Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (64)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 201-300 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
201. Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax125 (0) 1
202. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE122 (0) 1
203. Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB122 (0) 1
204. Bauerová Markéta 1980 Chlum122 (0) 1
205. Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha122 (0) 1
206. Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely122 (0) 1
207. Kratochvilová Hana 1993 Příbram122 (0) 2
208. Jeníková Zdeňka 1974 119 (0) 1
209. Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák119 (0) 1
210. Marešová Pavlína 1996 119 (0) 1
211. Ročňáková Miloslava 1945 Mteam Zvole119 (0) 1
212. Vladykova Lucie 1980 119 (0) 1
213. Elčunerová Jiřina 1982 Mníšek pod Brdy119 (0) 1
214. Kotrčová Kateřina 1971 Sport Zbraslav119 (0) 1
215. Mošnová Markéta 1976 116 (0) 1
216. Bečvářová Lenka 1973 116 (0) 1
217. Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec116 (0) 1
218. Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy113 (0) 1
219. Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu113 (0) 1
220. Drechslerová Karolína 1995 Vorvani113 (0) 1
221. Součková Michaela 1991 Vorvani113 (0) 1
222. Brožová Michaela 1983 SOH Týček113 (0) 1
223. Kůstrová Andrea 1990 -113 (0) 1
224. Kopalová Dominika 1996 Dobříš113 (0) 1
225. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš110 (0) 1
226. Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team110 (0) 1
227. Vyhlasová Tereza 1979 winx club110 (0) 1
228. Pelová Milena 1972 Kladno110 (0) 1
229. Najbrtová Soňa 1988 Nymburk110 (0) 1
230. Žďánská Ivana 1982 Dobřichovice110 (0) 1
231. Rybáčková Soňa 1963 Beroun110 (0) 1
232. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň108 (0) 1
233. Borecká Alena 1957 Nyřany108 (0) 1
234. Kučerová Karolína 1998 108 (0) 1
235. Jarolímková Martina 1980 Lazaři108 (0) 1
236. Švagrová Krystýna 2000 Dobříš108 (0) 1
237. Vaňková Silvie 1972 VanRun Stod108 (0) 1
238. Suberová Anna 1990 108 (0) 1
239. Vondrová Eliška 1983 SPORTICUS team108 (0) 1
240. Kovářová Blanka 1978 Komárov108 (0) 1
241. Matulová Alice 1978 relax106 (0) 1
242. Špindlerová Lucie 1998 106 (0) 1
243. Vršecká Šárka 1981 Kamýk nad Vltavou106 (0) 1
244. Jančeková Eva 1990 Slavičín106 (0) 1
245. Markova Jana 1990 Last but not least106 (0) 1
246. Králíková Tereza 1990 ---104 (0) 1
247. Voříšková Klára 1988 žádný104 (0) 1
248. Skalická Vlasta 1951 TaH Praha104 (0) 1
249. Králíčková Lucie 1983 104 (0) 1
250. Nucová Magdalena 1990 Solar Turbines Team104 (0) 1
251. Vyšínská Michaela 1976 Neratovice104 (0) 1
252. Hlaváčová Veronika 1998 104 (0) 1
253. Franova Jana 1969 Průhonice104 (0) 1
254. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram104 (0) 2
255. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy102 (0) 1
256. Pačandová Dana 1971 Hejvys intimmate Team102 (0) 1
257. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice102 (0) 1
258. Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem102 (0) 1
259. Jašková Petra 1993 1. BTO100 (0) 1
260. Merhoutová Veronika 1982 Jince100 (0) 1
261. Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ100 (0) 1
262. Doubravová Jitka 1993 98 (0) 1
263. Freudlová Erika 1980 Mníšek p. Brdy98 (0) 1
264. Plachá Mariana 1981 Žebrák98 (0) 1
265. Švarcová Simona 1979 Tempomakers98 (0) 1
266. Šašková Lenka 1981 98 (0) 1
267. Velechovská Lucie 1980 praha98 (0) 1
268. Nádherová Hana 1968 Hradec Králové96 (0) 1
269. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely96 (0) 1
270. Hrubá Veronika 1998 96 (0) 1
271. Šulajová Sandra 1992 Hořovice96 (0) 1
272. Bičarová Veronika 1994 -96 (0) 1
273. Babcakova Marcela 1980 Jince96 (0) 1
274. Kottová Veronika 1985 Plzeň96 (0) 1
275. Kratochvilová Veronika 1991 Příbram96 (0) 1
276. Potůčková Veronika 1972 Krásky v běhu96 (0) 1
277. Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu96 (0) 2
278. Karasová Pavla 1978 94 (0) 1
279. Kaucká Ilona 1977 Sázava94 (0) 1
280. Rešlová Libuše 1974 Újezd94 (0) 1
281. Pražáková Pavla 1976 Praha 394 (0) 1
282. Hentschelová Karla 1951 94 (0) 1
283. Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš94 (0) 1
284. Kubová Hana 2000 94 (0) 1
285. Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice92 (0) 1
286. Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky92 (0) 1
287. Dolejšová Jitka 1960 SABZO92 (0) 1
288. Horáčková Jitka 1980 92 (0) 1
289. Dostalova Anna 1982 Klub sportujicich lenochu92 (0) 1
290. Pithartová Jaroslava 1969 92 (0) 1
291. Hatinová Jitka 1972 92 (0) 1
292. Peškařová Terezie 2000 Peškař family92 (0) 1
293. Sergeeva Lidia 1986 Brno92 (0) 1
294. Baštářová Radka 1992 Příbram90 (0) 1
295. Valentová Květa 1956 Hasiči90 (0) 1
296. Skalková Natálie 1988 Praha 590 (0) 1
297. Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd90 (0) 1
298. Šrejberová Ludmila 1980 Lochovice90 (0) 1
299. Nýdlová Adéla 1985 RSáci90 (0) 1
300. Stehlíková Lucie 1986 Příbram90 (0) 1

Záznamů: 201-300 z celkem 403   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: