Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 101-200 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
101. Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team190 (0) 1
102. Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2190 (0) 1
103. Rippelová Hana 1983 Rippel190 (0) 1
104. Palková Mirka 1979 Újezd186 (0) 2
105. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team185 (0) 1
106. Šindlerová Jana 1969 CZ - I think beer185 (0) 1
107. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice185 (0) 1
108. Hofmanová Markéta 1984 185 (0) 1
109. Hudecová Alena 1994 Dobříš185 (0) 1
110. Románková Věra 1991 FN Motol185 (0) 1
111. Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno185 (0) 1
112. Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM185 (0) 2
113. Seemanova Jana 1975 SABZO182 (0) 2
114. Šedivá Lenka 1993 180 (0) 1
115. Šindelářová Blanka 1972 180 (0) 1
116. Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team180 (0) 1
117. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 180 (0) 2
118. Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha176 (0) 1
119. Kübler Petra 1975 DJK Schwabisch Gmünd176 (0) 1
120. Hájková Linda 1981 Modřany176 (0) 1
121. Skalinová Kamila 1974 SK Babice176 (0) 1
122. Tutak-dziegielewska Ewelina 1985 Praha176 (0) 1
123. Honzáková Jiřina 1965 CZ172 (0) 1
124. Kerbanová Vendula 1983 VSK Humanita Praha172 (0) 1
125. Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb172 (0) 1
126. Šibravová Lenka 1982 Kerteam172 (0) 1
127. Šolcová Tereza 2000 Šolc Team172 (0) 1
128. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha172 (0) 2
129. Šnoblová Klára 1980 ---172 (0) 2
130. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice168 (0) 1
131. Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha168 (0) 1
132. Bartošová Lenka 1982 Plzeň168 (0) 1
133. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr168 (0) 1
134. Šarochová Petra 1975 -168 (0) 1
135. Spudilová Michala 1979 LIMAX MAXIMUS168 (0) 1
136. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým164 (0) 1
137. Podmelová Vilma 1962 CZ - AC Moravská Slavia Brno164 (0) 1
138. Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí164 (0) 1
139. Šnáblová Jana 1984 BKČS164 (0) 1
140. Fouknerová Karolína 1993 164 (0) 1
141. Skuhrová Tereza 1994 ASK Slavia Praha164 (0) 1
142. Křížová Dominika 1993 163 (0) 3
143. Tymichová Ivana 1980 Academia Latina162 (0) 3
144. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany160 (0) 1
145. Horáková Renata 1972 CZ - Děčín160 (0) 1
146. Panušková Jaroslava 1977 VK Blesk156 (0) 1
147. Mračnová Karolína 2000 Tri Klub Příbram156 (0) 1
148. Poľaková Lucia 1987 156 (0) 1
149. Bierhanzlová Dagmar 1976 156 (0) 1
150. Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun152 (0) 1
151. Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu152 (0) 1
152. Ferencová Eliška 1990 152 (0) 1
153. Blažková Jana 1977 Rokycany152 (0) 1
154. Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders152 (0) 1
155. Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy152 (0) 2
156. Amsalem Barbora 1985 148 (0) 1
157. Čížková Martina 1990 Příbram148 (0) 1
158. Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy148 (0) 1
159. Jirásková Bára 1991 Iskarex Česká třebová148 (0) 1
160. Hrušková Markéta 1974 Praha148 (0) 1
161. Nová Ivana 1964 1. BTO146 (0) 2
162. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky144 (0) 1
163. Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun144 (0) 1
164. Chocholová Jana 1978 Praha 2144 (0) 1
165. Hrachová Irena 1973 Losiná144 (0) 1
166. Fouknerová Iva 1972 144 (0) 1
167. Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček140 (0) 1
168. Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň140 (0) 1
169. Klášterková Veronika 1990 SK pražských hasičů140 (0) 1
170. Mlcochova Kateřina 1986 Praha140 (0) 1
171. Stárková Alena 1977 SK Babice140 (0) 1
172. Kačerová Gabriela 1976 Brdská spojka137 (0) 1
173. Flašarová Lenka 1972 Náchod137 (0) 1
174. Pechová Alice 1972 Zdice137 (0) 1
175. Češková Lenka 1985 134 (0) 1
176. Karasová Kristýna 1989 134 (0) 1
177. Divišová Barbora 1973 AC Falcon Rokycany134 (0) 1
178. Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy134 (0) 1
179. Matejkova Adel 1983 Tinnum134 (0) 1
180. Jašková Miluše 1973 1. BTO134 (0) 2
181. Janoušková Adéla 1984 Adjan133 (0) 2
182. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany131 (0) 1
183. Červená Olga 1964 BK Elán Zruč131 (0) 1
184. Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika131 (0) 1
185. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami128 (0) 1
186. Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team128 (0) 1
187. Jirásková Eva 1964 Lanškroun128 (0) 1
188. Pulkrábková Mirka 1989 128 (0) 1
189. Kristýna Leksová 1994 128 (0) 1
190. Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM/Praha128 (0) 1
191. Sakačová Stanislava 1984 Beroun128 (0) 1
192. Tydlitátová Karolína 1991 Dobříš128 (0) 1
193. Horáková Zuzana 1984 Kunice128 (0) 1
194. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram125 (0) 1
195. Gregorová Jitka 1991 Žleby125 (0) 1
196. Thienelová Nikola 1992 Není důležité vyhrát, ale nevz125 (0) 1
197. Urešová Sylvie 1976 Příbram125 (0) 1
198. Matthies Gabi 1969 Wildstock125 (0) 1
199. Jírů Marie 1991 125 (0) 1
200. Kudrnová Tereza 2000 Mníšek pod Brdy125 (0) 1

Záznamů: 101-200 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: