Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (26)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (12)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.4.2018 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:53:26 Orálek Daniel 1970 AC Moravská Slávia Brno 200 1. 200
2. 04:09:59 Miklík Marek 1977 Perun 195 2. 195
3. 04:13:31 Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník 190 3. 190
4. 04:18:43 Rusnák Marian 1974 CZ 185 4. 185
5. 04:20:05 Hokes Martin 1977 180 5. 180
6. 04:21:35 Šerák Martin 1978 Česká republika 176 6. 176
7. 04:22:11 Maisch Andreas 1975 EK Schwaikheim 172 7. 172
8. 04:25:05 Juřica Pavel 1979 Česká republika 168 1. 200
9. 04:25:41 Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein 164 1. 200
10. 04:40:06 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 160 8. 168
11. 04:41:01 Krejzlík Václav 1977 Klínec 156 9. 164
12. 04:43:33 Širanec Peter 1981 Koněprusy 152 2. 195
13. 04:49:20 Jančí Rastislav 1982 Velké Přílepy 148 3. 190
14. 04:50:07 Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 144 2. 195
15. 04:52:01 Svoboda Lukáš 1977 CZ 140 10. 160
16. 04:53:13 Polívka Petr 1976 CZ 137 11. 156
17. 04:53:29 Prokop Ondřej 1962 ČAV 134 3. 190
18. 04:54:47 Jörg Schreiber 1963 TV Kempten 131 4. 185
19. 04:56:55 Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal 128 1. 200
20. 04:57:39 Mastný Martin 1975 Řevnice 125 12. 152
21. 05:00:31 Juenger Jupp 1971 DJK Schwaebisch Gmuend 122 13. 148
22. 05:01:05 Matějka Josef 1973 Praha 9 119 14. 144
23. 05:02:51 Dohnal Robert 1970 CZ 116 15. 140
24. 05:04:12 Tichý Jiří 1975 Czech Outdoor Extréme Team 113 16. 137
25. 05:09:36 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 110 17. 134
26. 05:13:40 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 108 18. 131
27. 05:13:40 Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 106 19. 128
28. 05:22:22 Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 104 5. 180
29. 05:24:43 Bodnar Pavel 1976 Maratón klub Kladno 102 20. 125
30. 05:27:22 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 100 21. 122
31. 05:29:46 Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 98 22. 119
32. 05:29:58 Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf 96 6. 176
33. 05:50:13 Čermák Martin 1976 Stěžov 94 23. 116
34. 05:50:41 Horna Michal 1980 CZ 92 4. 185
35. 05:52:12 Ginzel Petr 1972 CZ - Cyklo Vape Team 90 24. 113
36. 05:52:55 Rohr Petr 1965 CZ 88 7. 172
37. 06:00:41 Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr 86 25. 110
38. 06:05:18 Rimarcik Martin 1966 84 8. 168
39. 06:10:21 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 82 9. 164
40. 06:14:04 Krajíček Václav 1980 4.brn 80 5. 180
41. 06:16:01 Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe 78 2. 195
42. 06:16:01 Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund 76 10. 160
43. 06:30:10 Heřmánek Jakub 1991 74 6. 176
45. 06:46:36 Kotěra Marek 1979 Musashi 70 7. 172
46. 06:54:45 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 68 11. 156
47. 06:55:14 Horna Sáva 1982 66 8. 168
48. 06:55:29 Kozlík Otakar 1959 Radioklub OK1OMY Hostovice 64 12. 152
49. 06:58:05 Szabó Ludvík 1963 CZ 62 13. 148
50. 07:57:16 Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 60 3. 190
51. 07:57:22 Wenzel Erich 1945 DJK Schwabisch Gmund 58 1. 200
52. 08:03:49 Kahle Michal 1973 56 27. 106

Soubory k závodu od pořadatelů:

výsledky 50km

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: