejc Václav 1956 Nepomuk 0 12. 152
201. 00:52:53 Gregor Martin 1971 Komárov 0 58. 44
202. 00:52:56 Kára Milan 1972 0 59. 42
203. 00:53:03 Mráz Miloslav 1949 Blatná 0 13. 148
204. 00:53:04 Beran Luboš 1975 0 60. 40
205. 00:53:11 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 105. 0
206. 00:53:25 Matějka Jiří 1975 Autoklub ČR 0 61. 39
207. 00:53:32 Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál 0 14. 144
208. 00:53:38 Bláha Stanislav 1978 Zdravý trénink 0 62. 38
209. 00:53:41 Novotný Pavel 1980 Jince 0 106. 0
210. 00:53:52 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 0 63. 37
211. 00:53:52 Vávra Jan 1976 0 64. 36
212. 00:54:11 Karas Jiří 1998 0 107. 0
213. 00:54:20 Karas Jiří 1964 0 22. 119
214. 00:54:21 Matějka Josef 1977 0 65. 35
215. 00:54:34 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 5. 180
216. 00:54:39 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 23. 116
217. 00:54:55 Volf Jan 1989 0 108. 0
218. 00:55:30 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 24. 113
219. 00:55:39 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 109. 0
220. 00:55:55 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 6. 176
221. 00:55:58 Burda David 1994 0 110. 0
222. 00:56:05 Jezbera Jakub 1992 0 111. 0
223. 00:56:05 Brož David 1985 SDH Týček 0 112. 0
225. 00:56:12 Pecka Luboš 1987 0 113. 0
226. 00:56:24 Vršecký Aleš 1971 0 66. 34
227. 00:56:31 Řezáč Martin 1997 0 114. 0
228. 00:56:33 Huml Marek 1973 0 67. 33
229. 00:56:39 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 0 15. 140
230. 00:57:33 Janoušek Jiří 1996 0 115. 0
231. 00:58:21 Brt Milan 1959 Unhošť 0 26. 108
232. 00:58:22 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 116. 0
233. 00:58:23 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 117. 0
234. 00:58:25 Řezáč Luboš 1988 0 118. 0
235. 00:58:51 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 120. 0
236. 00:58:51 Hencl Kamil 1984 B-Tech 0 119. 0
237. 00:59:14 Zítek Martin 1970 0 68. 32
238. 00:59:25 Hlaváč Milan 1976 0 69. 31
239. 01:00:49 Hanusek František 1974 0 70. 30
240. 01:00:56 Sýkora Libor 1972 KST Jirkov 0 71. 29
241. 01:01:53 Pilin Petr 1979 ACNSN 0 121. 0
242. 01:02:05 Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti 0 16. 137
243. 01:03:50 Matějka Josef 2000 0 3. 190
244. 01:12:08 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Fotky: Behrb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: