Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2015:

Záznamů: 101-200 z celkem 319   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Dunjko Silvija Fanzol 1983 DHP Celje185 (0) 1
102. Šimáková Jitka 1986 Říčany185 (0) 1
103. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice180 (0) 1
104. Chukmno Viktoriya 0000 AC Falcon Rokycany180 (0) 1
105. Nováková Martina 1992 LAWI SPORT Ml.Boleslav180 (0) 1
106. Roentzsch Simone 1965 SG Oberlichtenau180 (0) 1
107. Slancová Pavla 1960 Dobříš180 (0) 1
108. Šiková Karolína 0000 LPM180 (0) 1
109. Zodererová Václava 0000 SOKOL Žižkov180 (0) 1
110. Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-)180 (0) 2
111. Benedová Gabriela 1986 Hořovice176 (0) 1
112. Smetanová Hana 1968 AC SS Uh.Hradiště176 (0) 1
113. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha176 (0) 2
114. Salingerová Kateřina 1977 žádný174 (0) 2
115. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň172 (0) 1
116. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým172 (0) 1
117. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer172 (0) 1
118. Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun172 (0) 1
119. Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun171 (0) 2
120. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B170 (0) 2
121. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun168 (0) 1
122. Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA168 (0) 1
123. Lukášová Mirka 1961 Praha168 (0) 1
124. Žákovská Alena 1962 CZ - Horizont Blansko168 (0) 1
125. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy166 (0) 2
126. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice164 (0) 1
127. Janů Dana 0000 164 (0) 1
128. Primus Heike 1962 164 (0) 1
129. Rabasová Hana 0000 Zbiroh164 (0) 1
130. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer160 (0) 1
131. Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB160 (0) 1
132. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany160 (0) 1
133. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška160 (0) 1
134. Fafejtová Radka 1979 TJ Liga 100 Praha160 (0) 1
135. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň160 (0) 1
136. Tržilová Iva 1986 TJ Maratonstav160 (0) 1
137. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE156 (0) 1
138. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš156 (0) 1
139. Barchankova Martina 1969 Raffiruners156 (0) 1
140. Capková Martina 1977 156 (0) 1
141. Horáková Reneta 1972 CZ - Děčín156 (0) 1
142. Karbanová vendula 1983 VSK Humanita Praha156 (0) 1
143. Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko156 (0) 1
144. Marešová Iva 0000 APEX BIKE TÁBOR156 (0) 1
145. Vojířová Hana 1978 Hrusický AC156 (0) 1
146. Zídková Tereza 0000 156 (0) 1
147. Spáčilová Šárka 1982 neni154 (0) 2
148. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk152 (0) 1
149. Orságová Lucie 1973 152 (0) 1
150. Kudrivovská Eva 0000 Plzeň152 (0) 1
151. Schoch Sonja 1962 LG Bad Waldersee Lauffieber152 (0) 1
152. Soukupová Julie 0000 152 (0) 1
153. Trnková Kocourková Hana 1978 žádný150 (0) 2
154. Rašková Martina 1982 AC Praha148 (0) 1
155. Karlovna Roubíčkovna Han 1979 SK Vlaška148 (0) 1
156. Nekvasilová Anita 0000 SDH Chloumek - Mělní148 (0) 1
157. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno148 (0) 1
158. Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška148 (0) 1
159. Šiková Barbora 0000 lokomotiva Plzeň148 (0) 1
160. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team148 (0) 2
161. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice144 (0) 1
162. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha144 (0) 1
163. Anna kubičková Eliška 1966 CZ - SC MARATHON Plzeň144 (0) 1
164. Blechová Andrea 1980 Báječné ženy v běhu144 (0) 1
165. Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu144 (0) 1
166. Hubáčková Martina 1985 Báj.ženy v běhu144 (0) 1
167. Štěpánová Zdeňka 1992 Praha 3144 (0) 1
168. Horváthová Adriana 1971 Hořovice140 (0) 1
169. Mueller Suannne 1969 Dasung140 (0) 1
170. Kleinová Veronika 1978 CZ - ČAU137 (0) 1
171. Doubravová Jitka 1993 137 (0) 1
172. Zoulová Dominika 0000 137 (0) 1
173. Janovská Kateřina 1981 Praha134 (0) 1
174. Jiníková Zdenka 1974 134 (0) 1
175. Marounková Jaroslava 1956 CZ - BDBC134 (0) 1
176. Žamberská Markéta 0000 Dobřichovice134 (0) 1
177. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov131 (0) 1
178. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká131 (0) 1
179. Ferencei Pavlína 0000 Rungo pro ženy131 (0) 1
180. Honsová Olga 1973 FISCHER SKI KLUB ŠUMAVA131 (0) 1
181. Chroustová Lucie 1978 Raffiruners131 (0) 1
182. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy128 (0) 1
183. Bažantová Linda 0000 Veverky128 (0) 1
184. Dvořáčková Denisa 0000 Dteam128 (0) 1
185. Kopecká Zuzana 1979 žádný128 (0) 1
186. Stehlíková Petra 1986 128 (0) 1
187. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami125 (0) 1
188. Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice125 (0) 1
189. Bajerová Michaela 1973 Plzeň125 (0) 1
190. Bednářová Dagmar 1976 jižní město125 (0) 1
191. Hájková Tereza 0000 LOKO Beroun125 (0) 1
192. Rejzková Štěpánka 0000 Holoubkov125 (0) 1
193. Chvalová Věra 1996 OK Lokomotiva Plzeň122 (0) 1
194. Petřeková Monika 1987 Rožmitál122 (0) 1
195. Suchanová Vladimíra 1982 ---122 (0) 1
196. Jerlingová Markéta 0000 122 (0) 1
197. Kubešová Alena 1971 Praha 5122 (0) 1
198. Vodvářková Tereza 1985 Brno -Špitálka122 (0) 1
199. Knobloch Jana 0000 119 (0) 1
200. Knýřová Ivana 0000 SK MAXTRI Liberec119 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 319   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: