Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2016 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:36 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:34:41 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 195 1. 200
3. 00:34:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:35:10 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 3. 190
5. 00:35:27 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:35:51 Čada Radim 1976 Podkoží 176 2. 195
7. 00:36:02 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 172 4. 185
8. 00:36:11 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 168 3. 190
9. 00:36:26 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:37:08 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 160 5. 180
11. 00:37:14 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 156 6. 176
12. 00:38:23 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 4. 185
13. 00:38:54 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 148 2. 195
14. 00:38:56 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 7. 172
15. 00:38:57 Koláček Jan 1985 --- 140 8. 168
16. 00:39:25 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 137 5. 180
17. 00:39:34 Horký Jan 1977 Internet Příbram 134 9. 164
18. 00:39:52 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 131 1. 200
19. 00:39:59 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 128 10. 160
20. 00:40:19 Schovánek Petr 1965 Krčský les 125 3. 190
21. 00:40:42 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 122 6. 176
22. 00:41:10 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 7. 172
23. 00:41:27 Kašák Lubuš 1968 Višňová 116 8. 168
24. 00:41:30 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 113 9. 164
25. 00:41:37 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 110 11. 156
26. 00:41:54 Šiman Eduard 1965 Praha 10 108 4. 185
27. 00:42:20 Mejzr Dušan 1974 Veverky 106 10. 160
28. 00:42:46 Ulrych Dušan 1978 104 12. 152
29. 00:42:52 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 102 11. 156
30. 00:42:58 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 100 12. 152
31. 00:43:04 Šnobl Jiří 1959 Příbram 98 5. 180
32. 00:43:17 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 96 13. 148
33. 00:43:18 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 94 13. 148
34. 00:43:23 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 92 14. 144
35. 00:43:25 Špecián Jiří 1982 90 15. 140
36. 00:43:39 Čermák Martin 1976 Stěžov 88 14. 144
37. 00:43:50 Horáček Petr 1980 86 16. 137
38. 00:43:55 Krch Michal 1979 Switch 84 17. 134
39. 00:44:33 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 82 18. 131
40. 00:44:45 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 80 15. 140
41. 00:45:01 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 78 19. 128
42. 00:45:11 Matoušek Václav 1977 76 20. 125
43. 00:45:16 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 74 16. 137
44. 00:45:23 Šinfeld Miloslav 1975 72 17. 134
45. 00:45:26 Bábíček Matěj 1974 Příbram 70 18. 131
46. 00:45:43 Veselý Lukáš 1994 68 21. 122
47. 00:45:51 Žáček Zdeněk 1982 66 22. 119
48. 00:46:02 Brož Lubomír 1980 Příbram 64 23. 116
49. 00:46:31 Oujeský Tomáš 1974 62 19. 128
50. 00:46:42 Hřídel Radek 1974 Příbram 60 20. 125
51. 00:46:48 Brožík Valdemar 1976 --- 58 21. 122
52. 00:46:49 Paul Pavel 1987 56 24. 113
53. 00:46:50 Hájek Jindřich 1965 54 6. 176
54. 00:47:16 Pavlica Martin 1972 52 22. 119
55. 00:47:23 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 50 7. 172
56. 00:47:26 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 48 23. 116
57. 00:47:30 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 46 24. 113
58. 00:47:42 Rotek Pavel 1977 44 25. 110
59. 00:47:43 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 42 25. 110
60. 00:47:45 Cimbura Mikuláš 1984 40 26. 108
61. 00:47:53 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 39 26. 108
62. 00:47:55 Evan Jaromír 1985 38 27. 106
63. 00:47:59 Šprysl Michal 1983 running příbram 37 28. 104
64. 00:48:01 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 36 1. 200
65. 00:48:04 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 35 29. 102
66. 00:48:23 Petřík Ladislav 1973 34 27. 106
67. 00:49:02 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 33 2. 195
68. 00:49:09 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 32 2. 195
69. 00:49:18 Hrušovský Jan 1982 31 30. 100
70. 00:49:24 Mařík Miroslav 1972 není 30 28. 104
71. 00:49:31 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 29 3. 190
72. 00:49:43 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 28 8. 168
73. 00:50:04 Placatka Stanislav 1969 Příbram 27 29. 102
74. 00:50:07 Kloda Ladislav 1989 Ostrava 26 31. 98
75. 00:50:14 Häusler Václav 1963 25 9. 164
76. 00:50:19 Dolejš Tomáš 1979 24 32. 96
77. 00:50:36 Hovorka Josef 1985 sokol brod 23 33. 94
78. 00:50:41 Kratochvíl Jan 1992 22 34. 92
79. 00:50:58 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 21 10. 160
80. 00:51:04 Klouzek Zdeněk 1977 20 35. 90
81. 00:51:10 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 19 3. 190
82. 00:51:13 Novotný David 1981 Bonus 18 36. 88
83. 00:51:18 Kupeček Pavel 1971 Příbram 17 30. 100
84. 00:51:21 Falcník Ondřej 1980 ohrádka tzbf 16 37. 86
85. 00:51:23 Svoboda Jan 1943 Příbram 15 4. 185
86. 00:51:38 Fára Luděk 1974 14 31. 98
87. 00:52:02 Krahulec Marek 1988 Lochovice 13 38. 84
88. 00:52:11 Hons Pavel 1980 12 39. 82
89. 00:52:28 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 11 40. 80
90. 00:52:57 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 10 5. 180
91. 00:53:29 Gál Leoš 1959 Vyšehrad Praha 9 11. 156
92. 00:53:49 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 8 12. 152
93. 00:54:04 Židišin Peter 1985 7 41. 78
94. 00:54:24 Vrba Pavel 1970 6 32. 96
95. 00:56:53 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 5 6. 176
96. 00:59:02 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 4 4. 185
97. 01:00:49 Gerec Robert 1990 3 42. 76
98. 01:01:32 Víta Jan 1993 2 43. 74
99. 01:03:07 Henyš Jan 1970 Rodina 1 33. 94
100. 01:06:01 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 0 13. 148

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: