Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.10.2015 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:15:08 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:17:46 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:18:34 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 190 1. 200
4. 00:18:47 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 185 1. 200
5. 00:19:00 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 180 2. 195
6. 00:19:08 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 2. 195
7. 00:19:17 Dražanová Judita 1987 Křesťan. centrum Příbram 172 3. 190
8. 00:19:28 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 168 3. 190
9. 00:19:53 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 164 4. 185
10. 00:20:03 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 3. 190
11. 00:20:08 Capková Martina 1977 156 4. 185
12. 00:20:32 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 152 5. 180
13. 00:20:51 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 6. 176
14. 00:21:13 Večerková Marcela 1981 Veverky 144 4. 185
15. 00:21:23 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 140 7. 172
16. 00:21:46 Doubravová Jitka 1993 137 5. 180
17. 00:21:57 Jiníková Zdenka 1974 134 8. 168
18. 00:22:01 Kafková Lucie 1982 Zdice 131 6. 176
19. 00:22:09 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 128 5. 180
20. 00:22:29 Bednářová Dagmar 1976 jižní město 125 9. 164
21. 00:22:38 Bartoňová Jana 1982 122 7. 172
22. 00:22:41 Taclová Katka 1984 119 8. 168
23. 00:22:56 Divoká Gabriela 1974 žižkovský tygři 116 10. 160
24. 00:23:11 Svobodová Dana 1952 Příbram 113 1. 200
25. 00:23:23 Lánská Štěpánka 1997 SK Sporting 110 1. 200
26. 00:23:35 Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 108 9. 164
27. 00:23:38 Hofmanová Libuše 1971 --- 106 11. 156
28. 00:23:45 Matulová Alice 1978 relax 104 12. 152
29. 00:24:13 Tvrzová Zuzana 1978 Mtbike 102 13. 148
30. 00:24:19 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 2. 195
31. 00:24:29 Krůtová Marcela 1971 Lhota 98 14. 144
32. 00:24:45 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 96 10. 160
33. 00:24:45 Lesáková Lucie 1985 --- 94 11. 156
34. 00:24:46 Sefzigová Barbora 1993 92 15. 140
35. 00:25:44 Rauerová Jana 1986 báječní ženy v běhu 90 12. 152
36. 00:25:44 Kortusová Jana 1985 88 13. 148
37. 00:26:19 Hovorková Eva 1981 86 14. 144
38. 00:27:13 Bonková Gisela 1975 Příbram 84 16. 137
39. 00:27:47 Salingerová Kateřina 1977 žádný 82 17. 134
40. 00:27:53 Větrovská Michaela 1991 80 15. 140
41. 00:29:14 Poláková Jana 1976 sc raditín 78 18. 131
42. 00:34:14 Klierová Libuše 1954 76 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: