Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.10.2014 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:15:57 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:16:41 Všetečková Lenka 1984 195 2. 195
3. 00:17:24 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 3. 190
4. 00:18:37 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 185 1. 200
5. 00:18:56 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 4. 185
6. 00:19:13 Sajdlová Jana 1983 Žižkovský Tygři 176 5. 180
7. 00:19:32 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 172 2. 195
8. 00:19:46 Karbulková Alice 1972 AC Cobydub 168 3. 190
9. 00:19:49 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 164 4. 185
10. 00:20:00 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 5. 180
11. 00:20:11 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 156 1. 200
12. 00:20:20 Doubravová Jitka 1993 152 6. 176
13. 00:20:20 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 148 6. 176
14. 00:20:46 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 144 7. 172
15. 00:20:51 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 140 2. 195
16. 00:21:19 Štěchová Kristýna 1990 137 7. 172
17. 00:21:22 Slívová Erika 1991 134 8. 168
18. 00:21:39 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 131 8. 168
19. 00:21:49 Houžvičková Kateřina 1984 Křesťanské centrum Příbram 128 9. 164
20. 00:21:49 Svobodová Dana 1952 Příbram 125 1. 200
21. 00:22:23 Večerková Marcela 1981 Veverky 122 10. 160
22. 00:22:25 Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 119 11. 156
23. 00:22:25 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 116 12. 152
24. 00:22:56 Holá Michaela 1984 --- 113 13. 148
25. 00:22:56 Petráková Pavla 1960 110 3. 190
26. 00:23:10 Šnoblová Klára 1980 --- 108 14. 144
27. 00:23:13 Karasová Pavla 1978 106 15. 140
28. 00:23:14 Dragounová Jitka 1977 104 9. 164
29. 00:23:35 Habová Šárka 1986 102 16. 137
30. 00:24:19 Barášková Lucie 1980 Příbram 100 17. 134
31. 00:24:32 Šálková Martina 1966 98 4. 185
32. 00:24:33 Kšánová Štěpánka 1994 96 18. 131
33. 00:24:35 Hořejšová Hana 1960 Příbram 94 5. 180
34. 00:24:38 Matulová Alice 1978 relax 92 19. 128
35. 00:25:49 Hahnerová Kristýna 1987 Vyběhej se 90 20. 125
36. 00:26:09 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 88 21. 122
37. 00:26:40 Sedláčicová Denisa 1977 86 10. 160
38. 00:26:41 Jarolímková Jarmila 1980 84 22. 119
39. 00:27:20 Červená Jitka 1976 82 11. 156
40. 00:28:12 Salingerová Kateřina 1977 žádný 80 12. 152
41. 00:28:17 Hodková Věra 1945 78 2. 195
42. 00:28:22 Bartošová Milada 1953 Příbram 76 3. 190
43. 00:29:17 Bonková Gisela 1975 Příbram 74 13. 148
44. 00:34:01 Klierová Libuše 1954 72 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: