Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.8.2016 - Eleven Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:43 Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM 200 1. 200
2. 00:39:50 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 1. 200
3. 00:41:24 Dubská Tereza 1989 Lokomotiva Beroun - divné holk 190 2. 195
4. 00:41:41 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 3. 190
5. 00:41:55 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:42:37 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 176 2. 195
7. 00:43:28 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:44:32 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:45:13 Fialová Lenka 1989 Plzeň 164 4. 185
10. 00:47:28 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 160 3. 190
11. 00:48:17 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 156 4. 185
12. 00:48:56 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 152 5. 180
13. 00:49:23 Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz 148 6. 176
14. 00:49:27 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 144 7. 172
15. 00:50:31 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 140 8. 168
16. 00:50:37 Povalová Eva 1984 137 5. 180
17. 00:50:50 Kopecká Kateřina 1990 Terka&Kačka 134 6. 176
18. 00:51:25 Sorokáčová Veronika 1994 Praha 131 7. 172
19. 00:51:43 Svobodová Dana 1952 Příbram 128 1. 200
20. 00:52:06 Mansoorová Lucie 1981 Praha 125 9. 164
21. 00:52:47 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 122 8. 168
22. 00:52:56 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 119 10. 160
23. 00:53:42 Kotková Tereza 1988 PRaha 5 116 9. 164
24. 00:53:43 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 113 4. 185
25. 00:53:58 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 110 11. 156
26. 00:54:17 Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany 108 12. 152
27. 00:55:15 Kučerová Karolína 1998 106 1. 200
28. 00:55:24 Kaucká Ilona 1977 Sázava 104 13. 148
29. 00:55:25 Adamová Lenka 1978 Praha 102 14. 144
30. 00:56:50 Dohnalová Petra 1987 Roztoky u Křivoklátu 100 10. 160
31. 00:56:55 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 98 15. 140
32. 00:58:10 Bělohoubková Radka 1990 96 11. 156
33. 00:59:31 Fleková Lucie 1985 AKTYRun 94 12. 152
34. 01:01:26 Zelená Lenka 1987 Lištice 92 13. 148
35. 01:03:55 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 90 5. 180
36. 01:03:58 Mrkvičková Kateřina 1998 Mlékojedy 88 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: