Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (9)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 31.5.2014 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:43 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:36:29 Gruberová Markéta 1982 MK Kladno 195 2. 195
3. 00:38:04 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 190 1. 200
4. 00:38:08 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 185 1. 200
5. 00:39:11 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:39:21 Rydvanová Tereza 1983 176 3. 190
7. 00:41:02 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 3. 190
8. 00:41:38 Haníková Pavlína 1988 Bubovice 168 4. 185
9. 00:41:58 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 2. 195
10. 00:42:09 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 00:42:15 Vesecká Renáta 1973 Příbram 156 5. 180
12. 00:42:22 Stehlíková Petra 1986 152 5. 180
13. 00:42:27 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 148 6. 176
14. 00:42:37 Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko 144 3. 190
15. 00:43:00 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 140 6. 176
16. 00:43:19 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 137 7. 172
17. 00:43:21 Kupečková Miluše 1978 Příbram 134 7. 172
18. 00:44:06 Svobodová Dana 1952 Příbram 131 1. 200
19. 00:44:22 Krchová Lucie 1981 128 8. 168
20. 00:44:28 Faltusová Kristýna 1993 125 9. 164
21. 00:44:28 Slívová Erika 1991 122 10. 160
22. 00:44:47 Mottlová Daniela 1991 Březnice 119 11. 156
23. 00:46:14 Hořejšová Hana 1960 Příbram 116 4. 185
24. 00:46:21 Pobořilová Iveta 1992 113 12. 152
25. 00:46:44 Součková Helena 1962 110 5. 180
26. 00:46:58 Ročňáková Miloslava 1945 108 2. 195
27. 00:47:21 Karasová Pavla 1978 106 8. 168
28. 00:49:16 Fiřtová Jana 1995 Křesťanské centrum Příbram 104 1. 200
29. 00:49:25 Šornová Věra 1964 102 6. 176
30. 00:49:26 Ryjáčková Lucie 1969 100 7. 172
31. 00:54:54 Bonková Gisela 1975 Příbram 98 9. 164
32. 00:56:35 Bartošová Milada 1953 Příbram 96 3. 190
33. 00:59:14 Čížková Naďa 1956 TJ Namnice 94 4. 185
34. 01:00:59 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 92 5. 180
35. 01:08:42 Hentshelová Karla 1951 90 6. 176
36. 01:15:07 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 88 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: