Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (85)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 101-200 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost172 (0) 1
102. Sklenářová Lucie 1993 Zdice172 (0) 1
103. Leitermanová Miroslava 1985 172 (0) 1
104. Říhová Andrea 1994 Halouny - Svinaře172 (0) 1
105. Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka172 (0) 2
106. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha168 (0) 1
107. Plojharová Zuzana 1994 168 (0) 1
108. Vančáková Magdaléna 1962 Gerontclub168 (0) 1
109. Jendro Justine 1992 Freiberg168 (0) 1
110. Fílová Lenka 1973 ATOM team168 (0) 1
111. Mudrová Bohumila 1982 166 (0) 2
112. Čapková Martina 1977 Příbram164 (0) 1
113. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
114. Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz164 (0) 1
115. Rottová Kateřina 1976 164 (0) 1
116. Stippel Andrea 1969 DJK Schwabisch Gmünd164 (0) 1
117. Wendlerová Kristýna 1980 UWG164 (0) 1
118. Jeníková Jitka 1983 CZ - I think beer160 (0) 1
119. Egemová Linda 1981 Valoa Race160 (0) 1
120. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly160 (0) 1
121. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice160 (0) 1
122. Šmídová Iva 1982 160 (0) 2
123. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM156 (0) 1
124. Šnáblová Jana 1984 BKČS156 (0) 1
125. Rumáková Kristýna 1989 Plzeň156 (0) 1
126. Šlechtová Marie 1952 TJ Sokol Jaroměř156 (0) 1
127. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy156 (0) 1
128. Grossová Tereza 1991 156 (0) 2
129. Dušková Štěpánka 1975 SK Vlaška152 (0) 1
130. Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav152 (0) 1
131. Batulková Anna 1983 Panděra152 (0) 1
132. Ungerová Aneta 1983 CZ152 (0) 1
133. Holá Klára 1967 žížnivá čára/česká bříza152 (0) 1
134. Němečková Martina 1965 CZ - ČAU148 (0) 1
135. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň148 (0) 1
136. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr148 (0) 1
137. Gruberova Marketa 1982 MK Kladno148 (0) 1
138. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží144 (0) 1
139. Bílková Tereza 1986 TC Batalion Jicin144 (0) 1
140. Kolesarova Maria 1987 144 (0) 1
141. Hubert Elena 1989 Freiberg144 (0) 1
142. Klampflová Hana 1993 Vrchaři Vrchlabí144 (0) 1
143. Bartušková Jana 1977 Češnovice144 (0) 1
144. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram140 (0) 1
145. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team140 (0) 1
146. Tichá Libuše 1982 Brnířov140 (0) 1
147. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy140 (0) 1
148. Fischer Ute 1967 TSV 1888 Falkenau140 (0) 1
149. Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí140 (0) 1
150. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny137 (0) 1
151. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely137 (0) 1
152. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
153. Jindrová Věra 1989 CZ - IT Developer137 (0) 1
154. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček137 (0) 1
155. Mojzesová Milena 1965 Báječné ženy v běhu137 (0) 1
156. Dědková Klára 1978 137 (0) 1
157. Veselá Adéla 1986 137 (0) 1
158. Černohorská Barbora 1989 137 (0) 1
159. Pitoňáková Andrea 1989 Liptovský Hrádok134 (0) 1
160. Hušková Zuzana 1987 Praha134 (0) 1
161. Kusáková Kateřina 1988 Komárov134 (0) 1
162. Kubešová Radana 1975 134 (0) 1
163. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín131 (0) 1
164. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč131 (0) 1
165. Hanušová Pavlína 1970 Silvia Nortica Run131 (0) 1
166. Červenková Michaela 1976 131 (0) 1
167. Jirásková Kateřina 1976 Praha 9131 (0) 1
168. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram128 (0) 1
169. Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko128 (0) 1
170. Bartošová Lenka 1982 Plzeň128 (0) 1
171. Jílková Alena 1979 Ptákov128 (0) 1
172. Malleková Dana 1977 No Asphalt!128 (0) 1
173. Ksandrová Lucie 1986 Běštín125 (0) 1
174. Jirásková Eva 1964 Lanškroun125 (0) 1
175. Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany125 (0) 1
176. Ouredniková Klára 1979 Ujezd125 (0) 1
177. Amsalem Barbora 1985 125 (0) 1
178. Procházková Ivona 1975 Blatná124 (0) 2
179. Konopáčová Kateřina 0000 Himal122 (0) 1
180. Pankowská Anna 1981 Beroun122 (0) 1
181. Prokopová Petra 1974 Beroun122 (0) 1
182. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška119 (0) 1
183. Melnykova Julie 1985 ---119 (0) 1
184. Pštrossová Marie 1959 SNB Praha119 (0) 1
185. Suttrová Petra 1974 Maratonci119 (0) 1
186. Pertlová Martina 1974 Beroun119 (0) 1
187. Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu119 (0) 1
188. Matulová Alice 1978 relax116 (0) 1
189. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň116 (0) 1
190. Šafránková Markéta 1992 Běžec teoretic116 (0) 1
191. Doležalová Renata 1979 116 (0) 1
192. Ferencová Eliška 1990 116 (0) 1
193. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy116 (0) 1
194. Mušínská Martina 1974 Zdice116 (0) 1
195. Malinová Lenka 1995 SRTG Strupčice116 (0) 1
196. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice113 (0) 1
197. Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun113 (0) 1
198. Bučilová Lenka 1998 113 (0) 1
199. Kárová Iveta 1977 Maratonci113 (0) 1
200. Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy113 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 325   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: