Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (32)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (13)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 101-200 z celkem 302   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Hájková Kristýna 1984 SK Babice185 (0) 1
102. Hospodarzová Markéta 1974 Sokol Unhošť185 (0) 1
103. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer180 (0) 1
104. Šturmová Barbora 0000 Plzeň180 (0) 1
105. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team180 (0) 2
106. Rydvanová Tereza 1983 176 (0) 1
107. Zrzavecká Lada 1989 Den cesty176 (0) 1
108. Václavíková Jana 1996 Sklárna Ajeto Lindava176 (0) 1
109. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno172 (0) 1
110. Leitermanová Miroslava 1985 Vistar172 (0) 1
111. Magulová Naďa 0000 Nučice172 (0) 1
112. Šibravová Lenka 1982 kerteam172 (0) 1
113. Bartošová Milada 1953 Příbram172 (0) 2
114. Honzáková Jiřina 1965 CZ168 (0) 1
115. Fraňková Helena 0000 Horní Bříza168 (0) 1
116. Heinl Baronová Iva 1977 168 (0) 1
117. Prouzová Jana 0000 Stašov168 (0) 1
118. Votavová Dana 1985 Táborníci Perun168 (0) 1
119. Jarolímková Jarmila 1980 168 (0) 2
120. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B166 (0) 2
121. Maušová Karla 0000 VSK Praha160 (0) 1
122. Schmittner Monika 1963 SV LA Muenchnerau160 (0) 1
123. Svobodová Martina 0000 Příbram160 (0) 1
124. Vávrová Markéta 1985 Rolníci ČZU Praha160 (0) 1
125. Zanozina Ekaterina 1985 Kerteam160 (0) 1
126. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť160 (0) 1
127. Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy156 (0) 1
128. Filipová Lída 1970 SK Babice156 (0) 1
129. Zodererová Václava 0000 SOKOL Žižkov156 (0) 1
130. Prunerová Eva 1979 ---152 (0) 1
131. Kendíková Jana 1972 152 (0) 1
132. Doubravová Jitka 1993 152 (0) 1
133. Stehlíková Petra 1986 152 (0) 1
134. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň148 (0) 1
135. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU148 (0) 1
136. Boříková Lenka 1974 148 (0) 1
137. Haľková Jaroslava 1977 148 (0) 1
138. Zdražilová Petra 1978 CHALOUPKY148 (0) 1
139. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška148 (0) 1
140. Doležalová Hana 0000 Sokol Kralův Dvůr144 (0) 1
141. Heroudková Jiřina 0000 Beroun144 (0) 1
142. Lang Ingeborg B. 1962 TV Puttlingen144 (0) 1
143. Škudrnová Lenka 0000 Příbram144 (0) 1
144. Voříšková Jana 1985 Blovice144 (0) 1
145. Vrbová Lenka 1973 --144 (0) 1
146. Pospíšilová Štěpánka 1976 140 (0) 1
147. Václavková Jolana 1969 Báječné ženy v běhu140 (0) 1
148. Kudrnovská Eva 1986 140 (0) 1
149. Kamicová Pavlína 1982 140 (0) 1
150. Orságová Lucie 1973 137 (0) 1
151. Fiřtová Dana 0000 Křesťanské centrum Příbram137 (0) 1
152. Mrlinová Lucie 1990 Mirovice137 (0) 1
153. Opatrná Jana 1981 Báječné ženy v běhu137 (0) 1
154. Slavíková Kateřina 1969 137 (0) 1
155. Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř137 (0) 1
156. Škopová Karteřina 1993 Praha137 (0) 1
157. Procházková Pavlína 1964 Hořovice137 (0) 1
158. Coufalová Lucie 1980 Praha134 (0) 1
159. Kružíková Jarmila 1962 134 (0) 1
160. Páralová Markéta 1970 Praha134 (0) 1
161. Procházková Ivona 1975 Blatná134 (0) 1
162. Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb131 (0) 1
163. Omáčková Lenka 0000 Beroun131 (0) 1
164. Prochazkova Veronika 1984 fyzio131 (0) 1
165. Svobodová Martina 1976 Příbram131 (0) 1
166. Horáková Reneta 1972 CZ - Děčín131 (0) 1
167. Stebelová Gabriela 1996 Gympl128 (0) 1
168. Hlinecká Krála 1989 Příbram128 (0) 1
169. Krchová Lucie 1981 128 (0) 1
170. Pevec Susanne 1967 DMP Celje128 (0) 1
171. Fronková Vendula 1984 AC Domažlice128 (0) 1
172. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau125 (0) 1
173. Černohorská Barbora 1989 Drahlín125 (0) 1
174. Faltusová Kristýna 1993 125 (0) 1
175. Nováková Jitka 0000 SK Pýcha Ryby125 (0) 1
176. Svítilová Pavla 1977 Báječné ženy v běhu125 (0) 1
177. Midulová Kataryna 1987 Žilina- Dolný Hričov125 (0) 1
178. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň125 (0) 1
179. Kroftová Lucie 0000 AC Falcon Rokycany122 (0) 1
180. Matějková Tereza 1981 Plzeň122 (0) 1
181. Pucherova Hana 1971 Easyrunners.cz122 (0) 1
182. Chmelíková Michaela 1975 Plzeň122 (0) 1
183. Krátká Martina 1974 Letizia Dobříš122 (0) 1
184. Mottlová Daniela 1991 Březnice119 (0) 1
185. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team119 (0) 1
186. Macháčková Kateřina 1977 MC Český Ráj119 (0) 1
187. Matějovská Zdeňka 0000 ZA DLOUHÝCH119 (0) 1
188. Pajkrtová Michaela 1979 Dexter BSK119 (0) 1
189. Marounková Jaroslava 1956 CZ - BDBC119 (0) 1
190. Gregorová Daniela 1974 Komárov116 (0) 1
191. Digmayerová Ivana 1974 FOX116 (0) 1
192. Laiblová Štěpánka 1983 Nové Hrady116 (0) 1
193. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.113 (0) 1
194. Holá Michaela 1984 ---113 (0) 1
195. Říhová Vladislava 0000 ZSK Zlámalec113 (0) 1
196. Tlustá Jitka 1985 113 (0) 1
197. Lukavská Kateřina 1983 horolezci Dobříš113 (0) 1
198. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno113 (0) 1
199. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice110 (0) 1
200. Bartošová Lenka 1982 Plzeň110 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 302   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: