Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:44 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 200 1. 200
2. 00:39:48 Procházková - Ovizlová Martina 1986 SK Studenec 195 2. 195
3. 00:40:56 Junková Kristýna 1979 Plzenští běžci 190 1. 200
4. 00:41:11 Šimůnková Simona 1997 Trisk České Budějovice 185 1. 200
5. 00:41:17 Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy 180 3. 190
6. 00:43:01 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 176 2. 195
7. 00:43:27 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:43:35 Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 168 4. 185
9. 00:44:11 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 164 5. 180
10. 00:44:17 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:44:37 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 156 3. 190
12. 00:44:47 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 152 2. 195
13. 00:45:59 Mališová Karla 1960 USK Praha 148 1. 200
14. 00:46:04 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 144 6. 176
15. 00:47:11 Rašková Martina 1982 AC Praha 140 7. 172
16. 00:47:40 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 137 8. 168
17. 00:47:48 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 134 4. 185
18. 00:47:55 Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 131 9. 164
19. 00:48:02 Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice 128 10. 160
20. 00:48:43 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 125 5. 180
21. 00:49:16 Eliášová Petra 0000 Top Running 122 11. 156
22. 00:49:25 Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav 119 12. 152
23. 00:49:47 Šípová Irena 1962 Strašice 116 3. 190
24. 00:51:03 Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE 113 13. 148
25. 00:51:11 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 110 14. 144
26. 00:51:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 108 4. 185
27. 00:51:57 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 106 6. 176
28. 00:53:31 Gregorová Daniela 1974 Komárov 104 7. 172
29. 00:53:51 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 2. 195
30. 00:54:20 Kafková Lucie 1982 Zdice 100 15. 140
31. 00:55:10 Vysloužilová Kateřina 0000 Total Vital 98 5. 180
32. 00:55:13 Babková Lenka 0000 96 8. 168
33. 00:56:15 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 94 6. 176
34. 00:56:37 Popovová Jaroslava 1948 AC Falcon Rokycany 92 3. 190
35. 00:57:31 Štamberová Michaela 0000 Stará Huť 90 16. 137
36. 00:58:48 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 88 9. 164
37. 01:13:11 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 86 4. 185
38. 01:21:09 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 84 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: