Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.5.2016 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:13 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:29:20 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 00:29:25 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:29:56 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:30:44 Fiřt František 1998 Příbram 180 1. 200
6. 00:30:55 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 176 2. 195
7. 00:31:22 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 172 3. 190
8. 00:31:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 2. 195
9. 00:31:43 Burian Michal 1994 Vyběhej se 164 3. 190
10. 00:32:19 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 4. 185
11. 00:32:33 Burian Tomáš 1998 Višňová 156 4. 185
12. 00:32:42 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 3. 190
13. 00:33:11 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 148 5. 180
14. 00:33:51 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 144 6. 176
15. 00:33:53 Bodický Michal 1997 --- 140 5. 180
16. 00:34:02 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 137 7. 172
17. 00:34:06 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 00:34:11 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 131 4. 185
19. 00:34:13 Trčka Ondřej 1981 Březnice 128 8. 168
20. 00:34:31 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 125 3. 190
21. 00:34:34 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 122 5. 180
22. 00:34:47 Rubeš Jan 1973 Proběhnout se 119 6. 176
23. 00:35:09 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 116 9. 164
24. 00:35:11 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 113 10. 160
25. 00:35:44 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 7. 172
26. 00:36:00 Šnobl Jiří 1959 Příbram 108 4. 185
27. 00:36:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 8. 168
28. 00:37:01 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 104 11. 156
29. 00:37:09 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 9. 164
30. 00:37:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 100 12. 152
31. 00:37:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 98 13. 148
32. 00:37:48 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 96 10. 160
33. 00:38:09 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 94 5. 180
34. 00:38:38 Hřídel Radek 1974 Příbram 92 11. 156
35. 00:38:41 Huml František 1985 Team Internet Pb 90 14. 144
36. 00:38:42 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 88 15. 140
37. 00:38:44 Brož Luboš 1980 --- 86 16. 137
38. 00:38:52 Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 84 17. 134
39. 00:38:53 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 82 12. 152
40. 00:39:03 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 80 18. 131
41. 00:39:08 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 78 6. 176
42. 00:39:22 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 76 19. 128
43. 00:39:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 74 13. 148
44. 00:40:12 Schiferling Tomas 1978 Francie 72 20. 125
45. 00:40:14 Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 70 21. 122
46. 00:40:16 Fiřt Petr 1957 KC Příbram 68 7. 172
47. 00:40:26 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 66 1. 200
48. 00:41:00 Placatka Stanislav 1969 Příbram 64 14. 144
49. 00:41:22 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 62 1. 200
50. 00:41:25 Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 60 15. 140
51. 00:41:47 Bílý Jakub 1978 Herold Březnice 58 22. 119
52. 00:41:55 Čížek Jan 1995 SK Namnice 56 23. 116
53. 00:41:55 Stehlík David 1990 Amatéři 54 24. 113
54. 00:42:06 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 8. 168
55. 00:42:15 Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice 50 16. 137
56. 00:42:18 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 48 25. 110
57. 00:42:19 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 46 9. 164
58. 00:42:20 Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice 44 10. 160
59. 00:42:21 Šilha Václav 1983 Bělčice 42 26. 108
60. 00:42:40 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 40 11. 156
61. 00:42:54 Svoboda Petr 1986 Lazaři 39 27. 106
62. 00:43:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 38 28. 104
63. 00:43:43 Kavka Radovan 1969 Kavka 37 17. 134
64. 00:44:33 Mázdra Marcel 1978 Chrást 36 29. 102
65. 00:47:10 Kačena Miroslav 1990 Milfka 35 30. 100
66. 00:47:10 Kail Lukáš 1989 Milfka 34 31. 98
67. 00:47:19 Polák Miroslav 1991 Polák team 33 32. 96
68. 00:47:31 Čečkánek Jaroslav 1975 Čečkánek 32 18. 131
69. 00:47:54 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 31 12. 152
70. 00:49:49 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 30 2. 195
71. 00:50:34 Ulrich Tomáš 1980 Hanák Home 29 33. 94
72. 00:50:35 Větrovský Petr 1984 Hanák Home 28 34. 92
73. 00:52:52 Matoušek Martin 1976 Lazaři 27 19. 128
74. 00:53:36 Doucha František 1952 AVC Praha 26 3. 190
75. 00:56:32 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 25 4. 185
76. 01:04:13 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 24 35. 90

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: