Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:33 Gaisl Luboš 1985 Eleven Run Team 200 1. 200
2. 00:44:04 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:44:13 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:41 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:04 Hostička Jan 1979 Příbram 180 5. 180
6. 00:45:22 Rektor Antonín 1975 Modřany 176 1. 200
7. 00:45:29 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 172 2. 195
8. 00:46:10 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 168 3. 190
9. 00:46:29 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:47:52 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 160 6. 176
11. 00:49:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:50:14 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 8. 168
13. 00:50:17 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 148 4. 185
14. 00:50:20 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 144 9. 164
15. 00:50:25 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:50:29 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 6. 176
17. 00:51:16 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 134 1. 200
18. 00:51:21 Koláček Jan 1985 --- 131 10. 160
19. 00:51:24 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 128 2. 195
20. 00:52:00 Schovánek Petr 1965 Krčský les 125 3. 190
21. 00:52:06 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 122 4. 185
22. 00:53:02 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 119 5. 180
23. 00:53:47 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 116 6. 176
24. 00:54:24 Redlich Tomáš 1988 San Piego 113 11. 156
25. 00:54:27 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 7. 172
26. 00:54:34 Hošek Stanislav 1974 Buková 108 8. 168
27. 00:54:50 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 9. 164
28. 00:55:15 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 7. 172
29. 00:55:22 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 102 10. 160
30. 00:55:25 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 8. 168
31. 00:55:30 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 98 11. 156
32. 00:55:32 Vokáč Roman 1962 Zdice 96 9. 164
33. 00:55:35 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 94 12. 152
34. 00:55:44 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 92 2. 195
35. 00:55:46 Duník Štěpán 1975 Příbram 90 13. 148
36. 00:55:48 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 88 3. 190
37. 00:55:50 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 86 4. 185
38. 00:56:07 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 84 10. 160
39. 00:56:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 82 12. 152
40. 00:56:24 Mejzr Dušan 1974 Veverky 80 14. 144
41. 00:56:28 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 78 13. 148
42. 00:56:45 Havel Miroslav 1986 TRIO HAVEL s.r.o. 76 14. 144
43. 00:57:02 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 74 15. 140
44. 00:57:13 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 72 15. 140
45. 00:57:29 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 70 16. 137
46. 00:57:51 Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 68 17. 134
47. 00:57:56 Chrastina Jaroslav 1973 --- 66 18. 131
48. 00:58:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 64 16. 137
49. 00:58:38 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 62 5. 180
50. 00:58:42 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 60 17. 134
51. 00:58:45 Vohnout Jan 1983 Plzeň 58 18. 131
52. 00:58:46 Kříž Daniel 1967 Příbram 56 19. 128
53. 00:58:47 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 54 6. 176
54. 00:58:50 Bábíček Matěj 1974 Příbram 52 20. 125
55. 00:59:38 Smítal Jan 1985 Drahlín 50 19. 128
56. 00:59:44 Zima Lukáš 1987 48 20. 125
57. 01:00:12 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 46 21. 122
58. 01:00:33 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 44 21. 122
59. 01:02:08 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 42 11. 156
60. 01:02:26 Pech Jindřich 1980 Žleby 40 22. 119
61. 01:02:41 Simonides Jiří 1982 Příbram 39 23. 116
62. 01:02:49 Turek Jiří 1962 Chaloupky 38 12. 152
63. 01:03:00 Veselý Lukáš 1994 37 24. 113
64. 01:03:32 Brožík Valdemar 1976 --- 36 22. 119
65. 01:03:40 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 35 7. 172
66. 01:04:16 Svátek Lubomír 1958 Praha 34 13. 148
67. 01:04:33 Hrtoň Ladislav 1986 33 25. 110
68. 01:04:43 Tvrz Michal 1982 Příbram 32 26. 108
69. 01:04:49 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 31 8. 168
70. 01:04:49 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 1. 200
71. 01:04:54 Kučera Jan 1978 29 27. 106
72. 01:04:54 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 28 23. 116
73. 01:04:58 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 27 2. 195
74. 01:05:08 Hřídel Radek 1974 Příbram 26 24. 113
75. 01:05:12 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 25 14. 144
76. 01:05:16 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 24 25. 110
77. 01:05:19 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 23 9. 164
78. 01:05:21 Fejfárek Martin 1987 Most 22 28. 104
79. 01:06:21 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 21 10. 160
80. 01:06:30 Placatka Stanislav 1969 Příbram 20 26. 108
81. 01:06:59 Fousek Vlastimil 1978 PBC 19 29. 102
82. 01:07:46 Kloda Ladislav 1989 Ostrava 18 30. 100
83. 01:08:16 Vesecký Jiří 1973 Příbram 17 27. 106
84. 01:08:21 Boroň Jan 1984 Příbram 16 31. 98
85. 01:08:53 Pruner Zdeněk 1983 Praha 15 32. 96
86. 01:09:11 Blaha Martin 1962 Praha 8 14 15. 140
87. 01:09:31 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 13 11. 156
88. 01:09:47 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 12 33. 94
89. 01:10:05 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 11 16. 137
90. 01:10:09 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 10 34. 92
91. 01:10:11 Šíma Zdeněk 1961 Slivenec Praha 9 17. 134
92. 01:10:20 Řápek Václav 1942 AVC Praha 8 3. 190
93. 01:11:29 Svoboda Jan 1943 Příbram 7 4. 185
94. 01:11:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 6 28. 104
95. 01:12:26 Vimer Jan 1955 Kladno 5 12. 152
96. 01:14:04 Skalka Filip 1984 4 35. 90
97. 01:14:28 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 3 5. 180
98. 01:15:29 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 2 18. 131
99. 01:17:05 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 1 6. 176
100. 01:17:47 Mička Jan 1969 0 29. 102
101. 01:20:29 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 0 13. 148
102. 01:20:33 Klimeš Václav 1968 0 30. 100
103. 01:20:39 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 0 36. 88
104. 01:20:40 Klika Radek 1979 0 37. 86
105. 01:20:42 Janeček Jaroslav 1940 SABZO 0 7. 172
106. 01:20:43 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 14. 144
107. 01:29:25 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 0 8. 168
108. 01:29:31 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 38. 84
109. 01:37:42 Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 0 9. 164
110. 01:39:55 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: