Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 101-200 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Samcová Lucie 1977 CZ - SK Řepice195 (0) 1
102. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam195 (0) 1
103. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team195 (0) 1
104. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha195 (0) 1
105. Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team195 (0) 1
106. Zezulková Kateřina 1980 --195 (0) 1
107. Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy195 (0) 1
108. Rudolfová Jitka 1986 195 (0) 1
109. Klimešová Soňa 1972 193 (0) 2
110. Zvir Bernarda 1958 DEO PODKRIŽNIK190 (0) 1
111. Dubská Tereza 1989 Lokomotiva Beroun - divné holk190 (0) 1
112. Chukhno Viktoria 1996 AC Falcon Rokycany190 (0) 1
113. Miskovič Dominika 1992 USK Praha / Perňa systém190 (0) 1
114. Vyhlasová Tereza 1979 winx club190 (0) 2
115. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák188 (0) 3
116. Čábelková Alexandra 1976 Příbram186 (0) 2
117. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha185 (0) 1
118. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice185 (0) 1
119. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
120. Hejtíková Gabriela 1981 ---185 (0) 1
121. Šimůnková Simona 1997 Trisk České Budějovice185 (0) 1
122. Suková Martina 1998 TJ Sokol Kolín185 (0) 1
123. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři185 (0) 1
124. Ježková Monika 1983 ---184 (0) 2
125. Voříšková Martina 1973 Loko Beroun182 (0) 2
126. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy180 (0) 1
127. Trnková Jaroslava 0000 Beroun180 (0) 1
128. Richtaršič Alma 1973 DMP Celje180 (0) 1
129. Kletečková Markéta 1979 ---180 (0) 1
130. Moulisová Markéta 1987 Fit & Funny180 (0) 1
131. Brumlichová Romana 1974 Medvědí doupě180 (0) 1
132. Vildmonová Pavla 1974 Beroun180 (0) 1
133. Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun180 (0) 1
134. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží180 (0) 2
135. Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice176 (0) 1
136. Benedová Gabriela 1986 Hořovice176 (0) 1
137. Kubrová Ida 1982 Atletika Klatovy176 (0) 1
138. Rybáčková Sona 1983 CZ - MK Kladno176 (0) 1
139. Němcová Sandra 1991 ---176 (0) 1
140. Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka176 (0) 1
141. Loumová Magdaléna 1960 Praha 5176 (0) 1
142. Bambasová Markéta 1983 ---176 (0) 2
143. Petriláková Petra 1976 ---176 (0) 2
144. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy174 (0) 2
145. Honzáková Jiřina 1965 CZ172 (0) 1
146. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha172 (0) 1
147. Zoulová Dominika 1992 172 (0) 1
148. Marková Veronika 1992 172 (0) 1
149. Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň168 (0) 1
150. Deimová Miroslava 1977 CZ - BLK Tábor168 (0) 1
151. Cejpová Tereza 1988 ---168 (0) 1
152. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí168 (0) 1
153. Procházková Karolína 1964 Hořovice168 (0) 1
154. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři168 (0) 2
155. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň164 (0) 1
156. Hrubá Gábina 1977 Skálíci164 (0) 1
157. Bartošová Lenka 1982 Plzeň164 (0) 1
158. Truckenmuller Claudia 1974 Schreienerei Rapold164 (0) 1
159. Fialová Lenka 1989 Plzeň164 (0) 1
160. Plojharová Zuzana 1994 164 (0) 1
161. Wohlrabová Jitka 1969 Šumperk164 (0) 1
162. Teplá Jana 1979 Úvaly164 (0) 1
163. Lesáková Lucie 1985 ---164 (0) 2
164. Vítková Marcela 1993 ---164 (0) 2
165. Markoja Saša 1970 DMP Celje160 (0) 1
166. Kochová Barbora 1989 AMER SPORTS Czech Republic s.r160 (0) 1
167. Javůrková Tereza 1997 SKP Nymburk160 (0) 1
168. Štemberová Michaela 1983 --160 (0) 2
169. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun156 (0) 1
170. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun156 (0) 1
171. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk156 (0) 1
172. Marounková Jaroslava 1956 CZ - BDBC156 (0) 1
173. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team156 (0) 1
174. Batulková Anna 1983 Panděra156 (0) 1
175. Mezerová Iva 1984 156 (0) 1
176. Jalůvková Renáta 1978 CZ - CARAMBA! Team156 (0) 1
177. Pirva Simona 1986 ---156 (0) 1
178. Vagnerová Zuzana 1980 156 (0) 1
179. Flieglová Alena 1962 Sabzo156 (0) 1
180. Švecová Karolína 0000 Společenstvo156 (0) 1
181. Petriláková Zdeňka 1986 154 (0) 2
182. Čapková Martina 1977 Příbram152 (0) 1
183. Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA152 (0) 1
184. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer152 (0) 1
185. Slepičková Renáta 1994 --152 (0) 1
186. Endrštová Barbora 0000 Hořovice152 (0) 1
187. Kudrličková Zlata 1987 ADAM152 (0) 2
188. Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-)150 (0) 2
189. Kutmanová Maruška 1980 Runners Ltd.150 (0) 2
190. Borecká Alena 1957 Nyřany148 (0) 1
191. Vogt Peggy 1977 TSV 1888 Falkenau148 (0) 1
192. Sitařová Kateřina 1977 DGP148 (0) 1
193. Damková Petra 1992 148 (0) 1
194. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz148 (0) 1
195. Vlčková Ladislava 0000 Biatlon Beroun148 (0) 1
196. Kavandová Petra 1992 148 (0) 1
197. Bezuchová Markéta 1990 Divné holky Loko Beroun144 (0) 1
198. Egemová Linda 1981 Valoa Race144 (0) 1
199. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau144 (0) 1
200. Fejfarová Karla 1979 Run144 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: