Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.9.2016 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:35:34 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 01:42:43 Zezulková Kateřina 1980 -- 195 1. 200
3. 01:43:21 Večerková Marcela 1981 Veverky 190 2. 195
4. 01:43:35 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 185 1. 200
5. 01:48:28 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 3. 190
6. 01:49:00 Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha 176 4. 185
7. 01:49:16 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 2. 195
8. 01:49:47 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 01:52:00 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 164 5. 180
10. 01:53:36 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 160 6. 176
11. 01:56:47 Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly 156 7. 172
12. 01:57:07 Slepičková Renáta 1994 -- 152 2. 195
13. 01:58:24 Povalová Eva 1984 148 3. 190
14. 01:59:59 Vrbovcová Hanka 1980 LUSTIG HEROES 144 8. 168
15. 02:00:27 Ruchařová Martina 1978 Run go kořeny 140 9. 164
16. 02:01:14 Brejchová Kristýna 1979 Nový Knín 137 10. 160
17. 02:01:40 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 134 4. 185
18. 02:02:09 Čekanová Romana 1969 Praha 4 131 5. 180
19. 02:02:28 Nová Jana 1971 OK Dobříš 128 6. 176
20. 02:03:39 Rebcová Monika 1977 Praha 125 11. 156
21. 02:03:58 Stránělová Eva 1998 SK Rover 122 1. 200
22. 02:04:12 Štěrbová Kateřina 1988 MAXIMA REALITY 119 4. 185
23. 02:04:29 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 116 5. 180
24. 02:04:43 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 12. 152
25. 02:06:48 Cuříková Petra 1983 BŽB 110 6. 176
26. 02:09:32 Mecková Marta 1978 rafirunners 108 13. 148
27. 02:09:33 Chroustová Lucie 1978 Raffiruners 106 14. 144
28. 02:10:38 Hoznaverová Viola 1987 Praha 4 104 7. 172
29. 02:12:49 Šornová Tereza 1989 Praha 12 102 8. 168
30. 02:13:12 Rychlíková Zuzana 1988 A jedeme dál :-) 100 9. 164
31. 02:14:13 Knesplová Zuzana 1985 Zadny 98 10. 160
32. 02:22:03 Hořejšová Hana 1960 Příbram 96 1. 200
33. 02:23:01 Hošková Martina 1973 Buková 94 15. 140
34. 02:25:00 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 92 11. 156
35. 02:34:56 Bojko Petra 1981 Runners Ltd. 90 16. 137
36. 02:34:57 Kutmanová Maruška 1980 Runners Ltd. 88 17. 134
37. 02:46:31 Štemberová Michaela 1983 -- 86 12. 152
38. 03:00:38 Spáčilová Šárka 1982 neni 84 13. 148
39. 03:10:22 Švecová Lucie 1979 FIT FORMA DOBŘÍŠ 82 18. 131
40. 03:15:28 Antochová Marta 1990 M40AK 80 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: