Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:49:22 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:53:07 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 195 1. 200
3. 00:55:05 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:57:40 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:57:44 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 3. 190
6. 00:57:56 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 176 2. 195
7. 00:58:58 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:59:13 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 2. 195
9. 00:59:54 Plojharová Zuzana 1994 164 4. 185
10. 01:00:03 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 3. 190
11. 01:00:54 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 156 4. 185
12. 01:01:32 Čapková Martina 1977 Příbram 152 5. 180
13. 01:01:50 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 148 3. 190
14. 01:03:26 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 144 6. 176
15. 01:04:11 Svatková Barbora 1985 Praha 140 5. 180
16. 01:04:27 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 137 7. 172
17. 01:05:30 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 134 8. 168
18. 01:06:12 Hošková Barbora 1993 131 6. 176
19. 01:06:39 Prunerová Eva 1979 --- 128 9. 164
20. 01:07:03 Doubravová Jitka 1993 125 7. 172
21. 01:07:32 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 122 10. 160
22. 01:07:44 Urbanová Zora 1974 --- 119 11. 156
23. 01:08:01 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 116 12. 152
24. 01:09:03 Povalová Eva 1984 113 8. 168
25. 01:09:11 Kroupova Petra 1984 110 9. 164
26. 01:10:45 Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 108 1. 200
27. 01:11:05 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 106 13. 148
28. 01:11:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 104 2. 195
29. 01:11:35 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 102 14. 144
30. 01:11:51 Gregorová Jitka 1991 Žleby 100 10. 160
31. 01:11:58 Dvořáková Tereza 1991 TRIO HAVEL s.r.o. 98 11. 156
32. 01:11:58 Havlová Marie 1989 TRIO HAVEL s.r.o. 96 12. 152
33. 01:11:58 Havlová Zlata 1986 TRIO HAVEL s.r.o. 94 13. 148
34. 01:12:28 Pulkrábková Mirka 1989 92 14. 144
35. 01:12:48 Kafková Lucie 1982 Zdice 90 15. 140
36. 01:14:03 Cajthamlová Natálie 1988 Příbram 88 16. 137
37. 01:16:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 86 3. 190
38. 01:17:28 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 4. 185
39. 01:18:01 Vítková Marcela 1993 --- 82 17. 134
40. 01:18:01 Kindlová Nikola 1991 80 18. 131
41. 01:20:13 Matulová Alice 1978 relax 78 15. 140
42. 01:20:39 Hrachová Johana 1989 76 19. 128
43. 01:20:41 Fousková Lucie 1980 Příbram 74 16. 137
44. 01:25:41 Sojková Hana 1975 72 17. 134
45. 01:25:41 Fairaislová Kateřina 1971 70 4. 185
46. 01:25:43 Klimešová Soňa 1972 68 18. 131
47. 01:29:02 Vítková Zdeňka 1976 66 19. 128
48. 01:29:16 Procházková Ivona 1975 Blatná 64 20. 125
49. 01:29:30 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 62 20. 125

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: