Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.9.2016 - 1. český marathon Praha – Dobříš

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 02:55:03 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 02:57:35 Ďuk Jan 1981 Hisport team 195 1. 200
3. 03:02:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 03:04:57 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 185 3. 190
5. 03:10:32 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 180 4. 185
6. 03:17:33 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 176 1. 200
7. 03:19:30 Vondra Vítězslav 1979 VK Blesk 172 5. 180
8. 03:28:22 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 168 2. 195
9. 03:31:57 Přibyl Alois 1973 Kvilda 164 3. 190
10. 03:36:12 Bambousek Martin 1974 OK Dobříš 160 4. 185
11. 03:39:03 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 156 6. 176
12. 03:41:33 Karban Zdeněk 1977 -- 152 7. 172
13. 03:43:32 Kašpar Martin 1991 Petrovice 148 8. 168
14. 03:45:31 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 5. 180
15. 03:46:02 Živný Michal 1963 Stromovka 140 2. 195
16. 03:52:32 Mejzr Dušan 1974 Veverky 137 6. 176
17. 03:54:18 Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 134 7. 172
18. 03:55:05 Šístek Jan 1974 Praha 7 131 8. 168
19. 03:56:29 Kukac Petr 1967 doplnit 128 9. 164
20. 03:57:19 Trhoň Jan 1978 SHM Neratovice 125 9. 164
21. 04:02:14 Kučera Pavel 1971 OK Dobříš 122 10. 160
22. 04:02:40 Zeman Václav 1984 Bell 119 10. 160
23. 04:04:27 Vlasák Petr 1963 Ho Přírodní vědy Praha 116 3. 190
24. 04:05:11 Šindelář Karel 1977 Žižkovský Tygři 113 11. 156
25. 04:07:08 Marek Václav 1956 Sherpa 110 1. 200
26. 04:07:49 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 108 11. 156
27. 04:11:36 Kucko Miroslav 1958 Liberec 106 4. 185
28. 04:16:26 Nejedlý Petr 1974 Praha 5 104 12. 152
29. 04:16:58 Reichel Josef 1968 Bikestore.cz 102 13. 148
30. 04:19:20 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 100 14. 144
31. 04:20:15 Havel David 1979 Praha 98 12. 152
32. 04:22:15 Chvojka Zbyšek 1964 TJ Spofa 96 5. 180
33. 04:27:00 Koller Pavel 1970 Bezdědice 94 15. 140
34. 04:28:59 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 92 6. 176
35. 04:29:09 Rábik Jan 1978 Noufýr 90 13. 148
36. 04:34:08 Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun 88 16. 137
37. 04:38:17 Zadražil Michal 1979 Hořovice 86 14. 144
38. 04:38:26 Prošek Luboš 1968 LokoBoys 84 17. 134
39. 04:38:50 Redlich Tomáš 1988 San Piego 82 15. 140
40. 04:40:30 Koukolíček Josef 1980 doplnit 80 16. 137
41. 04:41:15 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 78 18. 131
42. 04:42:56 Kreuter Michal 1974 Vinotéka Vlnitá 76 19. 128
43. 04:45:24 Smutek Miloslav 1952 TJ Stodůlky 74 2. 195
44. 04:55:45 Jančář Stanislav 1967 MK Seitl Ostrava 72 20. 125
45. 05:10:06 Blomann Tonda 1980 Roztoky 70 17. 134
46. 05:12:41 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 68 7. 172
47. 05:14:42 Kobík Petr 1967 Domů na Dobříš 66 21. 122
48. 05:14:58 Sadílek Václav 1950 Albrechtice 64 3. 190
49. 05:18:36 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 62 22. 119
50. 05:19:04 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 60 18. 131
51. 05:20:47 Blažek Roman 1966 SK007 58 8. 168
52. 05:26:10 Šandera Martin 1976 BONBON 56 23. 116

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: