Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

20.5. Brdská 12 i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (36)
20.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (14)
26.5. Tuháčkův běh i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2014:

Záznamů: 1-100 z celkem 302   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2045 (50) 15
2. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1809 (50) 15
3. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1698 (20) 12
4. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1692 (30) 13
5. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram1642 (30) 13
6. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram1575 (0) 9
7. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram1372 (40) 14
8. Svobodová Dana 1952 Příbram1330 (10) 11
9. Hořejšová Hana 1960 Příbram1229 (10) 11
10. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1225 (0) 7
11. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram1158 (0) 7
12. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM1155 (0) 8
13. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1030 (0) 7
14. Hrubá Gábina 1977 Skálíci904 (0) 5
15. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš789 (0) 5
16. Mališová Karla 1960 USK Praha648 (0) 4
17. Matulová Alice 1978 relax606 (0) 5
18. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice566 (0) 4
19. Bonková Gisela 1975 Příbram560 (0) 5
20. Gruberová Markéta 1982 MK Kladno551 (0) 3
21. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany544 (0) 3
22. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany541 (0) 3
23. Sajdlová Jana 1983 Žižkovský Tygři525 (0) 3
24. Popovová Jaroslava 1948 AC Falcon Rokycany517 (0) 4
25. Kupečková Miluše 1978 Příbram512 (0) 4
26. Karbulková Alice 1972 AC Cobydub448 (0) 3
27. Večerková Marcela 1981 Veverky430 (0) 3
28. Štěchová Kristýna 1990 420 (0) 3
29. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team408 (0) 3
30. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
31. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB385 (0) 2
32. Potůčková Eva 1977 HISPORT TEAM380 (0) 2
33. Egemová Linda 1981 Valoa Race372 (0) 3
34. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B365 (0) 2
35. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice362 (0) 2
36. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha347 (0) 2
37. Sklenářová Lucie 0000 Beroun344 (0) 2
38. Barášková Lucie 1980 Příbram338 (0) 3
39. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha332 (0) 2
40. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha332 (0) 4
41. Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram328 (0) 2
42. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň328 (0) 2
43. Roubíčková Hana 1979 SK Vlaška320 (0) 2
44. Stočesová Petra 1975 Hejvy´s intimmate team317 (0) 2
45. Koukolíková Lucie 1985 Rokycany315 (0) 3
46. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team312 (0) 2
47. Vančáková Magdalena 1962 Gerontclub312 (0) 2
48. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží306 (0) 3
49. Rašková Martina 1982 AC Praha304 (0) 2
50. Borecká Alena 1957 Nyřany304 (0) 2
51. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun303 (0) 2
52. Rubešová Andrea 1975 TJ krejčovství300 (0) 2
53. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely300 (0) 2
54. Pobořilová Iveta 1992 293 (0) 2
55. Pergnerová Eva 0000 AC Falcon Rokycany291 (0) 2
56. Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko288 (0) 2
57. Fiřtová Jana 1995 Křesťanské centrum Příbram286 (0) 3
58. Rásková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany280 (0) 2
59. Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se280 (0) 3
60. Vesecká Renáta 1973 Příbram272 (0) 2
61. Haníková Pavlína 1988 Bubovice268 (0) 2
62. Kučerová Pavla 1976 SK Zdice267 (0) 2
63. Petřeková Monika 1987 Rožmitál265 (0) 2
64. Vaňková Ludmila 1982 Mníšek p. B.265 (0) 2
65. Slívová Erika 1991 256 (0) 2
66. Havlová Marie 1989 254 (0) 2
67. Krejčová Veronika 0000 Střela Žebrák250 (0) 2
68. Šindelářová Petra 1974 250 (0) 2
69. Šálková Alena 1980 246 (0) 2
70. Křížová Alena 0000 Hředle244 (0) 2
71. Houštecká Hana 1983 Báječné ženy v běhu241 (0) 2
72. Kofrová Michaela 1990 Černý Újezd239 (0) 2
73. Součková Helena 1962 238 (0) 2
74. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram233 (0) 2
75. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška231 (0) 2
76. Šornová Tereza 1989 MK - Ventil Láz-Smrčí228 (0) 2
77. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška224 (0) 2
78. Šornová Věra 1964 221 (0) 2
79. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři216 (0) 2
80. Karasová Pavla 1978 212 (0) 2
81. Borovičková Lenka 1973 Smola chůze Praha200 (0) 1
82. Nekolová Barbora 1988 NIKE200 (0) 1
83. Přívozníková Pavla 1986 200 (0) 1
84. Zimovjanová Tereza 1995 Olymp Praha200 (0) 1
85. Kern Karin 1967 DJK Schwäbisch Gmünd200 (0) 1
86. Andrušíková Radka 1968 Sedlčany200 (0) 2
87. Čížková Naďa 1956 TJ Namnice200 (0) 2
88. Benedová Gabriela 1986 Hořovice195 (0) 1
89. Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy195 (0) 1
90. Dokuhlová Ludmila 0000 Sokol Stachy195 (0) 1
91. Dubská Tereza 0000 LOKO - Divné holky195 (0) 1
92. Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek195 (0) 1
93. Všetečková Lenka 1984 195 (0) 1
94. Roentzsch Simone 1965 SG Oberlichtenau195 (0) 1
95. Šimáková Jitka 1986 Říčany195 (0) 1
96. Horká Jana 0000 Sokol Počaply192 (0) 2
97. Čermanová Alena 1976 SK Chloumky190 (0) 1
98. Piklová Alice 1973 SUŠ190 (0) 1
99. Idris Beshirová Carmen 1998 Adidas TEAM Zdice190 (0) 1
100. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice185 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 302   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: