Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (14)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2015 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
2. 01:33:36 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
4. 01:35:48 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 185 4. 185
9. 01:42:01 Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 164 8. 168
10. 01:42:27 Čada Radim 1976 Podkoží 160 9. 164
11. 01:44:14 Václavík Jiří 1986 SK Babice 156 10. 160
12. 01:44:38 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 152 11. 156
13. 01:44:39 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 12. 152
15. 01:48:28 Burian Michal 1994 Vyběhej se 140 13. 148
16. 01:50:48 Horký Jan 1977 Internet Příbram 137 14. 144
19. 01:52:35 Špryngl Jakub 1978 128 16. 137
21. 01:52:43 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 122 17. 134
22. 01:52:50 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 18. 131
26. 01:55:25 Kozák Jan 1976 CZ 108 20. 125
27. 01:55:55 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 106 21. 122
28. 01:56:57 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 104 22. 119
36. 02:01:14 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 88 25. 110
38. 02:01:50 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 84 26. 108
39. 02:02:09 Kubů Martin 1983 Srub Hořovice 82 27. 106
40. 02:02:10 Bambas Petr 1981 --- 80 28. 104
41. 02:02:27 Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 78 29. 102
43. 02:04:14 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 74 30. 100
45. 02:04:32 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 70 31. 98
46. 02:05:05 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 68 32. 96
49. 02:06:35 Redlich Tomáš 1988 San Piego 62 34. 92
51. 02:07:39 Ďuk Jan 1981 HISPORT 58 35. 90
55. 02:08:36 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 50 36. 88
57. 02:09:37 Čížek Jan 1995 SK Namnice 46 38. 84
60. 02:13:07 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 40 40. 80
63. 02:13:56 Beniška Michal 1978 Písek Semice 37 41. 78
67. 02:16:02 Šatava Michal 1979 Bubovice 33 42. 76
68. 02:16:39 Šamšula Jan 1978 Crossfit Příbram 32 43. 74
71. 02:16:54 Moulis Václav 1978 --- 29 44. 72
76. 02:20:07 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 24 45. 70
78. 02:21:46 Petřík Tomáš 1986 SK Klučenice 22 46. 68
88. 02:33:08 Kliment Libor 1989 CZ 12 48. 64
89. 02:33:08 Srbený David 1981 CZ 11 49. 62
90. 02:33:31 Bernášek Aleš 1978 --- 10 50. 60

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: