Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (41)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2015 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:31:11 Čivrný Jiří 0000 ELEVEN RUN TEAM 200 1. 200
2. 01:33:36 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 01:35:34 Valeš Jiří 0000 OK Lokomotiva Plzeň 190 3. 190
4. 01:35:48 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 185 4. 185
5. 01:36:11 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 01:38:05 Sklenář Ondřej 0000 GEOKONSULT 176 5. 180
7. 01:38:23 Franz Jiří 0000 BIATLONKLUB Říčany 172 6. 176
8. 01:41:53 Holub Václav 0000 VELOSPORT Valenta SCOTT 168 7. 172
9. 01:42:01 Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 164 8. 168
10. 01:42:27 Čada Radim 1976 Podkoží 160 9. 164
11. 01:44:14 Václavík Jiří 1986 SK Babice 156 10. 160
12. 01:44:38 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 152 11. 156
13. 01:44:39 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 12. 152
14. 01:46:19 Bednářík Jiří 0000 SK Míkovice 144 2. 195
15. 01:48:28 Burian Michal 1994 Vyběhej se 140 13. 148
16. 01:50:48 Horký Jan 1977 Internet Příbram 137 14. 144
17. 01:51:04 Scheu Harald 1969 LMB 134 3. 190
18. 01:52:02 Kudelňák Miroslav 0000 ZBRDI 131 15. 140
19. 01:52:35 Špryngl Jakub 1978 128 16. 137
20. 01:52:39 Svoboda Miloš 0000 125 4. 185
21. 01:52:43 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 122 17. 134
22. 01:52:50 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 18. 131
23. 01:53:49 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 116 5. 180
24. 01:53:58 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 113 6. 176
25. 01:55:11 Vantura Ondřej 0000 SOKOL Běrunice 110 19. 128
26. 01:55:25 Kozák Jan 1976 CZ 108 20. 125
27. 01:55:55 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 106 21. 122
28. 01:56:57 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 104 22. 119
29. 01:57:14 Roman Martin 0000 MUSTARD 102 23. 116
30. 01:57:36 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 100 1. 200
31. 01:58:39 Kuželka Petr 0000 KONDOR BIKE TEAM Postřekov 98 2. 195
32. 01:59:19 Pavliš Jiří 0000 Praha 5 96 24. 113
33. 01:59:57 Reichel Josef 1968 Bikestore.cz 94 7. 172
34. 02:00:13 Hošek Stanislav 1974 Buková 92 8. 168
35. 02:00:46 Šnobl Jiří 1959 Příbram 90 3. 190
36. 02:01:14 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 88 25. 110
37. 02:01:28 Mach Pavel 1965 MK Kladno 86 4. 185
38. 02:01:50 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 84 26. 108
39. 02:02:09 Kubů Martin 1983 Srub Hořovice 82 27. 106
40. 02:02:10 Bambas Petr 1981 --- 80 28. 104
41. 02:02:27 Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 78 29. 102
42. 02:03:30 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 76 9. 164
43. 02:04:14 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 74 30. 100
44. 02:04:29 Jindra David 1960 BRID Team 72 5. 180
45. 02:04:32 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 70 31. 98
46. 02:05:05 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 68 32. 96
47. 02:05:41 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 66 6. 176
48. 02:06:02 Herc Svatopluk 0000 64 33. 94
49. 02:06:35 Redlich Tomáš 1988 San Piego 62 34. 92
50. 02:06:49 Seifert Petr 0000 60 10. 160
51. 02:07:39 Ďuk Jan 1981 HISPORT 58 35. 90
52. 02:07:39 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 56 11. 156
53. 02:07:42 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 54 7. 172
54. 02:08:00 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 52 8. 168
55. 02:08:36 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 50 36. 88
56. 02:09:11 Forejt Miroslav 0000 48 37. 86
57. 02:09:37 Čížek Jan 1995 SK Namnice 46 38. 84
58. 02:09:47 Jobek Ondřej 1996 Příbram 44 1. 200
59. 02:10:13 Hesoun Tomáš 0000 42 39. 82
60. 02:13:07 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 40 40. 80
61. 02:13:13 Pešek Martin 1996 Lokomotiva Plzeň 39 2. 195
62. 02:13:26 Vítek Jiří 0000 KLADNO 38 12. 152
63. 02:13:56 Beniška Michal 1978 Písek Semice 37 41. 78
64. 02:14:12 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 36 13. 148
65. 02:14:27 Kuptík Petr 0000 Knížkovice 35 9. 164
66. 02:15:55 Kraus Matěj 0000 Prasopsi Plzeň 34 14. 144
67. 02:16:02 Šatava Michal 1979 Bubovice 33 42. 76
68. 02:16:39 Šamšula Jan 1978 Crossfit Příbram 32 43. 74
69. 02:16:44 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 31 10. 160
70. 02:16:54 Knedlík Petr 0000 1. LHC Kralovice 30 11. 156
71. 02:16:54 Moulis Václav 1978 --- 29 44. 72
72. 02:18:08 Čajan Jiří 1972 Hluboš 28 15. 140
73. 02:18:55 Válek Jan 1964 PRAHA 5 27 12. 152
74. 02:19:16 Štika Dušan 1972 Březnice 26 16. 137
75. 02:19:59 Novotný Jiří 0000 25 17. 134
76. 02:20:07 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 24 45. 70
77. 02:21:05 Míka Filip 1974 SK Horymír Neumětely 23 18. 131
78. 02:21:46 Petřík Tomáš 1986 SK Klučenice 22 46. 68
79. 02:22:50 Valeš Milan 0000 21 13. 148
80. 02:22:59 Kopal Jakub 0000 Jiskra Lisovice 20 47. 66
81. 02:24:20 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 19 19. 128
82. 02:24:25 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 18 14. 144
83. 02:24:27 Fořt Jiří 1970 1970.0 17 20. 125
84. 02:25:35 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 16 21. 122
85. 02:26:45 Vesecký Jiří 1973 Příbram 15 22. 119
86. 02:30:04 Jelínek Jan 0000 Pankration GYM 14 23. 116
87. 02:32:31 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 13 15. 140
88. 02:33:08 Kliment Libor 1989 CZ 12 48. 64
89. 02:33:08 Srbený David 1981 CZ 11 49. 62
90. 02:33:31 Bernášek Aleš 1978 --- 10 50. 60
91. 02:36:47 Kasl Libor 0000 Prasopsi Plzeň 9 24. 113
92. 02:47:26 Doležal Jiří 0000 8 51. 58
93. 03:10:12 Korž Patrik 1972 7 25. 110

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: