Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

16.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (245)
30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 101-200 z celkem 224   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM144 (0) 1
102. Chocholová Jana 1978 Praha 2144 (0) 1
103. Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů140 (0) 1
104. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
105. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team134 (0) 1
106. Žežulková Lenka 1982 Žebrák134 (0) 1
107. Češková Lenka 1985 134 (0) 1
108. Janoušková Adéla 1984 Adjan133 (0) 2
109. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany131 (0) 1
110. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín131 (0) 1
111. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč131 (0) 1
112. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun128 (0) 1
113. Pulkrábková Mirka 1989 128 (0) 1
114. Rumpíková Kristina 1989 128 (0) 1
115. Kristýna Leksová 1994 128 (0) 1
116. Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM/Praha128 (0) 1
117. Thienelová Nikola 1992 Není důležité vyhrát, ale nevz125 (0) 1
118. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE122 (0) 1
119. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha122 (0) 1
120. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška122 (0) 1
121. Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB122 (0) 1
122. Prunerová Eva 1979 ---122 (0) 1
123. Bauerová Markéta 1980 Chlum122 (0) 1
124. Hrachová Jitka 1980 za sebe122 (0) 1
125. Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha122 (0) 1
126. Marešová Pavlína 1996 119 (0) 1
127. Ročňáková Miloslava 1945 Mteam Zvole119 (0) 1
128. Bečvářová Lenka 1973 116 (0) 1
129. Drechslerová Karolína 1995 Vorvani113 (0) 1
130. Součková Michaela 1991 Vorvani113 (0) 1
131. Brožová Michaela 1983 SOH Týček113 (0) 1
132. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team110 (0) 1
133. Vyhlasová Tereza 1979 winx club110 (0) 1
134. Philippová Lucie 1984 110 (0) 1
135. Pelová Milena 1972 Kladno110 (0) 1
136. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň108 (0) 1
137. Borecká Alena 1957 Nyřany108 (0) 1
138. Jarolímková Martina 1980 Lazaři108 (0) 1
139. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš108 (0) 1
140. Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod108 (0) 1
141. Matulová Alice 1978 relax106 (0) 1
142. Špindlerová Lucie 1998 106 (0) 1
143. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.104 (0) 1
144. Skalická Vlasta 1951 TaH Praha104 (0) 1
145. Tymichová Ivana 1980 Academia Latina104 (0) 2
146. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team102 (0) 1
147. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice102 (0) 1
148. Štilcová Michaela 1981 100 (0) 1
149. Jašková Petra 1993 1. BTO100 (0) 1
150. Merhoutová Veronika 1982 Jince100 (0) 1
151. Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy98 (0) 1
152. Nová Ivana 1964 1. BTO98 (0) 1
153. Plachá Mariana 1981 Žebrák98 (0) 1
154. Hrubá Veronika 1998 96 (0) 1
155. Šulajová Sandra 1992 Hořovice96 (0) 1
156. Bičarová Veronika 1994 -96 (0) 1
157. Jašková Miluše 1973 1. BTO96 (0) 1
158. Babcakova Marcela 1980 Jince96 (0) 1
159. Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu96 (0) 2
160. Rešlová Libuše 1974 Újezd94 (0) 1
161. Pražáková Pavla 1976 Praha 394 (0) 1
162. Hentschelová Karla 1951 94 (0) 1
163. Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice92 (0) 1
164. Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky92 (0) 1
165. Stibalová Petra 1976 brouky92 (0) 1
166. Dostalova Anna 1982 Klub sportujicich lenochu92 (0) 1
167. Hatinová Jitka 1972 92 (0) 1
168. Peškařová Terezie 2000 Peškař family92 (0) 1
169. Baštářová Radka 1992 Příbram90 (0) 1
170. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd90 (0) 1
171. Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice90 (0) 1
172. Nýdlová Adéla 1985 RSáci90 (0) 1
173. Treybalová Zuzka 1968 --88 (0) 1
174. Beranová Zdenka 1974 Maratonci Cerhovice88 (0) 1
175. Skopová Nikola 1998 Jince88 (0) 1
176. Kvapilová Helena 1979 Příbram86 (0) 1
177. Dudášová Julie 1990 Dobříš86 (0) 1
178. Hasmanová Lenka 1981 Újezd84 (0) 1
179. Rudovská Renata 1993 Rožmitál84 (0) 1
180. Vokušová Dana 1977 Liberec84 (0) 1
181. Tykvová Markéta 1976 Rekord80 (0) 1
182. Štamková Monika 1992 Rpety80 (0) 1
183. Zápotocká Alena 1976 Příbram80 (0) 1
184. Procházková Ivona 1975 Blatná78 (0) 1
185. Appeltová Silvie 1990 LIMAX MAXIMUS76 (0) 1
186. Paulová Kamila 1997 ASOD74 (0) 1
187. Marvánová Branislava 1978 Králův Dvůr74 (0) 1
188. Suchopárová Gabriela 1996 Run()74 (0) 1
189. Brtvová Nikola 1991 Bajecne zeny v behu72 (0) 1
190. Vaníčková Lucie 1972 Líška72 (0) 1
191. Ichová Lenka 1976 Řitka72 (0) 1
192. Hrubá Monika 1969 70 (0) 1
193. Bambasová Markéta 1983 ---68 (0) 1
194. Líšková Dana 1980 68 (0) 1
195. Nerglová Květa 1986 -66 (0) 1
196. Štemberová Michaela 1983 --64 (0) 1
197. Kolenková Kateřina 1981 Hořovice64 (0) 1
198. Rýdlová Karolína 1998 62 (0) 1
199. Pešková Jana 1981 -62 (0) 1
200. Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech60 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 224   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: