Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (107)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.10.2016 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:28 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:27:31 Hostička Jan 1979 Příbram 195 1. 200
3. 00:28:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:28:19 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:28:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 3. 190
6. 00:28:42 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 4. 185
7. 00:29:55 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:31:15 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 168 3. 190
9. 00:31:32 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 164 4. 185
10. 00:31:38 Moulis Petr 1971 Hořovice 160 5. 180
11. 00:32:04 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 156 5. 180
12. 00:32:11 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 152 6. 176
13. 00:32:37 Mejzr Dušan 1974 Veverky 148 7. 172
14. 00:32:59 Hošek Stanislav 1974 Buková 144 8. 168
15. 00:33:11 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 140 9. 164
16. 00:33:26 Šnobl Jiří 1959 Příbram 137 1. 200
17. 00:33:42 Kraus Martin 0000 Plzeň 134 6. 176
18. 00:33:43 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 131 7. 172
19. 00:33:47 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 128 10. 160
20. 00:33:51 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 125 8. 168
21. 00:33:52 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 122 2. 195
22. 00:34:10 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 119 9. 164
23. 00:34:32 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 116 11. 156
24. 00:35:12 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 3. 190
25. 00:35:23 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 110 10. 160
26. 00:35:38 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 108 12. 152
27. 00:35:53 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 106 1. 200
28. 00:36:38 Kraus Josef 0000 Plzeň 104 4. 185
29. 00:37:21 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 102 13. 148
30. 00:38:01 Hřídel Radek 1974 Příbram 100 14. 144
31. 00:38:15 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 98 15. 140
32. 00:38:28 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 96 5. 180
33. 00:38:44 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 94 2. 195
34. 00:39:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 92 6. 176
35. 00:39:46 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 90 7. 172
36. 00:42:06 Kyselý Vlastimil 0000 Kyslíci 88 8. 168
37. 00:42:12 Hrubec Martin 1973 Březnice 86 16. 137
38. 00:42:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 84 1. 200
39. 00:42:40 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 82 9. 164
40. 00:45:44 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 80 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: