Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.7.2016 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:47 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:54 Kunčar David 1975 Praha 10 195 1. 200
3. 00:25:08 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 190 2. 195
4. 00:26:03 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 185 3. 190
5. 00:26:24 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 2. 195
6. 00:26:26 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:26:42 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:26:49 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 168 5. 180
9. 00:27:11 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
10. 00:27:23 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 160 1. 200
11. 00:27:56 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 156 1. 200
12. 00:28:20 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 4. 185
13. 00:28:53 Škeřík Robert 1979 Ropeta 148 7. 172
14. 00:29:03 Knap Košíře 1981 Sparta Kpšíře 144 8. 168
15. 00:29:25 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:29:45 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 137 6. 176
17. 00:30:00 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 134 2. 195
18. 00:30:13 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 131 7. 172
19. 00:30:15 Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 128 3. 190
20. 00:30:21 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 125 8. 168
21. 00:30:23 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 122 4. 185
22. 00:30:38 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 9. 164
23. 00:30:39 Kavalír Josef 1982 SKP ML. Boleslav 116 10. 160
24. 00:30:44 Bodický Michal 1997 --- 113 2. 195
25. 00:31:02 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 110 1. 200
26. 00:31:10 Malý Kamil 1971 Klínec 108 9. 164
27. 00:31:32 Hartman Marek 1990 Florbal NS 106 11. 156
28. 00:31:49 Minčev Jvan 1957 Praha 104 5. 180
29. 00:31:59 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 102 2. 195
30. 00:32:09 Malý Luboš 1973 Ústí n. L. 100 10. 160
31. 00:32:21 Dendys Juraj 1988 Bodasy 98 12. 152
32. 00:32:25 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 96 6. 176
33. 00:32:27 Chochola Petr 1977 Florbal NS 94 13. 148
34. 00:32:37 Provazník Jan 1979 Bohutín 92 14. 144
35. 00:32:40 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 90 3. 190
36. 00:32:43 Hošek Stanislav 1974 Buková 88 11. 156
37. 00:32:45 Kareš Martin 1973 Vižina 86 12. 152
38. 00:33:03 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 84 15. 140
39. 00:33:05 Mejzr Dušan 1974 Veverky 82 13. 148
40. 00:33:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 80 14. 144
41. 00:33:11 Procházka Radek 1982 Road Riders 78 16. 137
42. 00:33:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 76 17. 134
43. 00:33:27 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 74 15. 140
44. 00:33:45 Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 72 16. 137
45. 00:33:52 Urban Josef 1956 SABZO 70 4. 185
46. 00:33:56 Flachs Michal 1987 Podlesí 68 18. 131
47. 00:34:01 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 66 5. 180
48. 00:34:08 Vokáč Roman 1962 Zdice 64 7. 172
49. 00:34:11 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 62 6. 176
50. 00:34:30 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 60 19. 128
51. 00:34:53 Chroust Jan 1960 Křinický pivovar Krásná Lípa 58 8. 168
52. 00:34:55 Paranič Michal 1994 Rakovník 56 20. 125
53. 00:35:03 Gazda Vítězslav 1977 TJ Jawa Divišov 54 21. 122
54. 00:35:04 Skopový Luboš 1970 Jince 52 17. 134
55. 00:35:10 Černý Karel 1960 RK Evropa Plzeň 50 9. 164
56. 00:35:13 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 48 22. 119
57. 00:35:21 Kolář František 1981 Rysy 46 23. 116
58. 00:35:28 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 44 10. 160
59. 00:35:41 Adam Petr 1982 Praha 42 24. 113
60. 00:35:44 Batal Petr 1973 Praha 40 18. 131
61. 00:36:04 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 39 19. 128
62. 00:36:04 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 38 20. 125
63. 00:36:13 Doležal Jaromír 1957 SABZO 37 11. 156
64. 00:36:22 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 36 25. 110
65. 00:36:46 Kubr Martin 1974 AC Laura 35 21. 122
66. 00:37:02 Hřídel Radek 1974 Příbram 34 22. 119
67. 00:37:24 Kolomazník Petr 1981 Zábřeh 33 26. 108
68. 00:37:28 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 32 12. 152
69. 00:37:30 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 31 13. 148
70. 00:37:33 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 1. 200
71. 00:37:34 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 29 23. 116
72. 00:37:35 Mařík Michal 1975 Praha 10 28 24. 113
73. 00:38:00 Abraham David 1997 Lochovice 27 3. 190
74. 00:38:02 Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 26 7. 172
75. 00:38:29 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 25 8. 168
76. 00:38:34 Šimek Jan 1996 FSP Praha 24 27. 106
77. 00:39:10 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 23 9. 164
78. 00:39:27 Hornáček Jakub 1985 Hasiči Dobříš 22 28. 104
79. 00:39:45 Krahulec Marek 1988 Lochovice 21 29. 102
80. 00:39:48 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 20 14. 144
81. 00:40:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 19 2. 195
82. 00:40:13 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 18 10. 160
83. 00:41:28 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 17 25. 110
84. 00:41:34 Hula Aleš 1980 SK Jince 16 30. 100
85. 00:41:40 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 15 26. 108
86. 00:42:36 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 14 27. 106
87. 00:42:40 Vašík Miroslav 1995 Lochovice 13 31. 98
88. 00:42:45 Strejček Jiří 1983 Rysy 12 32. 96
89. 00:42:50 Abraham Roman 1971 Lochovice 11 28. 104
90. 00:42:51 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 10 3. 190
91. 00:42:54 Malý Miloslav 1943 Beroun 9 4. 185
92. 00:43:14 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 8 15. 140
93. 00:43:14 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 7 16. 137
94. 00:43:27 Kebrle Jan 1988 Hořovice 6 33. 94
95. 00:44:12 Mašek Roman 1961 SNB 5 17. 134
96. 00:44:24 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 4 11. 156
97. 00:44:25 Mára František 1967 Vršovice 3 29. 102
98. 00:44:36 Olšovský Vítězslav 1983 Metro A 2 34. 92
99. 00:44:40 Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 1 5. 180
100. 00:44:59 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 12. 152
101. 00:45:48 Čech Karel 1945 KAK Praha 0 6. 176
102. 00:45:59 Sehnal Ariel 1987 Dukla Praha 0 35. 90
103. 00:46:16 Janeček Jaroslav 1940 SABZO 0 7. 172
104. 00:48:24 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 18. 131
105. 00:51:27 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 36. 88
106. 00:51:52 Mikoláš Milan 1942 Beroun 0 8. 168
107. 00:51:53 Chlumský Luboš 1956 Praha Vokovice 0 13. 148
108. 00:53:39 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 9. 164
109. 01:00:26 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 10. 160
110. 01:13:32 Václav Kolář 1940 AVC Praha 0 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: